آتلانتا مدارس عمومی تیم به بازی با وجود حرکت به آموزش آنلاین

آتلانتا مدارس عمومی برنامه ریزی برای انجام آموزشهای مجازی این سقوط نمی نگه داشتن این شهر 11 مدارس از داشتن ورزش APS مدیر ورزشی جاسپر Jewell گفت: شب جمعه است.

“به عنوان آن می ایستد ما هنوز در” Jewell گفت. “ما قصد داریم به نگه داشتن شیوه های بعد از مدرسه ساعت فقط به عنوان اگر آنها هنوز هم در کلاس. آنها هنوز ثبت نام کرده و هنوز هم گرفتن نمرات به طوری که آنها هنوز هم واجد شرایط توسط ECOWATCH استاندارد.”

APS سرپرست لیزا شاه ماهی خواهد شد و در حال حاضر یک برنامه دوشنبه برای انجام آموزشهای مجازی برای اولین بار در نه ماه از سال تحصیلی و یا تا زمانی که تهدید COVID-19 فروکش کرده است. هیئت مدیره مدرسه باید تایید پیشنهاد.

Jewell همچنین یک عضو از گرجستان دبیرستان انجمن هیئت امنا گفت: ورزش بودند و حیاتی برای رفاه منطقه خود را در مدارس است.

“در یک شهرستان درونی وضعیت دو و میدانی و هنر برای برخی از بچه های ما که خود را تنها از راه” Jewell گفت. “بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها به خوبی تحصیلی پایه با آموزش آنلاین اما همچنین گسترش است که فرصت یادگیری برای دو و میدانی و هنر است.”

در پیش بینی احتمال مجازی, کلاس, Jewell کار کرده با منطقه مدیر حمل و نقل به فعالیت اتوبوس ها به انتظارنشسته بودند تا به حمل و نقل ورزشکاران دانش آموز را از مدارس خود را برای شیوه های. او همچنین برنامه ریزی برای قبل یا بعد از تمرین وعده های غذایی در دسترس برای ورزشکاران دانش آموز.

آتلانتا در تیم های ورزشی آغاز شده و تابستان مطبوع ژوئن 15 و تا به حال چند COVID مربوط به وقفه Jewell گفت.

“نکته های زیبا در مورد ورزش است که آن را به یک وضعیت که در آن کاملا به پدر و مادر و یا دانش آموز ورزشکار به شرکت” Jewell گفت. “این چیزی است که شما موظف به انجام. بنابراین اگر پدر و مادر به اندازه کافی راحت به کودک خود شرکت در دو و میدانی, ما می خواهیم به آنها از هر فرصتی برای موفق خواهد بود.”

ده APS مدارس فوتبال بازی کند. آنها B. E. S. T. آکادمی کارور, داگلاس, Grady, مینارد جکسون, ذرت, شمال آتلانتا در جنوب آتلانتا Therrell و واشنگتن است. Coretta اسکات کینگ آکادمی یک مدرسه دخترانه در شرکت دیگر در پاییز که در حال عبور از کشور, بیسبال دارای توپ نرم, والیبال و cheerleading.

تاریخ برای اولین بار است که تیم های فوتبال می تواند به نگه داشتن اجباری شیوه جولای 27. برای دیگر سقوط ورزش این Aug. 1.

APS خواهد بود که برای اولین بار در منطقه برای اعلام یک حرکت به آنلاین-تنها یادگیری در پاییز. کاب Fulton و Gwinnett مدارس گفت: آنها را به دانش آموزان ارائه جایگزین آموزش آنلاین اما به ساختمان برای کلاس.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر