بوریس جانسون مجموعه ‘برخورد’ بالابر انگلستان از Coronavirus رکود

بوریس جانسون بازدید یک سایت ساختمان در دادلی مرکزی انگلستان در روز سه شنبه قبل از تنظیم چشم انداز خود را برای یک “معامله جدید” برای تحریک اقتصاد بریتانیا.

عکس: جرمی selwyn/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

لندن—نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او برنامه ریزی یک “معامله جدید” برای مردم بریتانیا به عنوان بخشی از یک سخنرانی با هدف re-نیرو انگلستان و نخست وزیری خود را در صورت سقوط نظرسنجی رتبه یک اقتصاد در افسردگی و یکی از بدترین نرخ مرگ و میر از Covid-19 در جهان توسعه یافته است.

آقای جانسون گفت: او را به جلو £5 میلیارد دلار ($6.15 میلیارد دلار) سرمایه گذاری طرح با هدف ضربه-شروع اقتصاد تایید خروج خود را از دولت میراث خود را از حزب محافظه کار سلف مارگارت تاچر.

او لقب طرح جدید “معامله” عمدی اکو از رئیس جمهور سابق ایالات متحده فرانکلین D روزولت محرک برنامه از 1930s. هر چند بر خلاف پیشرفت عصاره سخنرانی آقای جانسون اشاره نمی دموکراتیک رئیس جمهور با نام.

“این برای تلفن های موبایل مانند یک معامله جدید گفت:” آقای جانسون “است که چگونه از آن است که به معنای به صدا و به دلیل این چیزی است که این بار تقاضا است.”

آقای جانسون سمان خود را نگه دارید و بر قدرت در یک ماه دسامبر انتخابات که در آن او موفق به کسب کرسی در سابق شهرکهای صنعتی در شمال و شمال شرق میدلندز, انگلستان است که به طور سنتی حمایت از مخالفان اصلی حزب کارگر.

در سخنرانی روز سه شنبه در دادلی سابق کار و دژ محکم در مرکزی انگلستان که به تازگی بدبختانه به حزب محافظه کار آقای جانسون بازگشت به انتخابات خود را با موضوع “درست کردن” این فقیر مناطق از کشور است.

“من آگاهانه به عنوان من می گویم همه این است که آن را برای تلفن های موبایل مانند یک شگرف میزان مداخله دولت” او گفت:, ایستاده پشت تریبون حمل شعار “ساخت ساخت ساخت.” در اشاره به سنتی محافظه کار رای دهندگان او اضافه کرد: “من یک کمونیست. من هم بر این باورند که این کار از دولت به ایجاد شرایط برای رایگان-بازار سرمایه گذاری.”

چند ماه گذشته بوده است پر سر و صدا برای آقای جانسون. دولت تلاش کرده است برای مقابله با Covid-19 بحران که به کشته شدن بیش از 43,000 مردم اینجا. نخست وزیر که خود در بیمارستان بستری شد با این ویروس مواجه پرسش که چرا او در ابتدا با تاخیر قفل کردن کشور و نیست آتش کلیدی مشاور که مسخره مستند قوانین. نیز وجود دارد سردرگمی بیش از مجموعه ای از سیاست ها در حال نورد از برای بازگشایی یک اقتصاد که در آن فعالیت های اقتصادی منقبض شده توسط حداقل یک چهارم از این ویروس برای اولین بار رسید.

آقای جانسون گفت که خیلی زود به قضاوت خود دولت در پاسخ به Covid-19. “ما برخی از چیزهایی که یقین حق,” او گفت:.

اما از اواسط ماه مارس آقای جانسون را تصویب رتبه بندی کاهش یافته است با 20 امتیاز به 43 درصد به ناظر انتخابات YouGov. در حالی که حزب محافظه کار خود را هنوز آگهی در نظرسنجی ها تازه منصوب رهبر مخالفان حزب کارگر Keir Starmer در حال حاضر محبوب تر از آقای جانسون.

