رای دهندگان به انتظارنشسته بودند تا به بازیگران برگه های رای در سنگاپور است.

عکس: چگونه hwee جوان/شاتر

سنگاپور—سنگاپور حزب حاکم نگه داشته و خود را بر قدرت ملی در انتخابات جمعه اما مخالفان ساخته شده است دستاوردهای قابل توجهی گرفتن بالاترین تعداد کرسی های آن همیشه دارای در محکم کنترل شهر-دولت است که در حال حاضر چهره رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نخست وزیر Lee Hsien Loong که شده در قدرت پس از استقلال در سال 1965 فعالیت در فرمان سنگاپور از طریق سلامت و بحران اقتصادی است. ملت از 5.6 میلیون نفر است که به شدت وابسته به تجارت بین المللی و رنج می برد از یک monthslong مستند طراحی شده برای مبارزه با ویروس و اختلال در عرضه جهانی زنجیر.

مردم اقدام حزب برنده 83 93 کرسی های پارلمانی خود را برای حفظ فمن برای یکی دیگر از دوره پنج ساله. اصلی مخالف حزب کارگران در زمان 10 کرسی فراتر قبلی خود بالاترین شمارش شش در دو انتخابات و سیگنالینگ نارضایتی بیش از مسائل از جمله نابرابری درآمد و هزینه زندگی.

این نتایج می تواند پیچیده آقای لی طرح جانشینی. نخست وزیر که برگزار کرده است این دفتر از سال 2004 است که انتظار می رود بازنشسته در سال آینده هر چند او گفت: به تازگی او را ببینید coronavirus بحران از طریق قبل از پله پایین. معاون نخست وزیر هنگ Swee کیات است که وزیر امور مالی انتظار می رود که به موفقیت او را به عنوان رئیس حزب.

“این نشان می دهد که سنگاپور در حال بیشتر پذیرای این ایده که وجود دارد می تواند و باید وجود داشته باشد دیگر صداها در دولت” گفت: چونگ Ja ایان, علوم سیاسی و پژوهشگر در دانشگاه هاروارد-Yenching موسسه که به ترویج تحقیق در مطالعات. “این در مورد دادن PAP خالی را بررسی کنید.”

دولت در پاسخ به همه گیر شده و بررسی مخلوط. تهاجمی و تست تماس با ما-ردیابی نگه داشته عفونت کم در آغاز شیوع آن سیستم مراقبت های بهداشتی بود که هرگز غرق شده است.

در اوایل ماه آوریل این عفونت صعود پس از شیوع بیماری های پدید آمده در شلوغ خوابگاه خانه را به بیش از 300,000 کارگران مهاجر. کارگران – طرفداران حقوق گفت: عفونت بودند اجتناب ناپذیر در فضاهای—که در آن اتاق هستند اغلب به اشتراک گذاشته شده توسط 12 به 20 نفر—که مقامات موفق به پرداخت توجه به جمعیت آسیب پذیر است.

بیش از 45,000 موارد Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید گزارش شده در سنگاپور بیشترین تعداد سرانه در جنوب شرقی آسیا و در بخشی به دلیل آزمایش های گسترده. رایگان با کیفیت بالا و درمان پزشکی کمک کرده به شهر-دولت های پایین مرگ و میر. سنگاپور گزارش شده 26 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

همه گیر برجسته برجسته در نه روز مبارزات انتخاباتی که در آن آقای لی حزب از رای دهندگان خواسته شد به قرار دادن یک اولویت در ثبات و تجربه در طول زمان آشفته. در یک سخنرانی در ماه گذشته آقای لی همچنین با اشاره به “خارجی قطعیت” مانند ایالات متحده-چین تنش و آمریکا انتخابات ریاست جمهوری این سال است. او خواست این دو قدرت برای جلوگیری از مقابله مسیر است که او گفته است را فشار کشورهای دیگر در آسیا به انتخاب طرف.

روز جمعه رای دهندگان عینک ماسک در غرفه رای گیری و اسکن بارکد به عنوان بخشی از یک دیجیتال چک در سیستم برای فعال کردن قرارداد-ردیابی در حال حاضر مورد نیاز در بسیاری از سالن در سراسر سنگاپور از جمله رستوران ها و مراکز خرید. نظرسنجی کارگران نشسته در میز فاصله حداقل در حدود 3 فوت از هم جدا پوشیدن ماسک صورت محافظ و دستکش و ایستگاه های تمیز شد هر 30 دقیقه. فیزیکی تظاهرات اجازه نداشتند در اجرا به رای دادن.

“این انتخابات کمتر بود پویا در این معنا است که شما نمی توانید به دیدن نامزدها از نزدیک و شخصی” گفت: Kelvin کنگ, 56, پس از مصاحبه های خود رای می دهند. “این فقط احساس می کند متفاوت است.”

برخی از کشورها پیش جعلی با انتخابات میان همه گیر در حالی که دیگران قرار داده و آنها را در خود نگه دارد. در آوریل کره جنوبی برای اولین بار به برگزاری یک عمده در سراسر کشور انتخابات در طول بحران. در ماه ژوئن تقریبا یک میلیون رای دهندگان معلوم شد برای شهرداری به خاطر رای دادن در تایوان است.

برخی از کشورهای اروپایی از جمله آلمان و فرانسه منطقه ای برگزار می شود و سراسر شهر بود انتخابات در ماه مارس درخواست رای دهندگان به نگه داشتن یک فاصله امن از هر یک از دیگر. نظر سنجی در انگلستان ، ایتالیا و جاهای دیگر بودند به تعویق افتاد به عنوان بحران عمیق تر. لهستان تاخیر در انتخابات ریاست جمهوری برای تقریبا دو ماه اما اقدام با دور اول رای گیری در اواخر ماه ژوئن.

عمومی مخالفت خاموش است در سنگاپور و احزاب مخالف می گویند غیر استقرار انداز سخت برای ترویج. ایالات متحده غیر انتفاعی مستقر در خانه آزادی تاریخ این کشور به عنوان “تا حدودی آزاد” در آن سالانه آزادی در جهان شاخص است. این گروه گفت که سنگاپور در ساختار سیاسی “محدودیتهای رشد معتبر احزاب مخالف و محدودیت آزادی بیان در مجمع عمومی.”

سیاست در این دولت شهر شده است توسط خانواده و confidantes از آن نخست وزیر لی کوان یو که در نظر گرفته شده است این کشور را پدر و بنیانگذار و اعتبار با تبدیل آن از یک توسعه نیافته جزیره به پویا مالی توپی. حزب خود را هرگز از دست یک انتخابات و نخست وزیر فعلی آقای لی ساخته است.

“این فرهنگ سیاسی در اینجا بسیار به طور سنتی در این معنا است که مردم بر این باورند در صورت فقدان اقتدار” گفت: آلن چونگ استادیار در S. Rajaratnam مدرسه مطالعات بین المللی در سنگاپور است. با اشاره به حزب خلق او اضافه کرد که “PAP برنده انتخابات پس از انتخابات با سرمایه گذاری در این فرهنگ است.”

نوشتن به Feliz جزایر در feliz.solomon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله