بریوز’ کول Hamels پرش پرتاب جلسه به علت التهاب تاندون ماهیچه سه سر

Category: ایستگاه Comments: No comments

زمان در حال اجرا است برای کول Hamels به آماده شدن برای روز افتتاحیه.

بریوز southpaw نمی پرتاب خود را برنامه ریزی شده از طرف جلسه شنبه به علت التهاب تاندون ماهیچه سه سر با توجه به مدیر برایان Snitker. Hamels کار کرده است راه خود را از شانه ناراحتی است که او را مانع از تبادل در بهار آموزش.

“من فکر می کنم ما احتمالا یک هفته دور از دیدن جایی که همه چیز هستند” Snitker گفت. “او روز به روز در حال حاضر به عنوان زمانی که او پشت در موند. شانه خود احساس می کند بزرگ است. او گفت: او را به رفتن را از طریق عادی چیزهایی که او قبل از اینکه در بهار آموزش. ما احتمالا یک هفته دور از دیدن جایی که او در واقع می شود زمانی که این چیز شروع می شود.”

قبل از بوت کمپ آغاز شده بریوز گفت که انتظار می رود Hamels به آماده شدن برای روز افتتاحیه در تاریخ 24 ژوئیه. اما Hamels نشده است مواجه زنده hitters و یا پرتاب در یک بازی مانند وضعیت. بریوز باز در 13 روز.

شانس Hamels آماده بودن برای اولین بار خود را به نوبه خود در حال کاهش روز به روز. یک هفته پیش Hamels گفت: او می خواهم نیاز به حدود سه بازی مانند ظاهر و ساخته شود تا حدود 60-65 زمین.

>> Intrasquad بازی خواهد تلویزیونی

اگر Hamels آماده نیست و از دروازه بریوز می تواند به نوبه خود به جاش Tomlin یا کایل رایت به عنوان پنجمین استارت. بدون در نظر گرفتن این تیم قصد دارد به کول کوزه زمانی که فصل شروع می شود پس از شروع به احتمال زیاد نمی خواهد ورود بیش از سه یا چهار نوبت در اوایل گردش.

Hamels, 36, امضا یک سال 18 میلیون دلار آمریکا (بیش از 6 میلیون دلار سرشکن) با بریوز آخرین offseason. پس از مناقصه وداع با جانبازان خولیو تهران و دالاس Keuchel این بریوز امیدوار Hamels می تواند پر کردن برخی از از دست نوبت در حالی که مربیگری این تیم را جوانتر کوزه به خصوص همکار lefty حداکثر سرخ شده که او نیز مانند Hamels جنوب کالیفرنیا بومی است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>