مغلوب ساختن پیشی جستن Dims امید جدید برای تجارت چین معامله

Category: ایستگاه Comments: No comments

رئیس جمهور تهمت می گوید: ‘ارتباط با چین شده است به شدت آسیب دیده توسط پکن را از دست داده جدید کروناویروس که همچنان به سرعت در حال گسترش در آمریکا

عکس: saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور تهمت damped انتظارات برای یک وعده داده فاز-دو پیمان تجارت با چین روز جمعه گفت: رابطه بین کشورها شده است بیش از حد به شدت آسیب دیده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“من فکر نمی کنم در مورد آن در حال حاضر” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: سرنشین, نیروی هوایی, یکی, که در آن او با انتقاد چین در پاسخ به کروناویروس جدید که همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالات متحده “می تواند آنها را متوقف کرده اند طاعون می تواند آنها را متوقف, آن, آنها نیست, آن را متوقف کند.”

یک سخنگوی سفارت چین در واشنگتن نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هنگامی که ایالات متحده و چین امضا خود را از ایران در ماه ژانویه دو طرف توصیف این پیمان به عنوان فاز اول توافق به دنبال جدید مذاکرات برای رسیدن به یک گسترده تر در معامله دوم و احتمالا سوم فاز.

جهان دو اقتصاد بزرگ هرگز تنظیم یک جدول زمانی برای فاز دوم, اما و مذاکرات تجاری شدند و به سرعت تحت الشعاع قرار به عنوان کشور در سراسر جهان دست و پنجه نرم با بیماری همه گیر.

اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر نیز ساخته شده است آن را به طور فزاینده ای بعید است که چین می خواهد در دیدار با اهداف خود را برای گسترش خرید از آمریکا کالا تحت فاز یک معامله سوخت بیشتر شک و تردید در مورد چشم انداز جدید مذاکرات.

مربوط تصویری

در حالی که ایالات متحده می پردازد جدید coronavirus نژادی و بی عدالتی و مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری تنش با چین همچنان گشوده است. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: وانگ ژائو/AFP

“این امکان پذیر نیست به انتظار فاز دو برای شروع تا زمانی که فاز اول اجرا شده است و به طور کلی محیط زیست ایالات متحده-چین رابطه را بهبود می بخشد گفت:” مایرون درخشان, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس امور بین المللی در ایالات متحده در اتاق بازرگانی است.

در پکن مقامات همیشه سرد به این ایده از یک فاز-دو معامله—اعتقاد آنها به حال کمی برای به دست آوردن از آمریکا خواسته است که چین قطع یارانه های دولتی به شرکت های داخلی کوچک متعلق به دولت شرکت ها و سهولت دولت ” در اقتصاد است.

رهبران چینی بر این باورند که دولت به کارگردانی مدل مسئول کشور از افزایش فقر و مهم خواهد بود رفتن به جلو آن را به عنوان حرکت به سمت توسعه تکنولوژی خاص خود را در صنعت برش و وابستگی آن به آمریکا

ایالات متحده تا به حال $308 میلیارد کسری تجاری کالا و خدمات با چین در سال 2019 به دلیل ایالات متحده به واردات به مراتب بیشتر کالا از آن صادرات است. که کسری کمی تغییر از سال 2016 زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت اما پایین از اوج تعادل از حدود 380 میلیارد که رسیده بود در سال 2018 است.

آقای ترامپ ساخته شده پایان دادن به تعادل تجارت محور از سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و شروع به تحمیل یک سری از تعرفه بر کالاهای چینی شروع و در سال 2018 به فشار پکن برای سازش است.

مذاکرات در ابتدا با تمرکز بر توافق جامع, اما سقوط از هم جدا در مارس 2019 در نتیجه افزایش تعرفه ها. ایالات متحده را متهم کرد که مذاکره کنندگان چینی از پس گرد در مذاکرات است. زمانی که مذاکره کنندگان دوباره مذاکرات در پاییز آنها متمرکز باریک تر مجموعه ای از مسائل است.

بیشتر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق انداختن, نیوهمشایر, کمپین تجمع
  • مغلوب ساختن پیشی جستن کست گسترده تلویزیون-آگهی خالص برای افزایش حمایت

یک محور از فاز یک معامله چینی تعهد به افزایش خرید خود را از صادرات ایالات متحده. اما به عنوان coronavirus مستندات توقیف اول, اقتصاد چین پس از آمریکا, اقتصاد, تجارت بین کشورها و تجارت در سطح جهانی به شدت کاهش یافت.

توافق نامیده می شود در چین به آمار خاص اهداف دلار برای محصولات کشاورزی و انرژی و محصولات تولید کالا و خدمات در سال 2020 و حتی بالاتر هدف در 2021.

در آوریل و مه در چین شروع به قدم تا خرید خود را از صادرات ایالات متحده اما با شش ماه از سال را تکمیل آن است که هیچ جا در نزدیکی سرعت لازم برای ضربه زدن به اهداف تا پایان سال. چین به خصوص دور از نشست هدف برای انرژی خرید به علت در بخشی به یک سقوط در قیمت های انرژی است که کاهش دلار و در مجموع هر چینی خرید.

در ضمن تجارت در خدمات بین ایالات متحده و چین که شامل گردشگری و آموزش عالی باقی می ماند به شدت مانع از محدودیت های مسافرتی.

چین ساخته شده است پیشرفت بیشتری در اجرای جنبه های دیگر از این معامله مانند بهبود آن مالکیت معنوی حمایت.

پس از اتمام فاز یک معامله آمریکا گفته بود این امر در آینده منتظر مراحل برای مذاکره در برخی از سخت ترین مسائل—مانند پکن فشار بر ایالات متحده کسب و کار برای به اشتراک گذاشتن تکنولوژی با شرکای چینی و چین سنگین کمک مالی از بسیاری از شرکت های داخلی. این مسائل نمی شد بخشی از این قرارداد امضا شده در ماه ژانویه است.

در آن زمان آقای ترامپ گفت که ایالات متحده و چین آغاز خواهد شد مذاکره فاز دو “حق دور.” اما او نشان داد که یک معامله ممکن است در این سال اتفاق می افتد. “من ممکن است بخواهید صبر کنید تا به پایان آن تا پس از انتخابات به دلیل انجام است که من فکر می کنم ما در واقع می تواند یک کمی بهتر معامله شاید خیلی بهتر معامله” آقای ترامپ گفت: فرض کنید که او می خواهد دوباره انتخاب شود.

در علاوه بر این به سقوط کوتاه از خرید بالغ بر ایالات متحده-روابط چین شده اند به شدت تیره و تار توسط یک میزبان از مسائل به طور مستقیم مربوط به تجارت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها سرزنش چین برای اینکه منبع این بیماری همه گیر کوروناویروس مخالف اقدامات چین برای محدود هنگ کنگ استقلال و تبدیل شدن به طور فزاینده مهم از نقض حقوق بشر نسبت به مسلمانان اویغوری در چین سین کیانگ منطقه است. چین گفته است ایالات متحده انتقاد در مورد این مسائل می تواند فاز یک توافق در معرض خطر است.

نوشتن به جاش Zumbrun در [email protected] و کاترین hannah fraser در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>