در قبل از COVID-19 جهان خوش خواهد پروژه مایکل هریس در تک رم در حال حاضر savaging جنوب اقیانوس اطلس لیگ و ماهیگیری برای ارتقاء. چه نقطه minor league baseball اگر به فکر می کنم بزرگ است ؟

در عوض زمانی که رسیده در اوایل این هفته هریس 19 ساله خود چشم انداز بریوز کندن از شنی دبیرستان در سال گذشته پیش نویس بود و خنک کننده پاشنه خود را در حال انتظار برای یک تماس به انجام کاری از راه دور مربوط به بیس بال حرفه ای. هر چیزی.

او یک مطالعه موردی از یک بازی بلند پروازانه جوانان در برزخ است.

چرا که از این ویروس وجود ندارد minor league baseball این فصل است. که یک ضربه به مکان هایی مانند رم Ga., و مروارید را از دست ندهید., کسانی که جوامع با محبت واقعی برای بیس بال به مقیاس. در سطح شخصی آن را مانند یک سوزن بافندگی محوری به باد جاه طلبی های از بازیکنان جوان همه بالا و پایین یک باشگاه مزرعه سیستم.

این پلکان به Bigs بسته شده است. این اتحاد چپ باشگاه ها و بازیکنان تقلا برای بهترین راه برای حفظ برخی از حس پیوستگی و تعلق در میان پزشکی ناشی از هرج و مرج است.

“ما در حال تلاش برای نگه داشتن مردم احساس آنها بخشی از چیزی است که یک چالش واقعی در این دوران گفت:” بن Sestanovich این بریوز جدید دستیار مدیر کل که تمرکز بر توسعه بازیکن. “بازیکنان و مربیان استفاده می شود به عنوان بخشی از یک گروه است که اتفاق می افتد در حال حاضر – ما در حال تلاش برای حمایت از ما بچه ها به عنوان بهترین ما می توانیم با توجه به این شرایط است.”

وجود دارد حدود 190 بازیکنان در بریوز جزئی سیستم لیگ یک استخر بزرگ از استعداد است که رقابتی راکد در حال حاضر. به طور معمول در این مرحله در تابستان بریوز ارزیابی خواهد بود گرفتن گزارش شبانه از نیم دوجین جزئی بازی های لیگ که بر اساس آن بازیکنان اقبال ظهور و سقوط.

اما آنچه در حال حاضر وجود دارد که هیچ بازی و از این رو هیچ یک از معیارهای معمول برای اندازه گیری یک بازیکن جوان را پیشرفت ؟ و چگونه به نگه داشتن این بازیکنان در مسیر و در طول بازو از اخلال در مفهوم آن این است که به مقصد به یک از دست داد ،

پیام آنها در حال گرفتن از بریوز برنج: “در حال سازگار و انعطاف پذیر است که همیشه بسیار مهم در بازی بیس بال, اما آن را به طور بالقوه مهم ترین چیز در این نقطه” Sestanovich گفت.

بازگشت به جوان آقای هریس که پس از تهیه پیش نویس تقسیم مدت زمان محدود بین بریوز Rookie لیگ در فلوریدا (31 بازی) و یک-یک رم بریوز (22 بازی). او کمی بهتر از بخش عمده ای از بریوز جزئی لیگ توده ها. مانند یک چشم انداز جذاب است که او با ترکیبی از سرعت غریزه و قدرت خام – یکی از بالا, مدرسه, مربیان, کارل بروکس خواهد به شما بگویم که از زمان او به یکی کردن و خاموش می ایستد از همسایه زمین فوتبال در بازی شیر یا خط مته – که بریوز با توجه به او را برای خود تاکسی تیم ملی در Gwinnett. در عین حال او لذت می برد برخی از خیلی خوب اتصالات در محلی بیس بال جامعه است.

اگر هریس به ثانویه اردوگاه در سه گانه-تسهیلات بیس بال زندگی می تواند بطور قابل توجهی بیشتر ساختار برای او نسبت به کسانی که خارج از این تیم 60-مرد مجموعه پاک برای این سازمان تمرینات. در اینجا بازیکنان ادامه خواهد داد گرفتن آموزش از بریوز مربیان در حالی که حداقل whetting رقابتی خود را غرایز از طریق به طور منظم intrasquad بازی.

هریس یکی دیگر در یک سری از کسانی که محبوب زادگاه بریوز داستان یک بچه که عینک بریوز نیوجرسی خود را در زیر لباس فارغ التحصیلی دبیرستان و حتی قبل از او پیش نویس توسط تیم. او فصل گذشته آمار .349 در 31 بازی با باشگاه سواحل خلیج فارس rookie تیم لیگ. به نام تا به رم جایی که او تا به حال تنها 22 بازی برای acclimate او رسید .183. هنوز هم یکی از بچه ها دیدم به اندازه کافی در نظر گرفته شود بریوز’ 14 بالا چشم انداز با توجه به MLB.com.