انگلیسی رهبر است که برخورد با “عدم انسجام در سیاست و عدم احترام به قوانین در اطراف مستند می گوید:” رابرت هیوارد یک ناظر انتخابات و محافظه کار عضو مجلس اعیان.

سعی کنید به ثابت کشتی آقای جانسون در حال انجام تعمیرات اساسی دولت است.

نخست وزیر اعلام £5 میلیارد دلار از شتاب هزینه در پروژه ها از جمله بیمارستان و جاده و ساختمان و کاشت درخت است متوسط—حدود 0.2 درصد از تولید ناخالص داخلی و در مقایسه با دولت فعلی £928 میلیارد دلار صرف برنامه ریزی برای این سال است. اما دولت نیست, برنامه ریزی برای معرفی یک برنامه ریاضت اقتصادی به پنجه برگشت پول اضافی صرف شده برای مقابله با کروناویروس بحران آقای جانسون گفت.

او همچنین اعلام کرد اصلاحات به قوانین برنامه ریزی با هدف ساخت آن را آسان تر برای ساخت خانه ها.

دولت در حال دادن تا انگلیسی, خدمات مدنی. انگلستان را بالا مدنی را ترک پست خود در ماه سپتامبر و وزیر دفتر جذب بخش دیگر که کنار می گذارد کمک های بین المللی. دولت با هدف به فصل Brexit با داشتن یک قرارداد تجاری با اتحادیه اروپا تا پایان سال است.

در کوتاه مدت آقای جانسون آینده به نظر می رسد امن است. او دارای یک 80-صندلی اکثریت در مجلس پس از یک پیروزی بزرگ در ماه دسامبر انتخابات است. او نیست با توجه به چهره یکی دیگر از انتخابات تا 2024.

برای حفظ محبوبیت خود را با سنتی کار رای دهندگان برنده در جریان انتخابات اخیر آقای جانسون را به بلانت اقتصادی اثرات Covid-19 که به نظر می رسد مجموعه ای برای ضربه زدن به فقیرترین مناطق سخت ترین.

تا کنون یقه آبی رای دهندگان تمایل به “قرار دادن ارزش های خود را جلوتر از خود را کیف پول می گوید:” متیو گودوین استاد سیاست در دانشگاه کنت. “هنگامی که شما پرتاب در یک بحران اقتصادی را در دستور کار سیاست شروع به تغییر,” او می گوید.

به تاریخ بریتانیا را صرف مبارزه با کروناویروس جدید شده است در تاریخ همتراز با برخی از همسایگان اروپایی اما زیر که از آمریکا

حمایت از اقدامات از جمله کمک های مالی را زده کسب و کار و دستمزد یارانه برای کارگران در کردند آیا ارزش حدود 4.8 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال 2019 با توجه به محاسبات مستقر در بروکسل اقتصاد فکر می کنم تانک Bruegel. که در مقایسه با 4.4% در فرانسه 13.3 درصد در آلمان و 9.1 درصد در ایالات متحده مالیات deferrals و ضمانت وام به کسب و کار نشان دهنده یکی دیگر از 17 درصد از انگلستان تولید ناخالص داخلی Bruegel تخمین می زند.

این کشور هنوز هم احساس راه خود را از اولین موج همه گیر با بیشتر بازگشایی بارها و رستوران های برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 4. منطقه ای مستند در لستر در انگلستان اعلام شد دوشنبه شب پس از شعله ور از عفونت. مدارس هنوز هم به طور کامل بازگشایی ملی و کسب و کار شکایت کرده اند که بازدید کنندگان به انگلستان در حال حاضر به صورت دو هفته قرنطینه.

آقای جانسون توانمند مبارز و به خوبی ممکن است به گزاف گویی از اوایل این موانع می گوید ناظر انتخابات آقای هیوارد. اما دیگر نخست وزیران باید blundered در اوایل خود را tenures و هرگز بهبود او می گوید. “ایجاد یک قاب از ذهن و نظر خاص,” او اضافه شده است.

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com و Jason Douglas در jason.douglas@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر