کشورهای بالکان فکری به حال مورد ضرب و شتم پشت Coronavirus. در حال حاضر عفونت ها شایع است.

Category: ایستگاه Comments: No comments

معترضان با پلیس در روز چهارشنبه در بلگراد صربستان پس از دولت گفت: این برنامه ریزی برای معرفی مستند اقدامات است.

عکس: الیور bunic/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Coronavirus عفونت صعودی در جنوب شرقی اروپا و برخی از مناطق دیگر بود که در ابتدا موفق به مهار این بیماری همه گیر با برخی از دولت ها در مواجهه با تظاهرات آنها بازگرداندن سلول اقدامات است.

روز یکشنبه هزاران نفر از معترضان اقدام به طوفان صربی مجلس پس از دولت گفت: کشور را به مستند دوباره این آخر هفته. از آن زمان به بعد اعتراضات ضرب در سراسر صربستان اعلان مقامات به تمرکز بر روی محلی اقدامات به جای.

بالکان کشورهایی مانند کرواسی, صربستان و یونان نقل مکان کرد و در اوایل بهار به معرفی و اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی. اما پس از لغو محدودیت های اعمال شده در صنعت گردشگری و اجازه بزرگ, رویدادهای ورزشی و یا تظاهرات سیاسی در ماه های اخیر Covid-19 عفونت افزایش یافته است.

افزایش موارد جدید در سراسر مناطق که تا به حال با موفقیت اجتناب شود و یا بطور قابل توجهی کاهش یک موج اول از عفونت را نشان می دهد بازگشت به کامل اجتماعی و اقتصادی عادی ممکن است ممکن است قبل از یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس کارشناسان می گویند. ناآرامی در صربستان نشان می دهد reintroducing محدودیت پس از بلند کردن آنها می تواند باعث هرج و مرج سیاسی و تعمیق مشکلات اقتصادی در برخی از مناطق.

صربستان تا به حال اعمال شده اروپا یکی از سخت ترین مستندات از جمله مقررات منع رفت و آمد در برخی از مناطق, اما تمام محدودیت ها برداشته شد در یک بار پیش از 21 ژوئن انتخابات پارلمانی با دولت اجازه می دهد برای رویدادهایی مانند مسابقات فوتبال و انتخابات تظاهرات که در برخی موارد به خود جلب کرد دهها هزار نفر از مردم است.

همسایه کرواسی برگزار می شود انتخابات هفته گذشته در حالی که دورتر از جنوب به شمال مقدونیه را به پای صندوقهای رای در ژوئیه 15.

در پایتخت صربستان, Belgrade, همه اما دو بیمارستان در حال حاضر تنها استفاده می شود برای درمان Covid-19 بيمار. دولت و آژانس بهداشت گفت: برخی از بیماران در حال ارسال به شهرهای مجاور به دلیل نگرانی که این شهرستان در سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند تبدیل به نامعقول. با جمعیت نزدیک به هفت میلیون صربستان ثبت شده است حدود 300 مورد جدید یک روز در هفته گذشته—به عنوان بسیاری به عنوان نزدیک آلمان است که جمعیت 12 بار بزرگتر است.

صربی نخست وزیر آنا Brnabic گفت: پس از تظاهرات این هفته که دولت دیگر برنامه ریزی در سراسر کشور مستند.

عکس: andrej cukic/شاتر

نخست وزیر آنا Brnabic این هفته گفت که دولت دیگر برنامه ریزی به منظور در سراسر کشور مستند حتی اگر آن را امن تر از منطقه ای اقدامات است.

“این نبرد خواهد شد به پایان رسید تا زمانی که ما یک واکسن…این را برای حداقل یک سال دیگر بدون هیچ گونه شک” خانم Brnabic گفت: در یک بیانیه تلویزیونی پنجشنبه شب. او اعلام کرد در سراسر کشور ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر یک بسته از همه کسب و کار بدون در خارج از صندلی بین 9 بعد از ظهر و 6 صبح و یک پوشش جهت فضاهای عمومی.

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

همسایه بلغارستان که ثبت یک رکورد 330 عفونت در پنجشنبه تعطیل میله باشگاه و شبیه سالن و ممنوع تجمعات بیش از 30 نفر است.

“ما در حال حاضر برداشت میوه ها از مسابقات فوتبال با هزاران نفر از تماشاگران از مدل توپ, از, افتتاح, شب زنده داری,” دکتر گفت: بوگدان Petrunov صندلی پزشکی وزارت بلغاری فرهنگستان علوم.

