Braves ” آدم دووال قصد دارد به بازی با وجود بالاتر خطر ابتلا به ديابت

Category: ایستگاه Comments: No comments

پنج روز قبل از اردوگاه بازگشایی ژوئیه 1 بریوز مدیر برایان Snitker حال گفتگو با outfielder آدم دووال می افتد که تحت دسته پر خطر به عنوان یک دیابتی. دووال می تونستیم تصمیم گرفتند از سال 2020 فصل و دریافت خود را پرداخت و زمان سرویس.

به جای او همه رفتن امید او نقش مهمی در طول 60-بازی فصل.

“من برخی تحقیقات در خود” دووال گفت. “من صحبت کردن با یک زن و شوهر پزشکان. من احساس کردم که من در یک موقعیت خوب تا زمانی که من انجام آنچه که من نیاز به انجام به عنوان دور به عنوان ایمن ماندن تلاش برای نگه داشتن من فاصله شستن دست من همه چیز را در مورد صحبت کردیم. من می خواستم به بازی این سال است. من مضطرب به بازی. تا آنجا که در حال حاضر من نمی خواهم تو را در هر نوع خطر است.

“طرز فکر من شده است” برو ” کل زمان. من سعی کردم به ماندن به عنوان آماده به عنوان من می تواند به عنوان دور به عنوان در بازی شکل و آماده برای رفتن. من برنامه ریزی شده بود در بازی تمام وقت. من لذت بردن از بازی این بازی. برای من, آن را کمی خاموش نمی شود قادر به بازی. طرفداران گرسنه هستند برای بیس بال. من فکر می کنم امریکا باید چیزی برای نگاه به جلو به دریافت و مورد هیجان زده. من احساس می کنم ما در یک نقطه خوب است.”

دووال 31 بود مبتلا به نوع 1 دیابت در سال 2012. در طول همه گیر او می شود حتی بیشتر مراقب باشید با وضعیت خود.

“آن را مهم تر از همیشه برای حفظ قند خون خود را پایدار و در یک محدوده خاص” او گفت:. “بیشتر به شما از آن بیشتر عوارض شما می توانید اگر شما به قرارداد COVID. در حال حاضر آن را مهم تر از همیشه به اقامت در بالا از آن, سازمان دیده بان اعداد و انجام بهترین خود را به آن را مدیریت کند. این چیزی است که من همیشه انجام داده ایم.

“من یک مقدار زیادی از غرور در مراقبت از دیابت و قرار دادن آن ، من می دانم که راه من می تواند عوارض اگر من نمی مراقب باشید برای آن در حال حاضر. که همیشه برای من مهم است.”

>> بریوز’ کول Hamels دارای سه سر التهاب تاندون

دووال گیر به تصمیم خود را حتی بعد از دیدن چهار بریوز تست مثبت برای COVID-19. او گفت که “قرار داده و آن را بیشتر به چشم انداز تا آنجا که دانستن که همه چیز می تواند به اشتباه.”

زمانی که Snitker صحبت با دووال او فقط می خواستم به مطمئن شوید که او بازیکن احساس امن از طریق رفتن با بازی. او و تیم می خواست به جای دووال در هر راه او مورد نیاز است.

“او است که احتمالا بیشتر در هماهنگی با بدن خود را از هر کسی در این باشگاه وانجمن به دلیل بیماری” Snitker گفت. “(آنچه که ما به او گفت که) ما انجام آنچه ما می توانیم هر آنچه که شما احساس می کنید ما نیاز به به شما احساس امن است. این که آیا آن را جدا شما در را قفل چیزهایی مانند آن. او احساس خوب در مورد همه چیز و با اعتماد به نفس. کلاه ها را به او. آن را خوب است که یک مرد می خواهم که ما 30 (roster).”

در این فصل می تواند دووال ترین تاثیرگذار به عنوان یک زن شجاع. او بازی نکنید پس از پیوستن به این تیم در سال 2018 مهلت تجارت. دووال ضربه .225/.278/.439 با 10 homers و 19 RBIs در 74 بازی با بریوز.

