رئیس جمهور تهمت می گوید: ‘ارتباط با چین شده است به شدت آسیب دیده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

عکس: saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور تهمت و گفت که او دیگر فکر کردن در مورد مذاکره فاز-دو معامله تجارت با چین گفت: روابط بین دو کشور شده است به شدت آسیب دیده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

هنگامی که ایالات متحده و چین امضا شده خود را به ایران در ماه ژانویه دو طرف توصیف این پیمان به عنوان یک فاز یک توافق که منجر به حتی گسترده تر در معامله دوم و احتمالا سوم مرحله از مذاکرات است.

“من فکر نمی کنم در مورد آن در حال حاضر” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: در نیروی هوایی یک وقتی پرسیده شد که اگر فاز دو معامله شد و هنوز هم روی میز است.

بخش “ارتباط با چین شده است به شدت آسیب دیده است.” “می تواند آنها را متوقف کرده اند طاعون می تواند آنها را متوقف, آن, آنها نیست, آن را متوقف کند. آنها را متوقف و آن را از رفتن به بخش های باقی مانده از چین از ووهان استان است. که می تواند آنها را متوقف طاعون آنها نمی,” او گفت:.

بیشتر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق انداختن, نیوهمشایر, کمپین تجمع
  • مغلوب ساختن پیشی جستن کست گسترده تلویزیون-آگهی خالص برای افزایش حمایت

ابتدا در سال 2018 ایالات متحده و چین مذاکره کنندگان تا به حال در ابتدا با تمرکز بر توافق جامع اما مذاکرات به هم ریخت در ماه مه سال 2019 در نتیجه افزایش تعرفه ها. زمانی که مذاکره کنندگان دوباره مذاکرات در پاییز آنها متمرکز باریک تر مجموعه ای از مسائل است.

آمریکا گفته بود این امر در آینده منتظر مراحل برای مذاکره در برخی از سخت ترین مسائل—مانند پکن را تحت فشار شرکت های آمریکایی به اشتراک گذاری فن آوری با شرکای چینی و چین کمک مالی از بسیاری از شرکت های داخلی.

چرا که این مسائل مشکل تر به مذاکره بسیاری از تحلیلگران شک ایالات متحده و چین که تا کنون در رسیدن به یک دوم-مرحله توافق است.

مربوط تصویری

در حالی که ایالات متحده می پردازد رمان coronavirus نژادی و بی عدالتی و مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری تنش با چین همچنان گشوده است. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: وانگ ژائو/AFP

نوشتن به جاش Zumbrun در Josh.Zumbrun@wsj.com و کاترین hannah fraser در catherine.lucey@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله