رتبه بندی Trae جوان, بهترین از عبور از فصل

Category: ایستگاه Comments: No comments

هنگامی که یک بازیکن در رتبه دوم در NBA در کمک (9.3 در هر بازی) معلوم تجزیه از طریق تمام خود را عبور می کند و در تلاش برای رتبه بندی بهترین بهترین ها کاملا کار.

پس این لیست از Trae جوان, بهترین از عبور از 2019-20 فصل نیاز دارد یک پیش بینی احتیاطی: وجود دارد بیش از حد بسیاری از نکات برجسته به لیست, پس از چند ستاره ای داشته اند به سمت چپ خاموش. همچنین به دلیل coronavirus فصل را به حالت تعلیق در مارس 11, و پس از هاوکز (20-47) یکی از هشت تیم از حذف برنامه به ادامه بازی در اورلاندو فصل خود را کوتاه قطع شد و با 15 بازی.

هنوز در آن 67 بازی standout عبور از جوان که 21 ساله بودند و یک اتفاق معمول است. او بریده یک دو دو (10 امتیاز بازی بالا 10 کمک) در All-Star game و اگر او را نخبگان گلزن به عنوان چهارم در لیگ با 29.6 امتیاز در هر بازی) عبور ممکن است آنچه او را بهترین در. بیایید شیرجه رفتن در:

لوح شماره 1: برای بیشتر قسمت ها, من تصمیم گرفتم که شامل جوان بهترین nutmegs در این لیست (تا به حال به رسم یک خط در جایی بنابراین من رد صلاحیت می گذرد از خود به خود). اما نمونه ای که در آن او آزاد تا خط و فریب هر دو دنور مونته موریس و مایکل پورتر توسط feigning یک پشت-پشت عبور تنها به دریبل بین خود و پایان با آسان لیآپ خیلی خوب و منحصر به فرد به لیست آن را در اینجا.

لوح شماره 2: هنگامی که جوان شرکت کننده در All-Star game در شیکاگو تیم Giannis هم تیمی رودی Gobert گفت: او شگفت زده در چگونه جوان به راحتی می تواند او را ببیند و با او ارتباط برقرار در دادگاه است. این عبور بعدی نیست flashiest اما این یک مثال از آنچه که جوان می کند, بنابراین من می خواستم به آن را شامل. در سه ماهه دوم از دست دادن به سلتیکز در فوریه. 3 به عنوان مدافعان سقوط در جوان به عنوان او را دریبل پایه (او اغلب تساوی دو تیم) او کشف یک برش کوین Huerter از گوشه ای از چشم او و تغذیه آن را به او برای آسان لیآپ.

شماره 5: نوع بی دست و پا, از جباری پارکر نمی تواند نمره پس از این دنباله است. اما در سه ماهه سوم از شاهین’ 121-109 از دست دادن به پادشاهان on Nov. 8 جوان زد به گرفتن نوک تصویب و در زمان یک گام به گیاه پای خود را قبل از تحویل بدون نگاه پشت عبور از بین دو مدافع به پارکر. من ترکیب مکان پنجم با دیگر گه پاس جوان به پارکر اما یکی پارکر با موفقیت به پایان رسید زمانی که جوان گود یک پشت-پشت عبور برای یک لیآپ در برابر تیمبرولوز در Nov. 25.

شماره 4: در پیروزی مقابل فینیکس در Jan. 14, Hawks تا به حال هفت نقطه سرب با حدود یک دقیقه به بازی و دریافت یک پاس در halfcourt با نه ثانیه به سمت چپ بر روی ساعت شات. او حتی نمی پابه توپ فقط برداشت خود را سر و با دو مدافع در او یافت می شود باز DeAndre’ Bembry تحت net. Bembry به پایان رسید با یک معکوس با شدت بهم زدن. جوان را دید که از او بهتر و دارایی و به او کمک کرد تا به سرعت توسعه را به یک بازیساز در لیگ.

شماره 3: با جان کالینز به حالت تعلیق در 25 بازی جوان و کالینز نمی اتصال به عنوان بسیاری از lobs به عنوان شما می خواهم انتظار. اما زمانی که آنها آن را قابل توجه بود ، در دو وقت اضافه برنده vs. the Hornets در تاریخ 9 مارس (که تبدیل به شاهین’ یکی مانده به آخر بازی از این فصل) جوان بود و در حال اجرا در سمت چپ اما موفق به پرتاب بدون نگاه alley-oop در سراسر بدن خود را به Collins.

شماره 2: این 76ers تصمیم به آوردن فشار بر جوان در Oct. 28 پیروزی مقابل شاهین قرار دادن دو مدافع او بلافاصله پس از inbounds عبور برای جلوگیری از او را از آوردن توپ در دادگاه. که نمی بسیار به او را متوقف کند هر چند او به عنوان lofted بیس بال عبور تقریبا به طول کامل از دادگاه به الکس لن برای آسان غوطه دادن.

شماره 1: برای بحث در این که آیا تصویب و یا آنچه قبل از پاس بهترین بخشی است. در پیروزی مقابل تاتنهام در Nov. 5 جوان قرار داده LaMarcus Aldridge در اسکیت faking مرکز از دو بار قبل از باد گذشته او و دریبل زدن یک برش DeAndre’ Bembry در گشاد گشاد راه رفتن. Bembry به پایان رسید با یک هیولا غوطه دادن شاهین حیاتی پنج نقطه سرب با حدود پنج دقیقه به رفتن.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>