او صرف مقدار زیادی از فصل گذشته در سه گانه-A که در آن او ضربه 29 homers زدم و در 84 94 اجرا می شود در سراسر بازی. بریوز نگه داشته دووال در سه گانه-A چرا که آنها به سادگی نمی باید یک نقطه برای او و احساس او نیاز مداوم زمان پخش. هنگامی که نیک Blackburn شکست مچ دست خود را در اواخر ژوئیه دووال ترویج شد.

لویی بومی بهبود یافته در دوم خود را از روی لئامت دادن با این تیم البته در تنها 41 به طور منظم فصل بازی. که در آن او زخم درخشان بود NLDS: دووال راه اندازی دو اجرای هومر در بازی 2 و ارائه متهور نهم-دور RBI در بازی 3 اما بریوز در نهایت از دست داد به کاردینالز در پنج بازی.

“من فکر می کنم من تا به رشد به عنوان یک فرد و بازیکن زیادی در طول سال گذشته” دووال گفت. “من خیلی راحت با آنچه که من آموخته ام بیش از سال گذشته مورد نوسان چگونه کار می کند. من فوق العاده هیجان زده به که در یک فصل است. سال گذشته سال خوبی برای من به عنوان دور به عنوان قرار دادن یک سال تمام با هم. من هیجان زده برای دیدن آنچه که من می توانید انجام دهید این سال است.”

زمانی که Blackburn تصمیم گرفت در برابر بازی این فصل خود را در غیاب یک بار دیگر هموار راه را برای یک نقش بیشتری برای دووال. با وجود حدس و گمان بریوز می تواند غیر مناقصه دووال در هر یک از این گذشته دو offseasons این بریوز اصرار آنها بر این باور در او و احساس او ارزشمند عمق. اگر NLDS در حال حاضر نمی آنها ثابت کند حق, شاید سال 2020 خواهد شد.

دووال می توانید بازی خود برای اولین بار پایه و خدمت به عنوان یک hitter وظیفه تعیین شده در 60 بازی فصل. این تیم عمق است که در حال حاضر در حال آزمایش با Blackburn و فردی فریمن به طور بالقوه از دست رفته شروع فصل پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

هر چه موقعیت او نقش دووال است بهترین استفاده را در برابر چپ دست فرشهای که در برابر او به دست آورده 1.130 OPS فصل گذشته (39 در خفاش). به علاوه مدافع آن می تواند منطقی برای این تیم به استفاده از دووال در بیرون از محیط و پلاگین Marcell Ozuna در تعیین نكند.

“او تا به برخی از تطبیق پذیری” Snitker گفت. “شما هرگز نمی توانید به اندازه کافی دلیل که ما در حال حاضر آن را می توانید در عجله بسر می رسانید. ما به عنوان دیده می شود آن را سخت برای به دست آوردن این بچه ها برگشت. آن را سخت به آنها را به عقب پس از تست مثبت. عمق در حال رفتن به بسیار مهم خواهد بود. مراقبت از خودتان و نه آوردن هر چیزی در اینجا بزرگ است بیش از حد. در نظر گرفتن مسئولیت برای خود و هم تیمی های خود را. همه که در حال رفتن به بازی در نقش این چیز.”

دووال افزود: “دستورالعمل ها وجود دارد همه ما باید به دنبال. همه ما با تکیه بر هر یک از دیگر. این یک جمعی چیزی. همه به خرید و انجام کار درست است. به عنوان یک تیم ما در حال رفتن به سعی کنید به ماندن به عنوان سالم به عنوان ما می توانیم. که هدف در پایان این. ماندن به عنوان سالم به عنوان ما می توانید از طریق این در یک واحد است.”

شش سال کهنه دووال به دست آورده خود را تنها به ظاهر در سال 2016 با لیورپول. او ضربه 33 homers با 103 RBIs که فصل اول از دو فصل متوالی بیش از 30 homers. او سه بار دستکش طلا فینالیست.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>