از آن خواهد شد 126 روز پس از آتلانتا ایالات آخرین بازی یک MLS بازی زمانی که آن را طول می کشد در نیویورک بولز قرمز در روز شنبه در اورلاندو در اولین بازی در لیگ مسابقات است.

در حالی که جهان تا به مبارزه با بیماری های همه گیر و بیشتر در آتلانتا ایالات شده است:

کار بر روی بدانند چگونه به بازی بدون Josef Martinez;

سالم;

انتظار مثل بقیه از ما برای پیدا کردن آنچه در آینده.

پاسخ را نمی توان شناخته شده تا این تیم شروع به بازی.

در اینجا کلید برای آتلانتا ایالات برای پیشبرد گذشته Red Bulls سینسیناتی در جولای 16 و کلمبوس در جولای 21 و به دور حذفی:

برنده شدن در این بازی برای اولین بار. دی بوئر گفت: گرفتن سه امتیاز در روز شنبه به احتمال زیاد ارائه آسانسور عاطفی کمی از اعتماد به نفس.

“آن را می دهد یک کمی از فشار” او گفت:. “با سه نقطه, شما می توانید از دست دادن یک بازی و با بازی بعدی سه امتیاز شما می توانید از طریق به دور بعدی.”

Centerback فرناندو مزا گفت: چیزی مشابه.

“زمانی که شما برنده شدن شما در یک حالت ذهنی مثبت” او گفت:. “خواهد شد که یک کمک بزرگ به عنوان ما در حال رفتن را از طریق این دوره از مسابقات است.”

البته باید آتلانتا ایالات متحده نه پیروزی آن معنا نیست که آنها تضمین شده است به عنوان به آتلانتا زودتر از آنها می خواهید.

De Boer اشاره کرد که هلند از دست آن بازی برای اولین بار در مسابقات قهرمانی اروپا با نتیجه 1-0 به اتحاد جماهیر شوروی در سال 1988 و بازگشت به برنده شدن در این مسابقات با یک 2-0 پیروزی بر شوروی.

رسیدگی به گرما. هر چند این بازی را لگد پس از 8 بعد از ظهر درجه حرارت هنوز هم خواهد بود در بالا 80s در با خفقان رطوبت. حتی زمانی که این تیم در ساعت 9 صبح در برابر سینسیناتی به احتمال زیاد خواهد شد 20 درجه بیشتر از آن خواهد بود بسیار راحت و محدوده مرسدس بنز ورزشگاه.

دی بوئر گفت: او قصد دارد برای استفاده از همه پنج جایگزینهای و اشاره کرده است که بازیکنان باید عاقلانه هنگام انتخاب زمانی که به فشار به منظور صرفه جویی در انرژی.

“ما می دانیم آنچه که ما می خواهیم از لحاظ فنی بلکه از لحاظ جسمی می تواند آنها این کار را برای 90 دقیقه ؟ با آب و رطوبت و گرما,” او گفت:.

مایل رابینسون گفت: این تیم انجام نمی بسیار متفاوت مواد مغذی به سعی کنید برای مقابله با این شرایط اما با استفاده از نمک قرص در gatorade و مطمئن شوید که به هیدراته باقی بماند.

جامد در پشت. رابینسون یک centerback که به پایان رسید پنج مدافع در سال های رای گیری در فصل گذشته تا به بازی 90 دقیقه پس Oct. 6 سال گذشته است. او دچار همسترینگ فشار در حالی که با آمریکا تیم ملی مردان به پایان رسید که او آتلانتا ایالات فصل زود است. او برای اردوگاه های آموزشی و پایدار چهار سویه در یک فصل نمایشگاه بازی در برابر یک طرف بخش دوم از مکزیک که مانع او از بازی در این تیم دو بازی لیگ و یا آن سه لیگ قهرمانان بازی.

“این دیوانه است,” او گفت:.

اما او و centerback فرناندو مزا در حال تشکیل یک همکاری خوب در آموزش.

حیف مارتینز گفت: Meza مغزی رویکرد تعارف رابینسون فیزیکی رویکرد است. در صورتی که برای تلفن های موبایل کمی شبیه آنچه که این تیم تا به حال با مایکل Parkhurst و Leandro Gonzalez Pirez شما نمی تواند به اشتباه.

“بازی با مایل است بسیار آسان” مزا گفت. “ما صحبت های زیادی کرده اند و یک رابطه خوب است. او به ارمغان می آورد پویایی ما می خواهیم به تیم است.”

آن باقی مانده است دیده می شود اگر ده بوئر را بازی سه در پشت که به معنی سه centerbacks یا چهار که در معنی دو centerbacks. در هر صورت رابینسون و مزا خواهد شد به احتمال زیاد شروع می شود.

تهاجمی. توان تهاجمی است. یک کلید شکست بولز قرمز است که برای مطابقت با پرخاشگری خود را. آنها را فشار دهید. آنها را به بازی توپ های پشت خط آخر. آنها را فشار توپ را به مهاجمان و دو بال را برش داخل با کیفیت.

آتلانتا ایالات باید برنده اول و دوم توپ.

“آنها نمی دهد شما در هر زمان به طور معمول هنگامی که شما باید توپ” de Boer گفت. “شما همیشه به یک چالش. اگر ما شروع به درهم و برهم شما می توانید با این نوع از تیم.

“اما اگر ما پیروزی از آن ما بسیاری از امکانات واقعا آنها را مجازات کند. از آن خواهد شد یک بازی جالب که برای اطمینان حاصل کنید.”

پیدا کردن یک گلزن(s). Josef مارتینز را برای این فصل است. اگر آتلانتا ایالات گل به یک گل او به احتمال زیاد ، او به ثمر رساند 27 تیم 58 اهداف فصل گذشته.

به نظر می رسد که اگر آتلانتا ایالات را برای عدم وجود خود را از آن خواهد شد انجام شده توسط کمیته. Ezequiel Barco و امرسون Hyndman رهبری تیم را با دو گل ، حیف مارتینز دارای دو کمک می کند و در فرم قبل از فصل متوقف شد. مانوئل کاسترو Matheus Rossetto و آدم یاهن نیز نامزد.

بسیار ممکن است بر شکل گیری انتخاب شده توسط de Boer. این تیم یک 3-4-2-1 در اوایل فصل. دی بوئر گفت: این تیم با استفاده از آموزش آن زمان قادر به تغییر حالت دهیم سوئیچ بین تشکل های بسته به وضعیت. آنها نیز مشغول به کار در یک “غلط نه” شکل گیری است که در آن هیچ سنتی مهاجم.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله