لیوری-گرگان, فرانسه—زمانی که تظاهرات علیه خشونت پلیس جاروب فرانسه مقامات وجود دارد سیستمیک نژادپرستی در اجرای قانون است. جمهوری فرانسه گفته است که colorblind.

مردان جوان از رنگ در فرانسه شهرستانها و طبقه کارگر حومه و یا banlieues اما می گویند که خاص بودن توسط پلیس متوقف و جستجو شده است یک واقعیت زندگی است.

“که اگر به آنها عمل هر کس در زندگی در حومه شهر توسط یک قاتل” می گوید: Gaël Nouma یک 21 ساله که والدین آنها از کامرون و مارتینیک در قلمرو فرانسه در دریای کارائیب.

یک ماشین پلیس گشت در لیوری-گرگان یک طبقه کارگر banlieue.

عکس: Marzio امیلیو ویلا/هانس لوکاس برای وال استریت ژورنال

فرانسه در برابر مسائل مربوط به نژاد و پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس موجب تظاهرات بحث در اینجا این است که شکل خودنمایی میکند عدم وجود آمار رسمی.

مقامات فرانسوی در حال ممنوع از جمع آوری اطلاعات در مسابقه تقریبا در تمام جنبه های زندگی از پلیس متوقف می شود و درآمد خانوار به عملکرد در مدرسه است. این سیاست در نظر گرفته شده برای درمان همه شهروندان به طور مساوی با وجود اختلاف در قومیت و یا مذهب.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه ممکن است دولت فرانسه پیاده کردن شیوه های تبعیض آمیز? پیوستن به مکالمه زیر.

فرانسه استقرار طولانی می ترسید که رها کردن این رویکرد خواهد فاستر نژادی و تفرقه است. دانشمندان علوم اجتماعی و پلیس کارشناسان می گویند که دولت رها شده است نابینا به گسترده تبعیض در اجرای قانون است.

“چرا که نه شروع آرام و سازنده بحث در اطراف قومی آمار ؟” نوشت: Sibeth Ndiaye این سخنگوی رئیس جمهور امانوئل پاکسازی دولت در یک ستون برای Le Monde. “نه قادر به مشاهده و اندازه گیری واقعیت این است که ما اجازه هذیان رشد است.”

اعضای دیگر از آقای پاکسازی کابینه را به مخالفت با این ایده و آقای پاکسازی خود را نه حمایت از آن.

یک سال 2017 مطالعه توسط فرانسه مستقل حقوق مدنی آژانس دریافتند که مردان درک به آفریقایی یا عربی ریشه در حدود سه برابر بیشتر از مردان سفید پوست به را تجربه کرده اند پلیس هویت بررسی در پنج سال گذشته و نه برابر بیشتر احتمال دارد برای متوقف شده است بیش از پنج بار.

یک سخنگوی ملی فرانسه پلیس کاهش یافته است به نظر.

برخی از پلیس می گویند هر نژادی اختلاف ناشی از این واقعیت است که اقلیت تمایل به زندگی در banlieues که در آن آنها می گویند نرخ جرم و جنایت هستند بالاتر است.

عکس: Marzio امیلیو ویلا/هانس لوکاس برای وال استریت ژورنال

پلیس ملزم به داشتن یک دلیل برای متوقف کردن و جستجوی کسی اما قوانین مبهم و پلیس عرض جغرافیایی گسترده ای در آنها را انتخاب کنید و به روش.

برخی از افسران پلیس می گویند هر گونه اختلاف نژادی در پلیس ناشی از این واقعیت است که فرانسه اقلیت تمایل به زندگی در banlieues حومه که در آن آنها می گویند نرخ جرم و جنایت هستند بالاتر است.

“ما نمی انتخاب افراد بر اساس رنگ پوست” گفت: Frédéric Lagache از اتحاد پلیس اتحادیه. “این متخلفان ما علاقه مند هستیم.”

Sebastian Roché, یک محقق در فرانسه و مرکز ملی تحقیقات علمی آموخته است که برای چندین دهه در یکی از آکادمی پلیس می گوید مقامات فرانسوی در انکار.

‘ما می بینیم تفاوت رنگ,’ رادی Nsona, 23 می گوید.

