به روز شده: دانمارک تعلیق فوتبال تمرینات پس از مثبت COVID مورد

Category: ایستگاه Comments: No comments

دانمارک در Forsyth County است تعطیل تابستان فوتبال تمرینات چرا که یک بازیکن دارای آزمایش مثبت برای coronavirus دانمارک مدیر ورزشی به خبرنگار تایید کرد بعد از ظهر جمعه.

“تنها چیزی که من می توانم به شما بگویم این است که دانمارک فوتبال تا به حال یک بازیکن تست مثبت و برنامه ریزی شده است برای بازگشت به تمرین جولای 27,” Corr گفت.

خبرنگار گفت که تنها فوتبال را تحت تاثیر قرار. او کاهش یافته است نظر بیشتر.

دانمارک که برنامه ریزی شده است برای باز کردن آن فصل در برابر تاکر در اوت. 20 در چوب پنبهای Kell کلاسیک یکی از چندین مدارس است که به حالت تعلیق در تمرینات به دلیل مثبت COVID آزمون.

همچنین در روز جمعه ترد شهرستان به حالت تعلیق در تابستان تمرینات به طور نامحدود به دلیل تست مثبت از یک بازیکن با توجه به کردل اعزام.

در اوایل این هفته شهرستان هوستون بالا خود را اعلام کرد تابستان مطبوع بود به نگه دارید تا تاریخ 20 ژوئیه به دلیل تست مثبت از یک کارمند. مدارس دیگر که باید به حالت تعلیق و دوباره تابستان کار بیش از COVID موارد مری افراد نیوبرانزویک, Glynn آکادمی و شهرستان.

در Fulton County, میلتون مربی تیم فوتبال آدم کلاک اذعان کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای قبل از هفته است. Fulton County مجاز به تمرینات ادامه با کلاک در قرنطینه.

کاب و Gwinnett استان ها نیز تا به حال مدارس گزارش آزمون مثبت اما نه قطع تمرینات.

تنها ECOWATCH عضو است که لغو آن فصل فوتبال بیش از COVID نگرانی است ریورساید آکادمی نظامی یک مدرسه شبانه روزی خصوصی در گینسویل.

جولای 27 نشان دهنده روز اول که ECOWATCH اجازه می دهد اجباری, فوتبال, شیوه های. همه زمان تمرینات داوطلبانه برای مدارس و بازیکنان.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>