حتی در کشورهایی مانند یونان و کرواسی که نمی مجاز حوادث دسته جمعی مانند فوتبال بازی در حال ثبت یک افزایش شدید عفونت پس از باز کردن مرزهای خود را به روی گردشگران از مناطق آسیب دیده.

کرواسی بود که در ماه ژوئن کاهش تعداد عفونت به صفر ثبت نام 91 موارد جدید پنج شنبه و معرفی محدودیت های جدید از جمله به صورت خصوصی تجمعات مانند عروسی.

یک کارگر بهداشت جمع آوری یک سواب نمونه برای تست برای Covid-19 در یونانی بلغاری عبور از مرز در Promachonas در روز جمعه.

عکس: sakis mitrolidis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یونان روز جمعه گفت که این امر نیاز به تمام بازدید کنندگان ورود از طریق مرزهای زمینی خود با ارائه یک منفی coronavirus آزمون در بیش از 72 ساعت است. یک مقام ارشد دولت گفت که عفونت های جدید در این کشور شد و ثبت نام در میان گردشگران عمدتا از بالکان و همچنین مسافران کسب و کار, اما آنها تا به حال نشده است به مردم محلی است.

رویدادهای مذهبی نقش کلیدی در ظهور تازه ای در عفونت با توجه به اپیدیولوژی.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس آزمون, درمان و واکسن
  • علائم و چگونه برای محافظت از خودتان
  • ماسک می تواند کمک به جلوگیری از Coronavirus. پس چرا آنها هنوز هم بحث برانگیز است ؟

کرواتی شهر Djakovo شد جدید hot spot پس از گسترش ویروس در میان راهبه ای در یک صومعه. اسلام ماه رمضان که در این سال صورت گرفت بین مارس 23 مارس 23, ثابت خصوص منجر به گسترش Covid-19 در برخی از کشورها به دلیل وفادار خواهد جمع آوری با دوستان و خانواده برای به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی بعد از یک روز روزه.

شمال مقدونیه که در آن مسلمانان را تا 20 درصد از جمعیت در ابتدا موفق به مهار سرایت با یک شدیدی مستند. آن را تجربه کرده موج دوم این بیماری همه گیر پس از ماه رمضان جشن به گفته دکتر Zharko Karadzovski از کشور coronavirus نیروی کار.

“این [اجتماعی فاصله] اقدامات نبودند محترم در طول تعطیلات ماه مبارک رمضان-Bayram و افطار شام” دکتر Karadzovski گفت: با استفاده از ترکیه برای تعیین عید فطر جشن پایان روزه داری در ماه است.

دیگر کشورهای خارج از منطقه از جمله اسرائیل نیز تجربه مشابه تجدید حیات از گسترش ویروسی بعد از این دولت محدودیت برداشته و مردم بازگشت به حالت عادی.

شنبه گذشته اسپانیا و شمال شرقی منطقه کاتالونیا قرار داده شده بیش از 200 ، 000 نفر تحت مستند پس از تعدادی از شیوع فوران در این منطقه است. ساکنان Segrià نمی تواند منطقه را ترک می کنند اما نمی توان محدود در خانه و مانند آنها قبلا در اسپانیا و مستند در سراسر کشور اعمال شده در مارس.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

کاتالونیا یکی از سخت ترین آمار مناطق در اسپانیا همراه با پایتخت مادرید. این هفته کاتالونیا تحمیل استفاده از ماسک صورت در عمومی در همه زمان ها, سفت قبلی الزامی برای انجام این کار تنها زمانی که به افراد دیگر.

در پرتغال بسیاری از محله ها در حومه پایتخت پرتغال نیز در زیر قرار داده شده یک هفته دو مستند تا 14 ژوئیه پس از تعدادی از شیوع کروناویروس.

“ما آرام این اقدامات بیش از حد به سرعت و همه در یک بار—انتخابات رویدادهای ورزشی سیاسی تظاهرات—پس از آن همیشه روشن است که تعدادی از عفونت در نهایت سنبله,” دکتر گفت: Zoran Radovanovic استاد بازنشسته اپیدمیولوژی از بلگراد.

دکتر Radovanovic بود که بخشی از این تیم است که با موفقیت متوقف آخرین توده شیوع این بیماری کشنده آبله در اروپا در سال 1972 و گفت که این تصمیم سیاسی برای رفع تمام محدودیت ها شد و در نتیجه بیشتر تلفات از Covid-19—همچنین به دلیل بیمارستان ها تا به حال کمتر ظرفیت برای درمان بیماران مبتلا به شرایط دیگر مانند سرطان است.

“این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که سیاست درگیر در تصمیم گیری پزشکی” دکتر Radovanovic گفت.

نوشتن به Bojan Pancevski در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>