Coronavirus را تهدید سوریه دژ شورشی

Category: ایستگاه Comments: No comments

یک کارگر disinfects یک بیمارستان در یمن است. یک پزشک در این استان قرارداد Covid-19 کمک گروه می گویند.

عکس: Ghaith Alsayed/آسوشیتد پرس

بیروت—رمان coronavirus است رخنه کرد به گذشته مخالفان-برگزار خاک در سوریه به روسیه و چین حرکت می کند برای محدود کردن کمک های راهرو که انسانی گروه هشدار می دهند می تواند مانع تلاش برای مهار شیوع در محاصره منطقه است.

یک دکتر در یک بیمارستان در شمال غربی استان ادلب قرارداد Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس با توجه به کمک گروه, اولین مورد تایید شده در این منطقه است. بیمارستان قرار داده شده تحت مستند اما پزشک ممکن است در تماس با به عنوان بسیاری از 300 نفر قبل از او جدا شده خودش یک دانشجوی پزشکی وجود دارد روز جمعه گفت.

“اضطراب شروع به گسترش گفت:” دانشجو. او افزود که در بیمارستان بود که ضد عفونی و مردم در داخل تست شده است.

ادلب و مناطق اطراف آن خانه را به بیش از سه میلیون نفر از آنها آواره شده اند از جاهای دیگر در سوریه است. بسیاری از جمعیت کهنه در اردوگاه و اسکان غیررسمی با بهداشت ضعیف جرقه هشدار از گروه های کمک بالقوه سریع و ویرانگر گسترش این بیماری است.

“ما نمی باید دستکش یا ماسک های صورت و یا هر چیز گفت:” کمک های اولیه-کارگر گفت: Abd al-Malak قاسم. او Sahim خیریه اجرا می شود یک اردوگاه میزبانی حدود 300 پناهنده در 60 چادر در سراسر 3,000 متر مربع (0.75 هکتار) از یک میدان.

نیروهای وفادار به بشار اسد با حمایت ایران و روسیه از راه اندازی یک کمپین در سال گذشته برای بازپس گیری ادلب استان خود را به عنوان رژیم reasserts کنترل بر کل کشور پس از نزدیک به نه سال از جنگ. یک نبرد ادلب به احتمال زیاد نهایی عمده دولت توهین آمیز در multisided جنگ که در آن قدرت های خارجی مبارزه کرده اند برای منافع رقابت در سوریه چمن.

استان است که به معنای حفاظت شده توسط یک توافق آتش بس بین روسیه و ترکیه که طرف مقابل از جنگ است. سازمان ملل متحد هشدار داد که یک حمله نظامی وجود دارد می تواند یک فاجعه است.

کمک گروه می گویند وضعیت انسانی است که بیشتر در معرض تهدید توسط روسیه و چین وتو در اوایل این هفته از شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه ای که اجازه می دهد کمک های آژانس به ادامه ارائه کمک به این منطقه از طریق دو گذرگاه های مرزی با ترکیه است.

روسیه پیشنهاد می کند که یکی از این گذرگاه ها بسته می شود با کمک های بیشتر روت از طریق دمشق—تغییر کمک خواهد کرد که رژیم دست آوردن کنترل بر مخالفان-برگزار خاک پس از آن می تواند رد یا قبول دسترسی به مناطق خاص. رژیم اسد قبلا weaponized کمک خودداری آن از جوامع که مخالفت با او.

The Bab al-حوا بیمارستان که دکتر آزمایش مثبت برای Covid-19 تحت مستند.

عکس:
خ/شاتر

“روسیه و چین باید توقف بازی سیاست با زندگی ساکنان ادلب” گفت: پناهندگان بین المللی معاون رئیس جمهور برای برنامه ها و سیاست Hardin Lang.

گروه های کمک و دیگر اعضای شورای امنیت در اخرین تلاش برای نگه داشتن هر دو گذرگاه باز با رزولوشن مجموعه ای به پایان می رسد در روز جمعه. ایالات متحده در پشتیبانی از تلاش برای نگه داشتن هر دو گذرگاه باز است. U. N. سفیر کلی هنر و صنعت هشدار داد “گورهای دسته جمعی” اگر شورای امنیت موفق به حفظ مرزی کمک کند.

معاون U. N. سفیر دیمیتری Polyanskiy خواست کشورهای غربی برای حمایت از مسکو پیش نویس قطعنامه ای است که اجازه می دهد تحویل کمک های بشردوستانه به سوریه از طریق تنها Bab al-حوا عبور برای یک سال.

آقای Polyanskiy توییتی که Bab al-حوا حساب برای بیش از 85 درصد از حجم کل عملیات رد و ادعا می کند که روسیه به دنبال محروم کردن سوریه در نیاز.

“اگر ما پیش نویس قطعنامه ای به تصویب رسید که در جریان کمک خواهد متوقف نمی,” او گفت:. کشورهای غربی “را مسئول عواقب” اگر آنها بلوک روسیه را پیشنهاد کرد.

در اوایل این سال روسیه حق وتو به پایان رسید دسترسی برای سازمان ملل متحد و سازمان های بشردوستانه به شمال شرق سوریه از طریق Yaaroubiya عبور از عراق است. که منجر به کمبود و مختل کمک کار است.

کمک گروه ها می گویند دسترسی از طریق Bab al-حوا عبور به تنهایی کافی نیست برای رسیدن به همه مناطق باید در شمال غربی سوریه و در حال حاضر عامل در نزدیکی حداکثر ظرفیت.

“اگر محموله از Bab al-Salam هستند به منحرف شود از طریق Bab al-حوا, آن را نمی ممکن است به مقیاس تا Covid-19 پاسخ گفت:” یک بیانیه مشترک از سازمان امداد بین المللی کار در شمال غربی سوریه از جمله کمیته بین المللی نجات و رحمت سپاه و نروژ پناهنده شدند.

نسبی انزوا از غرب سوریه تا کنون کمک به محافظت از آن را به عنوان ویروس در سراسر جهان است. سوریه کمتر از 400 تایید موارد این ویروس هر چند گزارش های اخیر نشان می دهد آن گسترده تر است. آن را بلافاصله روشن چگونه به آن را حذف به یمن است.

با وجود تلاش های گروه های کمک به آماده شدن برای یک شیوع در شمال غرب, منطقه پزشکی زیرساخت های نابود شده است با جنگ. وجود دارد تنها 153 هواکش و 148 تخت در بخش مراقبت های ويژه برای یک میلیون نفر جمعیت با توجه به صرفه جویی در کودکان است. تست ظرفیت فقط 20 روز.

مگر اینکه ویروس موجود “آن را نمی خواهد یک ماده از ماه قبل از سیستم بهداشت و درمان فرو می ریزد—از آن خواهد شد یک ماده از هفته” گفت: سه شنبه Jakobsen که مدیریت مراقبت از کمک های انسان دوستانه عملیات در منطقه است.

این ادلب سلامت اداره در روز جمعه از مردم خواست تا به دنبال دستورالعمل های بهداشتی و دور ماندن از امکانات پزشکی مگر اینکه مطلقا لازم است. برنامه ریزی شده علیه روسیه و چین وتو شد و به نام کردن به عنوان یک اقدام احتیاطی به منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

نوشتن به ایزابل Coles در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>