سابق گرجستان بیس بال ستاره که دریافت $1.1 میلیون امضا جایزه به عنوان دور دوم پیش نویس انتخاب رشته کوه های راکی کلرادو یک سال پیش در حال حاضر زندگی در همان اتاق خواب پدر و مادر خود را’ دکتور خانه که در آن او بزرگ شده.

بسیار کمی تغییر کرده است از آنجایی که او در گذشته زندگی می کردند وجود دارد. Schunk, کند هفته معلم و کارهای خانگی به پدر و مادر خود را و می رود به Medlock پارک تقریبا هر روز با پدرش به پنبه حلاجی تمرین, زمینه برخی از grounders و پرتاب چند زمین.

در راه گفت: این نوع فوق العاده است.

“این چیزی است که من از زمان من بود 3½ سال به احتمالا 13” گفت: Schunk که برنده جان Olerud دو طرفه بازیکن سال جایزه به عنوان یک تازه وارد در گرجستان در سال 2019. “پدر من (اریک Schunk) بود که همیشه من مربی است و در واقع بسیار خوبی در پرتاب BP. به طوری که خوب است. من فقط در تلاش برای انجام آنچه من می توانم به ماندن تیز.”

Schunk خود را میبیند در همان مخمصه به عنوان صدها نفر از دیگر جزئی leaguers در سراسر کشور است. او جایی برای بازی در این لحظه و نمی دانید که هنگامی که در کنار او خواهد شد.

در حالی که لیگ اصلی بیس بال است مجموعه ای برای شروع 60-بازی برنامه در جولای 23, تصمیم گیری ساخته شده بود به نگه داشتن جزئی لیگ دارند. بنابراین مگر اینکه یک بازیکن است در یک تیم 60-مرد استخر به صورت مداوم کوتاه فصل های آموزشی دوره او است و هیچ جایی برای بازی و یا تمرین.

است که به خصوص دشوار اخبار برای Schunk و بازیکنان او را دوست دارم. در حالی که او یک چشم انداز امیدوار کننده که ممکن است در غیر این صورت انجام می شود راه خود را به نشان می دهد در این سال او هنوز در موقعیت به ادعای یک خودکار نقطه عمده-لیگ فهرستی.

Schunk آمار .306 بازی 46 بازی برای بویز Hawks خود را در طول کلاس اول یک فصل در تابستان گذشته و وارد در بهار آموزش در آریزونا به عنوان یکی از رشته کوه های راکی’ بازیکنان جوان به تماشای.

در واقع Schunk و سه همکار رشته کوه های راکی’ rookies کردم و با هم رفت و به آریزونا زود است. آنها اجاره خانه در اسکاتسدیل آریزونا و کار کردن با هم برای یک ماه قبل برنامه ریزی شده گزارش تاریخ برای بهار آموزش.

که معلوم بود وقت با ارزش است. Schunk کردم تنها در حدود سه روز کار قبل از آموزش بهار بود تعطیل در اواسط ماه مارس همراه با هر ورزشی در کشور با توجه به سرعت در حال گسترش بیماری همه گیر. بیس بال است صبر کنید و ببینید حالت پس از آن و تنها به تازگی تصمیم به مطبوعات با چه چپ عمده-لیگ فصل است.

“این قطعا یک دیوانه در سال” Schunk گفت: در یک مصاحبه تلفنی در این هفته. “این تقریبا یک سال پیش دقیقا زمانی که من امضا قرارداد. من در ساخت برخی از جهش خوب پس ما رو به خانه فرستاد. در حال حاضر من فقط در تلاش برای انجام آنچه که من می تواند پنج یا شش روز در هفته به ماندن تیز.”

که در آن Medlock پارک شده است یک نعمت غیر مترقبه. کوچک تفریحی پارک در شمال دکتور منطقه شده است و در ورزش های تفریحی خروجی برای Atlantans پس از 1950s با جوانان بیس بال و فوتبال لیگ و Medlock استخر در این نزدیکی هست.

آن را بر کسانی که در زمین بیس بال است که Schunk آثار را حدود 90 دقیقه در روز با پدرش اریک. آنها پرتاب حدود 15 تا 20 دقیقه Schunk بازدید کردن یک توپ را روی گوه در حالی که پدر خود را زمین تمرین پنبه حلاجی شده.

Schunk پدرش گفت: در واقع رقبای گرجستان مربی اسکات Stricklin در هنر پرتاب خوب فشار خون که فوق العاده مهم است به گونه جدی hitter. اما این امر نمی آیند بدون درد و درد.

“دو هفته او گفت: بازوی خود احساس می کردم این بود که به سقوط” Schunk گفت: از 53 ساله ، “او از بیدار شدن مامان من تا شب از درد فریاد. اما آن را بدست بهتر است. در حال حاضر او فکر می کند بازوی خود را ممکن است در بهترین شکل آن را به حال شده است در. او را بدست قوی تر است.”

Schunk معتقد است او به عنوان به خوبی. او شده است در حال اجرا حداقل یک مایل از یک روز ماندن در وضعیت و او در آسانسور وزنه چند روز در هفته در خانه از پدر و مادر دوست دخترش.

“آنها باید نوع یک گاراژ بدنسازی است که ما باید بیش از قرنطینه ساخته شده است تا به یک بسیار توانمند بدنسازی” گفت: Schunk که دختر است مردیت اوراق قرضه. “بنابراین من شده گرفتن تمرین در پنج یا شش روز در هفته. فقط تلاش برای نگه داشتن در وضعیت و نگه داشتن بیس بال تیز. اما از آن شده است عجیب و غریب, مرد فقط نمی دانستند در آینده چه نه داشتن یک تاریخ به جلو نگاه به دانستن زمانی که شما در حال رفتن به بازی بعدی است.”

Schunk گفته شده است وجود دارد داخلی, بحث در مورد برخی از نوع منطقه ای آموزشی لیگ به صورت جزئی leaguers جمعیت در مناطق خاص. اما در غیر این صورت وجود دارد شده است اطلاعات بسیار کمی گذشت به همراه جزئی بازیکنان لیگ برتر.

“آنها واقعا مطمئن نیست و این بخش سخت” Schunk گفت. “ما نوع از در رحمت ویروس.”

همانطور که همه.

Schunk است که هنوز هم پرداخت می شود خود را جزئی لیگ حقوق و دستمزد توسط رشته کوه های راکی است که او گفت: حدود 400 دلار در هفته است. در ضمن Schunk در تلاش است برای پیدا کردن لذت در reliving گذشته خود را.

او در بر داشت یک نوع شاعرانه تقارن در زندگی پشت در خانه با پدر و مادر ساندرا Switzer و 18 ساله, برادر, Towner.

“من بسیار سپاسگزار است که آنها اجازه دهید من به عقب می آیند و حرکت را به اتاق قدیمی من,” Schunk گفت. “من شده است به کار در حیاط و خانه با بسیاری از مشاغل مختلف کمی و شانس و به پایان می رسد به پرداخت هزینه برای اجاره. اما واقعا نوع عالی داشتن تمام خانواده را با هم دوباره. و من باید احترام به زنی چمن. این نوع از درمان.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله