برایان Snitker: Braves ‘کمی دورتر همراه’ از انتظار در کمپ

Category: ایستگاه Comments: No comments

پس از یک هفته بریوز هستند بیشتر همراه از مدیر برایان Snitker رود.

در طول روزانه خود را در رسانه های توجیهی Snitker گفت که او خوشحال با این تیم پیشرفت از طریق هفت روز است. بریوز اردوگاه به موجب این هفته پس از انتشار برای اولین بار چند روز است که شامل چهار بازیکن تست مثبت برای COVID-19 یک مربی امید بستن به خارج و دو بازیکن تصمیم گیری در برابر بازی.

بریوز برگزار کنترل scrimmages در روز چهارشنبه و پنج شنبه. آنها prepping برای جدی تر intrasquad بازی در روز دوشنبه است که 11 روز قبل از روز افتتاحیه.

“من هیچ شکی نیست که این کوزه در حال رفتن به بیرون کشیده شده و به جایی که ما در انتظار آنها خواهد بود” Snitker گفت. “ما در حال تماشای intrasquads و مقدار زمانی که ما را ترک کرده اند من فکر می کنم موقعیت بازیکنان در حال رفتن به در شکل خوب بیش از حد. آنها در حال گرفتن مقدار زیادی از پنبه حلاجی تمرین زیادی در زندگی-خفاش ها در موقعیت های بازی, در حال اجرا, پایگاه و تمام.

“من احساس خوبی در مورد که در آن ما در حال حاضر. ما کمی دورتر همراه از جایی که من فکر کردم ما خواهد بود هنگامی که ما آغاز شده است.”

>> بریوز نمی خواهد نام خود را تغییر

یادداشت از روز جمعه:

— بریوز میزبان Marlins در دو نمایشگاه بازی در تاریخ 21 و 22 در Truist پارک. از آن خواهد شد Braves ” تنها شانس دیگر به تیم قبل از روز افتتاحیه تاریخ 24 ژوئیه در نیویورک است.

“آن را سرگرم کننده” دوم بیس بال Ozzie Albies گفت. “آن خواهید بود. ما به آن نیاز دارند.”

— Albies خطاب به خبرنگاران برای اولین بار از اردوگاه باز شد. او گفت که او را هیجان زده به پشت در Truist پارک در حال آماده شدن برای فصل شده است و با در نظر گرفتن سلامت و پروتکل های ایمنی را جدی بگیرید. توجه داشته باشید که در Albies ذکر ضربات پا و بالا جعلی سپاس به عنوان راه های جدید برای جشن در این زمینه است. او افزود: “شما می توانید جیغ در هر یک از دیگر به عنوان با صدای بلند به عنوان شما می خواهید.”

— Snitker نشده رد اول baseman فردی فریمن که تست مثبت هفته گذشته برای روز افتتاحیه. فریمن می تواند بازگشت او پس از آزمایشات منفی دو بار در 24 ساعت از هم جدا و اگر او را حداقل 72 ساعت روشن از یک تب.

– مایک Soroka جاش Tomlin و لوقا جکسون در میان بازیکنان که زمین در آینده intrasquad بازی در روز دوشنبه. Soroka و Tomlin شروع خواهد شد و به چهار نوبت در هر. بریوز را بیش از برخی از کوزه ثانویه اردوگاه در Gwinnett, Snitker گفت. این بازی خواهد شد در شش نوبت.

– اگر چپ دست کول Hamels آماده نیست برای این فصل آغاز Tomlin و کایل رایت می تواند عامل به بریوز’ فوری چرخش برنامه. بریوز باید Soroka حداکثر سرخ شده و مایک Foltynewicz جوهر را به چرخش. Sean Newcomb با وجود اجازه می دهد دو homers شنبه درو ستایش از Snitker و باید در باز کردن چرخش.

Tomlin و رایت می تواند پوشش نوبت به استارت یا مسکن. بریوز در حال حاضر پایین شروع به عمق فلیکس هرناندز امید بستن به خارج و Hamels’ وضعیت در برزخ است. اگر Hamels آماده نیست و ممکن است در واقع تغییر Tomlin و یا رایت به یک شروع ،

بریوز طرح به کول استارت اولیه به معنی یک نویسنده ممکن است تنها ورود سه نوبت در اولین تفرج. بدون در نظر گرفتن اگر Tomlin و/یا رایت شروع به آنها نیاز به کشیده می شود. بریوز نیاز به پوشش نوبت به خصوص در آغاز.

