پلورال سایت

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

پلورال سایت چیست؟

Pluralsight (https://www.pluralsight.com) که در سال 2004 تاسیس شده است یکی از بهترین و محبوب ترین سایتهای یادگیری مجازی است و روزانه بیش از 6000 دوره آموزش آنلاین فیلم و تعدادی دوره آموزشی جدید را شامل می شود. اضافه شده اند.

فیلم های آموزشی سایت Pluralsight در موضوعات مختلف مانند توسعه نرم افزار ، توسعه وب ، توسعه تلفن همراه ، جاوا ، JavaScript ، پایتون ، C ++ ، C # ، Node.js ، Ruby on Rails ، React ، IT ، گواهینامه های IT ، امنیت ، مدیریت بانک اطلاعات ، مجازی سازی ، شبکه سازی ، سرور ، ویندوز سرور ، مایکروسافت آفیس ، مایکروسافت ویندوز ، پردازش ابری ، لینوکس ، داکر ، طراحی حرفه ای و خلاق ، طراحی گرافیک ، طراحی وب ، طراحی بازی ، طراحی سه بعدی ، برنامه نویسی بازی ، بازی بازی ، فتوشاپ V ، و ..

سایت Pluralsight

کلیه آموزش های حرفه ای در سایت pluralsight به صورت فیلم است و توسط بیش از 1500 استاد بزرگ ، متخصص و مجرب در هر زمینه تهیه شده است.

Pluralsight.com برای افراد ، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ، سازمان ها و موسسات خصوصی و دولتی ، مشاغل کوچک و غیره محصولات و راه حل هایی دارد و از بیش از 150 کشور جهان کاربران واقعی و حقوقی دارد. بارگیری آموزش های pluralsight از طریق سایت ایران پیپر به راحتی امکان پذیر است.

مخاطبان اصلی سایت توسعه دهندگان نرم افزار ، مدیران IT و متخصصان خلاق هستند.

کلیه دوره های جمع سایت سایت پیشرفته است. همچنین در این سایت یک بخش آموزش مهارت و ارزیابی برای هر دوره آموزشی وجود دارد. در پایان هر دوره ، به کاربر گواهی تکمیل داده می شود. در این سایت امکان بارگیری فایل های آموزشی وجود دارد. همچنین می توانید دوره ها را بصورت آفلاین و از طریق تلفن همراه مشاهده کنید. هر دوره دارای یک انجمن برای بحث و تبادل نظر شرکت کنندگان در آن دوره است. کاربران می توانند پیشرفت پیشرفت خود را در این دوره مشاهده کرده و وضعیت آنها را تحلیل کنند.

سایت Pluralsight

Pluralsight برنامه هایی برای سیستم عامل های رایانه ای (Windows و Mac) ، تلفن های همراه (Android و iOS) ، تلویزیون (Apple TV ، Apple AirPlay ، Amazon Fire TV و Google Chromecast) دارد ، بنابراین می توانید در هر مکانی و هر زمان دیگری یاد بگیرید. زمان را فراهم می کند.
چگونه به فیلم های آموزشی Pluralsight دسترسی پیدا کنیم؟

سیستم دانلود مقاله و کتاب ایران پیپر امکان دسترسی آنلاین به فیلم های آموزشی را در Pluralsight.com فراهم کرده است. برای دسترسی به این سایت ، در صفحه اصلی سیستم ایران پیپر (در https://iranpaper.ir) ، ابتدا کلمه pluralsight را ابتدا در برگه دسترسی مستقیم و سپس در جعبه جستجو جستجو کنید. سپس بر روی لینک pluralsight.com کلیک کنید. شما در چند لحظه به این سایت منتقل خواهید شد.
دسترسی آنلاین به سایت Plural

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>