آتلانتا رویای بازیکنان در بیانیه: “سیاه زندگی مهم است. رای دادن در ماه نوامبر است.’

Category: ایستگاه Comments: No comments

آتلانتا رویای بازیکنان امضا و یک بیانیه مشترک روز شنبه بعد از یک نامه سرگشاده نوشته شده توسط وزیر بهداشت ، کلی Loeffler, که همچنین با همکاری صاحب این تیم با اعتراض به WNBA تجلیل و شرکت در زندگی مهم جنبش در طول فصل آینده.

این بیانیه را بخوانید: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. ما زنان از آتلانتا رویا. ما زنان هستند که حمایت از یک جنبش است. ما قوی هستند و ما بی باک هستند. ما در ارائه یک صدای بی صدایان. تیم ما این است که ایران در این جنبش به صورت سیاه و سفید زندگی می کند. شدید نیست به تغییر تقاضا پس از قرن ها از نابرابری. این است که یک بیانیه سیاسی. این بیانیه بشریت است.”

این بیانیه همچنین در رویای اصلی کانال های اجتماعی.

بسیاری از مشخصات بالا WNBA بازیکنان صحبت کردن در مورد Loeffler نقش در لیگ زیر اخیر خود نظرات در مورد “حکومت اوباش” اما این اولین بار است که بیانیه ای از یک عضو از خواب پس از Loeffler منصوب شد و در اواخر سال گذشته. هر آتلانتا بازیکن مشترک در بیانیه ای افزود: “ما این نامه را خوانده. ما را رد نامه. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. رای دادن در ماه نوامبر است.”

Loeffler است در انتخابات ماه نوامبر و بالای او رقیب جمهوری خواه او را متهم چیدن مبارزه با WNBA را به عنوان “تلاش برای پیدا کردن ربط” به عنوان او تلاش می کند به فروش حق رای دادن بسکتبال او شرکت متعلق به پس از سال 2011 است.

بازیکنان بیانیه ای منتشر شد در 6:05 بعد از ظهر به افتخار زندگی Breonna تیلور که کشته شد در خانه اش در لوییویل توسط پلیس. رویا و دیگر WNBA تیم شروع به اردوگاه های آموزشی خود را برای آینده 22-بازی فصل در برادنتون فلوریدا. در روز جمعه. پیش از فصل لیگ برتر را اعلام کرد عدالت اجتماعی شورای اسلامی است که انتظار می رود به یک “نیروی محرکه لازم و ادامه گفتگو در مورد مسابقه رای گیری حقوق LGBTQ+ وکالت و کنترل اسلحه در میان دیگر مهم اجتماعی مسائل است.”

گرگ Bluestein کمک به این گزارش

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>