پاکستان در امور خارجی و وزیر شاه محمود قریشی, تصویر اینجا در ماه مارس در هفته گذشته آزمایش مثبت برای ویروس.

عکس: B. K. Bangash/آسوشیتد پرس

اسلام آباد—coronavirus رسیده به رده های بالای حکومت پاکستان با وزیر امور خارجه و بهداشت و مشاور نخست وزیر عمران خان تست مثبت در هفته گذشته.

جنوب کشور آسیایی شده است در تلاش برای جلوگیری از ویروسی شدن, پخش كردن, اگر چه نرخ رشد در coronavirus موارد کاهش پیدا کرده است و از اوج ماه گذشته.

ظفر میرزا ویژه معاون نخست وزیر در, سلامت, شد, آخرین عضو کابینه شناخته شده برای تست مثبت اعلام نتایج خود را در یک صدای جیر جیر در روز دوشنبه. “من جدا خودم را در خانه و در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی. من علائم خفیف,” او گفت:.

وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی در هفته گذشته آزمایش مثبت و قرنطینه خود را. یکی دیگر از برجسته عضو کابینه فدرال و وزیر پیشین راه آهن شیخ رشید احمد آزمایش مثبت در اوایل ماه ژوئن است.

خارجه امور وزارت را رد شایعات در گردش در رسانه های اجتماعی که آقای قریشی مرده بود از coronavirus. در یک صدای جیر جیر یک سخنگوی وزارت گفت: آن را محکوم کرد تلاش “عناصر بازیگوش” به هک وزیر را در صفحه ویکیپدیا و گسترش شایعات در رسانه های اجتماعی در مورد سلامت خود را. “FM بازیابی سریع.”

پاکستان ثبت کرده است 243,599 موارد و 5,058 مرگ و میر ناشی از جمعه با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط ملی این کشور فرماندهی و عملیات مرکز. که بیش از دو برابر مرگ و میر یک ماه پیش.

نخست وزیر گفته است که پاکستانی ها برای جلوگیری از جمعیت به نگه داشتن موارد از افزایش دوباره. در روز پنج شنبه آقای خان گفت: وجود دارد بسیاری از مرگ و میر در اوج است که پس از تجمع افراد در پایان ماه مه به مناسبت عید فطر تعطیلات به مناسبت پایان ماه رمضان.

“در حال حاضر ما منحنی Covid-19 مسطح است و ما باید سعی کنید برای جلوگیری از یکی دیگر از قله,” او گفت:.

مربوط تصویری

درک این که چگونه بدن پاک کروناویروس جدید در حال تبدیل شدن مهم تر به عنوان ایالات متحده شروع به بازگشایی شده است. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد که چگونه بدن در مبارزه با عفونت و چرا احساس بهتر نیست مساوی بودن ویروس رایگان. تصویر عکس: لورا Kammermann

بیشتر

  • خلبانان در پاکستان سقوط بودند چت در مورد کوروناویروس می گوید: وزیر حمل و نقل هوایی
  • به عنوان Coronavirus موارد افزایش هند و پاکستان قمار در Looser مستندات
  • پاکستان پزشکان از ترس شل تر محدودیت در طول ماه مبارک رمضان پخش خواهد شد Coronavirus

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله