سرکوب Imperils تلاش های غرب به روسیه کاهش نوسان در بلاروس

Category: ایستگاه Comments: No comments

افسران پلیس بازداشت یک معترض در طول یک تظاهرات در مینسک در ماه گذشته به بلاروس را در انتخابات ریاست جمهوری لگد کردن.

عکس: تاتیانا zenkovich/شاتر

ایجاد روابط حسنه بین غرب و مسکو را ناآرام متحد است که هدف قرار دادن جدید تلاطم به عنوان خشم رشد می کند بیش از بازداشت در این کشور رهبران مخالف و آن را نادرست از coronavirus بیماری همه گیر.

طولانی ترین در اروپا خدمت رهبر در قدرت پس از سال 1994 رئیس جمهور الکساندر Lukashenkobegan آشنائی واشنگتن و اتحادیه اروپا پس از روسیه تاخت و تاز همسایه اوکراین در سال 2014. مشتاق شامل مسکو ژئوپولیتیک نوسان و ممنون آقای لوکاشنکو امتناع اجازه روسیه پایگاه های نظامی کشورهای غربی کنار برخی از آنها تردیدی در مورد مرد آنها را پس از طرد به عنوان قاره را “آخرین دیکتاتور.”

اتحادیه اروپا لغو بسیاری از تحریم ها علیه بلاروس در سال 2016 در حالی که ایالات متحده شده است waiving خود را بیشتر محدود محدودیت های پس از 2015.

امروز بسیاری از دولت های غربی محتاط باقی می ماند در انتقاد خود را از مینسک ارزش نهادن به بلاروس جدید اهمیت استراتژیک در این سن از بزرگ قدرت رقابت است. اما در نشانه ای از گسترش بی میلی اعضای برجسته پارلمان اروپا در حال حاضر فشار برای تحریم های جدید. چنین تماس هستند به احتمال زیاد به رشد بلندتر از جمله در کنگره آمریکا و دولت باید سرکوب سیاسی در بلاروس به شدت در اجرا به اوت. 9 انتخابات ریاست جمهوری.

“این باعث می شود آن را مشکل تر برای طرفداران بلاروس—و البته این همان چیزی است که کرملین سوء استفاده” گفت: بازنشسته سرهنگ ژنرال بن هاجز که در خدمت تا سال 2017 به عنوان فرمانده کل ارتش ایالات متحده و اروپا.

رئیس جمهور بلاروس الکساندر لوکاشنکو محبوبیت در حال فرسایش توسط یک اقتصاد راکد و نادرست از coronavirus بیماری همه گیر.

عکس: سرگئی بلغور/آسوشیتد پرس

روابط بین آمریکا و بلاروس به نظر می رسید در اوج خود فقط در ماه فوریه زمانی که وزیر امور خارجه مایک Pompeo بازدید آقای لوکاشنکو در مینسک برای اولین بار چنین دیدار با بالا دیپلمات های ایالات متحده در بیش از 25 سال شعار همکاری انرژی را کاهش دهد که بلاروس’ وابستگی به نفت روسیه است. در ماه نوامبر آقای لوکاشنکو بود استقبال در اتریش, اولین سفر به اتحادیه اروپا در سال است.

از جمله غربی پشتیبانی کمک بلاروس مقاومت در برابر مسکو فشار برای ادغام کامل به اتحادیه “دولت” است که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه می تواند منجر هنگامی که او در زمان قیمومیت منقضی می شود در سال 2024. با این پروژه کنار گذاشته در حال حاضر آقای پوتین در این ماه امن به جای یک رفراندوم قانون اساسی است که حذف محدودیت مدت در خود روسیه ریاست جمهوری است.

آقای لوکاشنکو اما چهره خود را در انتخابات ریاست جمهوری ماه آینده— و آن را می تواند در بیشتر لحظه دشوار است. در حالی که قبلی خود رقبا معمولا مورد ستایش قرار داد از صفوف کوچک طرفدار غرب و روشنفکران ناسیونالیست و این بار آنها از جمله استقرار ارقام به عنوان مدیر عامل سابق یک بانک بزرگ و رئیس سابق این کشور با تکنولوژی بالا پارک که در آن Viber نرم افزار پیام و جهانی از مخازن بازی های ویدئویی توسعه یافته شده است.

ناتو

اعضای

تالین

استونی

روسیه

ریگا

لتونی

دریای بالتیک

لیتوانی

بلاروس

ویلنیوس

RUS.

کالینینگراد

مینسک

لهستان

100 مایل

ورشو

اوکراین

100 متر

منبع: جغرافیای سیاسی اطلاعات خدمات

در حال حاضر تضعیف یک اقتصاد راکد آقای لوکاشنکو محبوبیت بیشتر فرسایش توسط خود اصرار که Covid-19 واقعا یک تهدید است و می توان با نوشیدن ودکا حضور در سونا و یا بازی هاکی روی یخ. بر خلاف آقای پوتین و آقای لوکاشنکو حاضر به انصراف از 9 مه رژه به مناسبت پیروزی اتحاد جماهیر شوروی بر آلمان نازی. مقامات بلاروس را بازداشت روزنامه نگاران که اختلاف آمار رسمی نشان می دهد که تنها 450 نفر کشته شده اند از این بیماری در کشور از 9.5 میلیون.

“لوکاشنکو و کل سیستم ساخته شده توسط او نشان داده اند باور نکردنی بی تفاوتی به سرنوشت مردم” گفت: آندره Dzmitryeu یک مخالف ریاست جمهوری نامزد شده است. “در حال حاضر بسیاری از شهروندان استفاده می شود که به غیر سیاسی متوجه شده اند چرا که از coronavirus وضعیت که سیاست به طور مستقیم بر سلامت خود و سلامت خود و خانواده است.”

اعضای بلاروس مهاجر فعالان و حامیان آنها بسیج در این ماه در کراکوف, لهستان در حمایت از زندانیان سیاسی در بلاروس

عکس: آرتور Widak/زوما پرس

در مواجهه با افزایش اعتراضات آقای لوکاشنکو است به طور فزاینده بازگشت به استبدادی او راه. ماه گذشته مقامات بلاروس دستگیر Viktar Babaryka سابق مدیر عامل شرکت Belgazprombank که نصب شده موثر انتخابات ریاست جمهوری در برابر آقای لوکاشنکو به اتهام فساد مالی. آقای Babaryka را که در خدمت به عنوان مدیر کمپین و چند تن از همکاران ارشد نیز پرتاب پشت میله های زندان. این زندانیان را رد کرد و این اتهامات با انگیزه های سیاسی.

در حالی که آقای Babaryka باقی مانده در انتخابات در حال حاضر یکی دیگر از جدی, رقیب, والری Tsepkalo سابق رئیس پارک فن آوری بالا در مینسک و سفیر سابق آمریکا رد صلاحیت شد پس از انتخابات مقامات رد بیش از نیمی از 160,000 امضا مبارزات انتخاباتی خود جمع آوری کرده بود. نمرات از دیگر فعالین اپوزیسیون مستقل و روزنامه نگاران بازداشت شده در هفته های اخیر.

“همه چیز که انجام شده است به حرکت بلاروس از انزوا در سال های اخیر معلوم می شود بیهوده است. مگر اینکه تغییر وضعیت به زودی ما می رویم به صورت طولانی و سخت زمستان” گفت: Franak Viacorka یک بلاروس روزنامه نگار و طرفدار دموکراسی فعال.

آقای Pompeo, در جولای 3 پیام به بلاروس خواست دولت این کشور “به انجام همه چیز را در قدرت خود را به اطمینان حاصل شود که انتخابات آزاد و عادلانه است.” اتحادیه اروپا بیانیه ای مشابه به طور خاص خواستار آن است که آقای Babaryka بود بلافاصله آزاد شده از بازداشت پیش از محاکمه. پارلمان اروپا جلسات در بلاروس برگزار شد و در 7 ژوئیه نشان داد میزان سرخوردگی با آقای لوکاشنکو اخیر رفتار است.

“همسایگان ما مردم بلاروس در حال محروم شدن از حقوق اساسی” گفت: سابق لهستانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری رابرت Biedron رئیس پارلمان اروپا اعزامی به بلاروس. “ما قویا محکوم کردن این بی رحمانه سرکوب کرد.”

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین و آقای لوکاشنکو درخت کاشته ماه گذشته در جنگ جهانی دوم یاد مراسم در روسیه تور منطقه است. غربی پشتیبانی کمک آقای لوکاشنکو مقاومت در برابر فشار از آقای پوتین به ادغام کشورهای خود به یک ” اتحادیه اسلامی.

عکس: مایکل klimentyev/sputnik/kreml/شاتر

جداگانه نامه امضا شده توسط بیش از 30 قانونگذاران نام در اتحادیه اروپا به “بررسی و گسترش فهرست تحریم ها علیه بلاروس مقامات و شرکت های درگیر در محدود کردن بشر و حقوق دموکراتیک.”

یکی از این نامه را نویسنده Petras Austrevicius گفت: “این کاملا فوری به دلیل سطح از نقض حقوق اساسی و آزادی در بلاروس نهان است از سال 2010” سال زمانی که یک خدشه در انتخابات و سرکوب گسترده ناشی از دور قبلی تحریم ها ،

در حال حاضر, اما دولت های غربی تمایلی به درخواست تجدید فشار در مینسک دیدن نیاز به شامل روسیه به عنوان یک بزرگتر در اولویت است.

“ما در حال حاضر بسیار مراقب باشید. آن نیاز به صبر استراتژیک و ما باید درک کنند که روسیه علاقه مند است در تضعیف وضعیت کنونی سیاسی در بلاروس و ساخت بلاروس بیشتر وابسته از طریق آن. و این جایی است که ما باید به دام نمی افتد,”, لتونی, وزیر خارجه Edgars Rinkevics در مصاحبه ای گفت:. “شدیدتر رویکرد لاجرم رئیس جمهور لوکاشنکو به حتی بیشتر مدار روسیه است.”

در هر صورت رژیم بقا به جای روابط خارجی preoccupies آقای لوکاشنکو این روز است. “مقامات بلاروس بدیهی است که درک کنند که فعالیت های خود را در سیاسی داخلی مرحله می تواند منجر حداقل به توقف روند عادی سازی روابط با اتحادیه اروپا و غرب به طور کلی گفت:” Yauheni Preiherman مدیر مینسک گفت و گو فکر می کنم تانک که در کنفرانس سالانه معمولا ویژگی های یک سخنرانی توسط آقای لوکاشنکو. “اما هر زمان که این مقامات ببینید یک تهدید وجودی آنها سوئیچ برای ریشه کن کردن که تهدید—و فکر می کنم در مورد بازگرداندن روابط با غرب در تاریخ بعد.”

سوال این است چه زشت آن است رفتن به دریافت کنید در ضمن. “چه لوکاشنکو در حال انجام است در حال حاضر وحشتناک است—اما ناکافی” به ماشه غربی اقدام گفت: Nathalie Tocci مدیر موسسه امور بین الملل در رم و سیاست خارجی مشاور کمیسیون اروپا. “اما آن را سخت برای دیدن جایی که دقیقا از خط قرمز فراتر از آن که ماهیت داخلی اروپا بحث تغییر خواهد کرد.”

بلاروس خدمتگزاران ضد عفونی یک مدرسه خارج مینسک در ماه مه. مقامات بازداشت روزنامه نگاران که اختلاف آمار رسمی نشان می دهد که تنها 450 نفر فوت کرده در کشور از Covid-19.

عکس: سرگئی gapon/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نوشتن به یاروسلاو Trofimov در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>