عکس: Marzio امیلیو ویلا/هانس لوکاس برای وال استریت ژورنال

آقای Roché می گوید تحقیقات خود و دیگران را تضعیف استدلال پیشرفته توسط پلیس که بالاتر از نرخ جرم و جنایت در اقلیت محله توضیح نژادی اختلاف در متوقف می شود. در واقع اقلیت هستند بیشتر احتمال دارد به متوقف شود زمانی که آنها عبور از طریق سفیدتر محله او می گوید.

“خطر متوقف شدن را افزایش می دهد چرا که آنها را در جای مناسب” آقای Roché می گوید.

فرانسه نیست به تنهایی در اروپا در مواجهه با اتهامات پلیس تعصب. مردم سیاه و سفید در انگلستان در حدود نه برابر بیشتر احتمال دارد به توسط پلیس متوقف شد از سفید پوستان با توجه به آمار جمع آوری شده توسط دولت است. بنگلادشی بودند حدود پنج بار به احتمال زیاد و پاکستانی دو بار به عنوان به احتمال زیاد.

انگلستان دفتر خانه که نظارت پلیس در سراسر کشور می گوید توقف-و-جستجو ضروری است اجرای قانون ابزار به سلاح کردن خیابان. اما یک خانه, دفتر سخنگوی گفت: “هیچ کس نباید متوقف شود و جستجو از آنجا که از نژاد خود را.”

در لیوری-گرگان در خارج از پاریس رادی Nsona 23 ساله KFC کارگر می گوید: “ما می بینیم تفاوت رنگ.” آقای Nsona که سیاه و سفید است, می گوید او متوقف شده توسط پلیس حدود 15 بار در زندگی خود را.

کوین Alcime سمت چپ 22 و Gaël Nouma, 21. پلیس ‘عمل به عنوان اگر هر کس در زندگی در حومه شهر توسط یک قاتل” آقای Nouma می گوید.

عکس: Marzio امیلیو ویلا/هانس لوکاس برای وال استریت ژورنال

او و دوستان خود را—بسیاری از آفریقا منشاء اما برخی از سفید به عنوان به خوبی—اغلب جمع آوری در شب در یک مرکز خرید پارکینگ به بحث و دود قلیان. پلیس گاهی اوقات نوسان با رفتار و هویت چک.

کوین Alcime سیاه 22 ساله دانشجو گفت: خانواده اش نقل مکان به منطقه از پروژه مسکن در کشور همسایه حومه Clichy-sous-Bois کسی که پس از خود را تعیین درب آپارتمان را به آتش. او و دوستان او می گویند لیوری-گرگان امن تر است اما آنها احساس هدفمند توسط پلیس است.

Corentin Chargelegue یک 22 ساله سفید دانشجویی گفت: او بیش از حد شده است توسط پلیس متوقف شد—اما تنها با خود دوستان است. “من فکر نمی کنم آن را تا به حال برای من اتفاق افتاده زمانی که من به تنهایی” او گفت:.

Corentin Chargelegue, 22, که سفید می گوید او متوقف شده توسط پلیس با سیاه و سفید خود را دوستان است.

عکس: Marzio امیلیو ویلا/هانس لوکاس برای وال استریت ژورنال

در Clichy-sous-Bois دو نوجوان از شمال آفریقا منشاء درگذشت در سال 2005 زمانی که آنها برق در یک پست برق به عنوان آنها در حال اجرا از پلیس.

این حادثه در تنظیم کردن خشونت و شورش در سراسر فرانسه marring روابط بین پلیس و فرانسه در جوامع اقلیت برای سال.

“من فکر نمی کنم پلیس همیشه خواهد بود به خوبی به عنوان طولانی به عنوان وجود دارد اشتباهات مثل این یکی” گفت: Alexandre Chassaing a 20-year-old آمازون کارمند از لیوری-گرگان.

آقای Nsona و دوستان او اغلب جمع آوری در شب در یک مرکز خرید پارکینگ که در آن پلیس گاهی اوقات نوسان است.

عکس: Marzio امیلیو ویلا/هانس لوکاس برای وال استریت ژورنال

نوشتن به متی دالتون در Matthew.Dalton@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله