دانمارک به روسیه, Nord Stream 2 خط لوله یک مسیر به اتمام

هنگامی که به پایان رسید و گواهی Nord Stream 2 خط لوله را تحویل گاز طبیعی روسیه به آلمان است.

عکس: برند Wuestneck/آسوشیتد پرس

دانمارک اعطا شده به طور غیر منتظره سویفت تایید برای از سرگیری ساخت و ساز در روسیه و حمایت Nord Stream 2 خط لوله در آب دانمارکی به طور بالقوه پاکسازی یکی از آخرین موانع برای تکمیل این پروژه در مرکز ژئوپولیتیک ایران.

این خط لوله یک بار به پایان رسید و گواهی تحویل گاز طبیعی روسیه به آلمان و در حالی که این دو دولت باید مشخص می شود این پروژه در نظر تجاری ایالات متحده قانونگذاران و مقامات که از ترس Nord Stream 2 را به مسکو بیشتر اهرم سیاسی در سراسر اروپا است.

تحریم های ایالات متحده قرار داده و در جای خود در سال گذشته متوقف ساخت خط لوله در آخرین کشش در درجه اول در منطقه بالتیک در بستر آب دانمارکی. دانمارک به طور کلی ممنوع عروق انجام بستر ساخت و ساز به لنگر در بستر دریا با توجه به حضور منفجر نشده از جنگ جهانی دوم فرمان و روسیه لوله گذاری عروق به طور کلی تکیه بر مهار به جای استفاده از یک کامپیوتر کنترل سیستم برای حفظ موقعیت.

Nord Stream 2 AG یک شرکت متعلق به گاز روسیه-صادرات انحصار گازپروم برای ساخت و مدیریت خط لوله, درخواست دانمارکی تنظیم کننده در ماه گذشته به استفاده از لنگر کشتی. دانمارکی آژانس انرژی اعطا تصویب دوشنبه پیش از پایان ماه ژوئیه قاب زمان قبلی اعلام شده توسط سخنگوی.

آژانس دانمارکی در بیانیه ای گفت که باقی مانده ساخت و ساز نهفته است “در خارج از منطقه که در آن ماهی گیری در اعماق مهار و بستر مداخله شوند به دلیل خطر ناشی از ریخته عوامل جنگ شیمیایی.”

موانع برای اتمام خط لوله باقی می ماند از جمله تلاش های تازه ایالات متحده برای تحمیل تحریم های جدید.

دانمارک را سریع تر از حد انتظار تصویب افزایش یک 9 میلیارد دلار پروژه که روسیه و آلمان دفاع و پشتیبانی بیش از اعتراض از سوی ایالات متحده و خواهد شد که تغییر در انرژی نقشه از اروپا است.

یک سخنگوی Nord Stream 2 AG در بیانیه ای گفت که این شرکت با توجه به گزینه های مختلف برای اقدام.

مقامات روسیه شده اند و مصمم است که این خط لوله به اتمام خواهد رسید با وجود موانع از جمله ایالات متحده در تلاش برای متوقف کردن آن است. در اوایل سال جاری ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برآورد شده است که کار خواهد بود به پایان رسید و در پایان این سال یا اوایل سال آینده است.

ادامه مطلب

  • خط لوله گاز روسیه به اروپا چهره تاخیر به دلیل تحریم های ایالات متحده (Jan. 11)
  • روسیه خط لوله گاز به اتحادیه اروپا تحت تحریم ایالات متحده آمریکا (Dec. 11, 2019)
  • چگونه یک خط لوله گاز در حال رانندگی گوه بین ایالات متحده و متحدان آن (10 اسفند 2019)
  • آمریکا در مخالفت با خط لوله آویزان بیش دیدار بین پوتین و مرکل (Aug. 18, 2018)

Nord Stream 2 اجازه خواهد داد که روسیه تا حدودی به دور زدن خط لوله سیستم حمل و نقل است که اجرا می شود از طریق اوکراین و به کار گرفته تحویل گاز برای چند دهه. مقامات اوکراین باید سال ها وقت صرف لابی گری در برابر جریان نورد 2, نگران کننده است که آن را تضعیف اوکراین در برابر روسیه قوی تر و کیف پیدا کرده است حامیان در واشنگتن است.

تد کروز سناتور. (R., Texas) و سناتور. جین شاهین (D. N. H.) در سال گذشته شرکت با حمایت از لایحه ای است که ارائه شده برای تحریم شرکت های تامین کمک های فنی به جریان نورد 2 ساخت و ساز.

هدف اصلی بود Allseas گروه SA یک شرکت سوئیسی است که عرضه لوله اصلی-تخمگذار رگ. زمانی که این تحریم های تصویب به صورت قانون در ماه دسامبر Allseas رها پروژه و ساخت و ساز متوقف شده است.

ماه گذشته در مجلس سنا تصویب شده جدید, Nord Stream 2 لایحه تحریم از سنسور. کروز و شاهین تاشو آن به یک بزرگتر دفاع مجوز عمل می کنند. این لایحه در مجلس سنا خواستار تحریم شرکت هایی که ارائه گواهینامه بندر امکانات اتصال اینترنت با خدمات و یا بیمه برای این پروژه است. خانه بحث مشابه اندازه گیری.

“همه گزینه ها هنوز روی میز” برای جلوگیری از جریان نورد 2 را تکمیل سخنگوی آقای کروز در بیانیه ای گفت. او گفت که پیشنهاد قانون جدید “روشن می سازد کسانی که درگیر با عروق نصب خط لوله و یا صدور گواهینامه آن را فلج کننده و تحریم فوری.”

مقامات دو طرف نزاع باقی می ماند متمرکز بر این پتانسیل دور جدیدی از تحریم ها و در تقویم.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید به ایالات متحده تحمیل تحریم های جدید به متوقف کردن جریان نورد 2 خط لوله بین روسیه و آلمان ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

کار بر روی 120 کیلومتر از خط لوله می شود ساخته شده در دانمارک آب پیش بینی شده است به حدود چهار ماه می آغاز خواهد شد تنها پس از کرون انرژی آژانس تجدید نظر انقضای مدت در اوت. 3. اضافی 30 کیلومتر از خط لوله در آبهای باقی مانده است که باید ساخته شده است.

تحریم های جدید به احتمال زیاد شامل دفاع ملی مجوز قانون است که انتظار می رود به امضا می شود در ماه نوامبر با توجه به کنگره aide.

اگر این قانون می گذرد و به قانون بیمه درگیر در پروژه “نیاز به توقف بلافاصله گفت:” Vadym Glamazdin یک مشاور مدیر عامل شرکت Naftogaz اوکراین ملی نفت و شرکت گاز.

شرکت های ارائه مجوز و صدور گواهینامه های لازم برای ایجاد خط لوله عملیاتی نیز ممکن است به احتمال زیاد انتخاب می کنید به رها کردن آن. “بدون این گواهینامه خط لوله نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد حتی اگر به پایان رسید” آقای Glamazdin گفت.

نوشتن به برت فارست در brett.forrest@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر