ما خیریه گفت: در این هفته که نخست وزیر جاستین ترودو مادر و برادر پرداخت شد و در مجموع حدود 282,000 دلار کانادا برای ده ها تن از زبان درگیری.

عکس: دیوید Kawai/مهر نیوز

اتاوا—کانادا نخست وزیر جاستین ترودو مواجه است اخلاق سوالات خود را در مورد تصمیم دولت برای اعطای قرارداد به ارزش صدها میلیون دلار به یک موسسه خیریه است که حوادث اعضای خانواده اش پرداخت شده است به صحبت می کنند در.

ما خیریه گفت: در این هفته که آقای ترودو مادر و برادر پرداخت شد و در مجموع حدود 282,000 دلار کانادا ($207,000) برای ده ها تن از درگیری های زبان در موسسه خیریه حوادث در سال های پس از آقای ترودو نخست وزیر شد در نوامبر 2015. بسیاری از پرداخت های ساخته شده توسط من به ما به سود سازمان است که همسو با ما موسسه خیریه.

اطلاعات بیشتر در مورد پرداخت قرار دادن تمدید توجه به تصمیم دولت در ماه گذشته به جایزه یک قرارداد به ما خیریه به اداره a C$900 میلیون کمک مالی برنامه برای دانشجویان داوطلب در سراسر کشور است. آقای ترودو گفت: در اواخر ماه ژوئن که این سازمان تنها با ظرفیت اداره برنامه است که به معنای یک بار ارائه کمک های مالی به C$5,000 برای دانش آموزانی که داوطلب در جوامع خود.

قرارداد لغو شد هفته گذشته در میان جنجال بر آقای ترودو نزدیکی به موسسه خیریه. آقای ترودو و همسرش سوفی Gregoire ترودو که هر دو در شرکت ما رویدادهای خیریه و خانم Gregoire ترودو ذکر شده است به عنوان یک سفیر برای سازمان است.

در روز پنج شنبه, ما, موسسه خیریه تایید کرد که آقای ترودو مادر مارگارت ترودو پرداخت شد حدود C$250,000 بین 2016 و 2020 حدود 28 زبان درگیری ما در رویدادهای خیریه. نخست وزیر الکساندر ترودو شد و در مورد پرداخت C$32,000 در صحبت با هزینه هشت حوادث در سال 2017 و 2018. سخنرانان ویژه کانادایی speakers bureau است که نشان دهنده Trudeaus بود پرداخت می شود یکی دیگر از C$70,000 در کمیسیون.

علاوه بر این موسسه خیریه گفت: خانم Gregoire ترودو دریافت یک زمان صحبت از حق یا مزد اموزگار C$1,400 در سال 2012 قبل از آقای ترودو نخست وزیر شد. آقای ترودو هرگز پرداخت شده است به صحبت می کنند در سازمان حوادث آن گفت.

مارگارت ترودو بالا-مشخصات نویسنده و سلامت روان مدافع که ازدواج کرده بود برای چند سال به نخست وزیر کانادا Pierre Trudeau بود که جاستین ترودو پدر و که در سال 2000 درگذشت. Alexandre ترودو یک نویسنده و فیلمساز مستند و پسر Pierre Trudeau. نه می تواند نظر رسیده است. یک سخنگوی دفتر نخست وزیر کاهش یافته است به نظر خانم Gregoire ترودو نمایندگی.

اخبار از پرداخت برای اولین بار گزارش شده توسط کانادا, اخبار سازمان های Canadaland و CBC News.

دفتر نخست وزیر اسرائیل روز پنجشنبه گفت که آقای ترودو بستگان “تعامل با انواع سازمان ها و پشتیبانی بسیاری از شخصی باعث می شود خود به خود توافق.” دفتر گفت: کانادا دانشجو خدمات گرانت برنامه ما خیریه در ابتدا شنود گذاشته به مدیریت است در مورد دادن افراد جوان فرصت هایی را برای کمک و “نه در مورد مزایای به هر کس دیگری.”

این آیات می تواند باعث ایجاد مشکل برای آقای ترودو که دولت لیبرال برنده تضعیف دوم دستور اکتبر گذشته پس از یک رسوایی بیش اتهام قضایی دخالت. دولت کانادا اخلاق ناظر تایید هفته گذشته که آن را باز کرده بود بررسی ما خیریه قرارداد از جمله این که آیا آقای ترودو به سازمان درمان ترجیحی.

آقای ترودو گفت: در اوایل این هفته که خدمتگزاران مردم توصیه کرده بود با استفاده از این خیریه برای مدیریت برنامه اما این تصمیم به تصویب این قرارداد شد و در نهایت تصویب کابینه خود را. او نمی recuse خود را از فرایند تصمیم گیری او گفت: به دلیل دیرین خود وکالت در جوانان مسائل.

نوشتن به کیم Mackrael در kim.mackrael@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله