چهار Georgia Tech ورزشکاران تست مثبت برای COVID-19

Category: ایستگاه Comments: No comments

چهار اضافی Georgia Tech ورزشکار در حال آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از جمعه شب یک موسسه سخنگوی تایید به AJC.

که باعث می شود در مجموع از هفت کت زرد ورزشکاران که مثبت بوده است, موارد زیر به عنوان ژوئیه 2. هفت تست مثبت شد و از یک استخر از حدود 170 ورزشکاران است. حدود 75 ورزشکاران بازگشت به دانشگاه ژوئن 15 برای فاز اولیه داوطلبانه تمرینات با باقی مانده 95 بازگشت متعاقب آن در مراحل. فناوری دانشجوی سال اول بازیکنان فوتبال وارد محوطه دانشگاه این آخر هفته گذشته.

در حالی که به سه نفر اول مشخص شد در آزمون غربالگری قبل از شروع تمرین خود را برنامه مرحله که در آن متعاقب آن چهار نفر پیدا شد به شما با coronavirus نمی تواند تایید شود. ورزشی گروه را آزمایش کرده است ورزشکاران قبل از ورود خود را و سپس تجویز آزمایش های اضافی اگر ورزشکاران بودند علامتی برای COVID-19 و همچنین از طریق نظارت تست.

همه ورزشکاران که تست مثبت به دنبال پروتکل قرنطینه ایجاد شده توسط ورزشی بخش.

وجود دارد هیچ اضافی ورزشی-کارکنان بخش که تست مثبت پس از سه گزارش در جولای 2.

تست اعداد نشان داده اند طیف گسترده ای در سراسر کالج دو و میدانی پس از ورزشکاران شروع به بازگشت به دانشگاه در ماه ژوئن. روز جمعه Clemson گزارش 47 ورزشکاران و شش کارکنان با موارد مثبت از 722 آزمون میشیگان در حالی که گزارش شده است که آن را تا به حال تا به حال چهار مثبت از 375 آزمون در ورزشکاران است.

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>