“من یاد گرفتم که حتی در نیم فصل بدن خود می توانید واقعی خسته در پایان پس از آن مهم است که واقعا خود را استراحت و خوردن حق هیدرات ماندن در شکل” هریس گفت: از درس از اولین قرار گرفتن در معرض به نرم افزار توپ.

در تک — او گفت: “این آمار ممکن است آن را نشان نمی دهد اما من فکر می کنم من شروع به دیدن توپ بسیار خوب است. دفاعی می توانم بگویم من پا در رم.”

یادگیری شده را در خود نگه دارد. هریس بود و پر از خوش بینی در زمانی که او در گزارش به جزئی لیگ برتر بهار آموزش در فلوریدا این سال است. “من قطعا آماده برای شروع یک فصل تازه. فصل گذشته بود که یک نیم فصل. من آماده بازی وجود دارد در باز کردن بعد از یک فصل جدید,” او گفت:.

پس از آن کلمه ای که توپ بیس بال به بسته شدن فروشگاه در اواسط بهار و بازیکنان پراکنده به باد. هریس بازگشت به خانه هنری شهرستان در حال حرکت به عقب در با خانواده. که بخشی از مشکل نیست او را بیش از حد او گفت: او به عنوان یک homebody در قلب است. آزمون بزرگ خواهد بود تا ببینید که چگونه او می ماند انعطاف پذیر و انطباق وجود دارد کسانی که کلمات کلیدی در حرفه ای بازمانده از این دوره – و سعی کنید به نگه داشتن کار خود را در مسیر.

کسانی که می دانستند هریس باور نمی کند او می خواهم که یک مشکل با آن است.

“او را از دست زدن به آن را مانند یک قهرمان کار کردن به طور مداوم. او حتی برخی از زمان صرف شده برای کمک به پسر من با او برخورد در طول تابستان گفت: Stockbridge سر مربی دانیل سبز.

هریس همچنین به طور منظم آموزش دیده محلی دیگر چشم انداز تحت زل زل نگاه کردن از سابق شجاع مارکی Grissom اجرا می شود که یک بیس بال برنامه در جنوب آتلانتا و, که پسر یک Georgia Tech بیس بال signee.

“من فکر می کنم او را تا او نگرش او به درایو” Grissom گفت: از هریس.

Outfielder که snagged نهایی از بریوز’ 1995 سری جهانی قهرمانی فصل 17-سال لیگ دامپزشک افزود: “شما باید به ترک علامت خود را و مردم را به یاد داشته باشید شما. که شما چیزی هست. که شما باید شخصیت خوب. که شما بازی سخت است. که شما بازی را دوست دارم. او تمام است که در او است.”

بازیکنان مشابه شور و شوق آنها را در مورد زمین است. بریوز سعی کرده اند به ماندن متصل به خود را جزئی leaguers از طریق ایجاد ارتباط بین هر یک و یکی از سازمان و مربیان است. “مطمئن شوید که بچه های ما هستند و ماندن در شکل و در حال توسعه به عنوان بهترین آنها می توانند در غیاب بیس بال” به عنوان Sestanovich آن قرار داده است.

اما هیچ چیز واقعا می تواند جایگزین بازی بیس بال برای واقع شدن بهتر در بیس بال.

“نگاه البته یک سال از دست رفتن است مخل به هر بازیکن و توسعه” Sestanovich گفت. “ما قاب برخی از این تلاش برای دیدن مثبت: به طور معمول در طول تابستان در این زمان شما نمی باید توانایی شاید تمرکز بر روی مسائل در سالن ورزش و یا تغذیه و یا برخی از زمینه چیزهایی که ما به طور کلی مرتبط با چیزهایی که شما واقعا حمله در offseason.”

آن را نیز یک فرصت او گفت: به آزاد کردن بازیکنان برای آزمایش با خود را بازی – برای کوزه به کار بر روی زمین دیگر برای hitters به کار بر روی تنظیمات به موضع و بدون نوسان فشار نیاز به پاسخ به یک جعبه نمره.

“من در بر داشت یک مثبت از آن – فقط کار می کرد سعی کردم به زمان برای دریافت بهتر در طول این زمان. بنابراین هر زمان که به نام فرصت برای بازگشت من آماده خواهید بود, 100%,” هریس گفت.

برای یک روز آنها را به کلی خاموش نهایی این دکمه مکث و یک رویا خواهد بود به عقب در حرکت درست است ؟

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله