مقابله هشدار: پیش کپی از ‘Cyberpunk 2077’ نشسته است بر روی آهنگ و قطار هنوز هم خوب 50 متری دور

Category: ایستگاه Comments: No comments


Illustration for article titled Deal Alert: An Advance Copy Of ‘Cyberpunk 2077’ Is Sitting On The Tracks And The Train Is Still A Good 50 Yards Away

همه روی پارسه! ما کشف کرده ام یک بار در طول عمر مقرون به صرفه اما شما باید به عمل سریع به مانع این توافق اولیه-نسخه کپی از Cyberpunk 2077 نشسته است سمت راست وجود دارد در راه آهن و قطار هنوز هم خوب 50 متری دور.

تبلیغات

چه خواهد شد شما خوانندگان ؟ قطار نزدیک است. تیک تاک تیک تاک.

از یک طرف CD Projekt Red قرار داده شده است تنها پیشبرد انتشار یکی از مورد انتظار ترین بازی های این نسل با صدا غذا خوردن dab در میانه راه آهن برای هر کسی که آن را می خواهد. این امر می تواند احمقانه به تصویب این فرصت را به بازی در آن ماه قبل از هر کس دیگری در این سیاره است. اما پس از آن دوباره, شما باید, خطر زندگی و اندام جهش کردن بر روی آهنگ در سفارش به آن را انتخاب کنید فرض کنید که شما فیزیکی و چابکی برای clamber به بالا و بر روی پلت فرم قبل از آن سرعت لوکوموتیو barreling بیش از افق شکسته از طریق ایستگاه در 125 مایل در ساعت.

تبلیغات

یک تصمیم دشوار است آن را نمی? و هر لحظه را هدر شما فکر انتخاب های خود را مانند یک ترسو تنها باعث می شود آن را مشکل تر است. البته شما می توانید پرش بر روی آهنگ های بازیابی این بازی از سال مدعی و خاموش در 30 ثانیه. این می تواند آسان—و شما می توانید ذخیره کنید $59.99 به بوت. اما آن را کاملا به دور پایین و این از 9000 تن آهن لوکوموتیو تحمل نسبت به ظریف دیسک شامل تمام شهر شب و در آن صدها ساعت از ریز تنظیم گیم پلی open-world.

شما باید موفق به دریافت آهنگ های شما خواهد بود محو در یک ثانیه. Snuffed از زمین خود را همراه با آنچه که مطمئن شوید که به بزرگترین علمی تخیلی بازی در تمام دوران است.

تبلیغات

ساعت در حال اجرا است ، اگر آن را هنوز هم تقریبا یک پنجم از یک زمین فوتبال دور است که قطار اکسپرس نشان دادن هیچ نشانه ای از کند. همه شما نیاز به انجام است را متوقف دردناک پس از تصمیمات خود را به شیرجه رفتن بر روی آن مسیر و تصاحب جایزه خود را. هیچ چیز می تواند ساده تر. یا شاید شما می تواند گام گذاشتن در یک هتل که ماموریت به پایان خواهد رسید در خود زودرس و مرگ. شاید شما تلاش خواهد کرد به دروغ تخت در پشت خود را به عنوان با سرعت بالا و باری می گذرد بر شما اینچ از صورت خود را به جای مسطح مانند نان شیرین و پهن در یک لحظه و در سمت چپ به عنوان یک ظرف غذا خونین برای خانواده و دوستان خود به سوگواری. چه کسی می تواند پیش بینی که چگونه یک تصمیم گیری خواهد شد بازی را از طریق تیره مه از زمان ؟

اما صبر کنید یک لحظه پارسه! به نظر می رسد به عنوان اگر یک کودک خردسال به تازگی کاهش یافته است بر روی آهنگ در تلاش برای بازیابی Cyberpunk 2077 برای خودش. او را بدست او پا گیر در یکی از این روابط راه آهن. به نظر می رسد مثل شما فقط می توانید ذخیره کنید یکی از آنها را بازی و یا فرزند. و قطار است که تقریبا در اینجا است. چه خواهد شد شما انجام دهید ؟

تبلیغات

تیک تاک. تیک تاک. تیک تاک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>