— ضربه سوم baseman Austin رایلی برداشت تا جایی که او را ترک کردن در فصل بهار با توجه به Snitker.

“او را نگاه خوب” Snitker گفت. “خود حلاجی شیوه (خوب است). من دوست داشتم که او در بهار آموزش. من عاشق طول می کشد تا آنجا که هر چیز. او تا به حال یک زن و شوهر واقعا خوب طول می کشد در اینجا. این بچه ها مواجه شده اند برخی از خیلی خوب تبادل اینجا در این دو روز intrasquads. من دوست دارم که او در است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد پایه سوم وضعیت رایلی و یوهان Camargo, Snitker گفت: Braves در “شکل بسیار خوبی” با دو. “من نمی دانم که چگونه ما در حال رفتن به استفاده از آنها. ما به که هنگامی که ما شروع به بازی.”

بریوز باید گزینه با رایلی که می تواند بازی سوم پایه اول, پایه و میدان را ترک کرد. او همچنین می تواند در خدمت به عنوان hitter وظیفه تعیین.

— Snitker نمی دانم اگر چپ دست Will Smith شده است پرتاب در حالی که دور از اردوگاه. اسمیت آزمایش مثبت برای COVID-19 هفته گذشته است. او بدون علامت.

“زمانی که او می شود در اینجا ما را ببینید که در آن او در زمانی که او بر روی تپه برای اولین بار” Snitker گفت.

— جوان right-hander Touki توسن در میان بریوز برای تست مثبت برای COVID-19. او بدون علامت است اما نتیجه نگه داشته است او را از اردوگاه. از یک در میدان نظر آن را از خط خارج توسن شانس در ساخت اولیه فهرست. او یکی از چند جوان کوزه که می تواند عامل به بریوز’ برنامه های جدید که شامل piggybacking کوزه – یک استراتژی است که سود حاصل از یک مقدار بزرگتر.

“من فکر کردم او تا به حال بهار آموزش” Snitker گفت. “من دوست داشتم که در آن او بود. من متنفر بودم بهار آموزش (به پایان رسید) برای بسیاری از این بچه های جوان. من فکر کردم که همه آنها در حال شروع به قدیمی کشف چیزهایی که در آن آنها از لحاظ جسمی و ذهنی. … این شرم آور است که ما تا به حال برای جلوگیری از این بچه ها از جایی که بودند و چگونه آنها احساس. من مطمئن هستم که Touki نگه داشته است خود را در شکل خوب اما دوباره تا زمانی که ما او را در اردوگاه و دیدن او شما فقط نمی دانم.”

— MLB و MLBPA منتشر شد آخرین نتایج تست صبح جمعه. ترکیب مصرف و نظارت بر تست تعداد کل مثبت آزمون تا کنون 83 است که 0.7 درصد از 11,149 نمونه گرفته شده و پس از مصرف شروع غربالگری در ژوئن 27. هفتاد و یکی از 83 مثبت شد و بازیکنان در حالی که دیگر 12 شد کارکنان.

بیست و هشت نفر از 30 تیم تا به حال یک فرد تست مثبت در مصرف غربالگری و یا نظارت بر تست با توجه به MLB.

— غول گیر شکن Posey شد 11 بازیکن به تصمیم گیری در برابر بازی این فصل در روز جمعه. او و همسرش کریستین اتخاذ دختران دوقلو یکسان متولد شده در موعد مقرر. Posey از دست رفته بود اردوگاه در روزهای اخیر در حالی که فکر تصمیم خود را.

Posey جنوبی گرجستان, بومی, است, آخرین, انجام, جانباز برای تصمیم گیری در برابر بازی. بریوز تا به حال دو — هرناندز که عامل ذکر نگرانی های اطراف coronavirus و outfielder نیک Blackburn که ذکر مجموعهای از دلایل از جمله خالی استادیوم سلامت پروتکل تداخل با آمادگی و تمایل به صرف زمان با خانواده اش.

Posey, 33, شش-زمان همه ستاره و سه بار سری جهانی قهرمان. در لیسبرگ بومی بود 2012 لیگ ملی MVP.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>