آتلانتا ایالات پشت در این زمینه ، پشت در بیاد

Category: ایستگاه Comments: No comments

فوتبال بازگشته است. شاید فوتبال ما در حال شمارش است اما این تنها فوتبال ما در حال حاضر. شما می دانید که نسخه های دیگر, یکی از بسیاری از ما با تماس بگیرید فوتبال یکی که در آن هر گونه تماس فیزیکی است که به دنبال ایجاد مجدد از صحنه مرگ از “ژولیوس سزار”.

آتلانتا ایالات بازگشت به زمین شنبه شب. در چیزی به نام MLS برگشت مسابقات در اورلاندو – که بزرگ پتری دیش از یک شهرستان در این آزمایش از بازی های ورزشی از طریق یک بیماری همه گیر. این بازی برای اولین بار برای ایران به تعویق افتاد توسط یک طوفان رعد و برق. هر چیز دیگری “حباب” است که این بازیکن در حال حاضر باید تابع در آن است که به وضوح مقاوم در برابر هوا.

شنبه شب ارائه دو بسیار مورد نیاز تجارب: فرصت یک بار دیگر نمایش زنده ورزشی و این فرصت را به استخدام کلمه “ایران” در یک داستان – هر دو مجموعه تلفیقی کمیاب در مشکل تفرقه بار.

به عنوان یک راه از تلاش برای jumpstart خود را به تاخیر فصل MLS آمد تا با این مبتکر مدل در مسابقات جام جهانی با فرمت فقط بدون همه فساد.

وجود دارد هیچ طرفداران در حضور و غیاب در ایران را بازکن در برابر آن nemesis, the New York Red Bulls. فاکس پخش این دوبله در زمینه سوت و دیگر صداهای مبهم که جوانتر عامیانه ممکن است اگر تنها پدربزرگ و مادربزرگ خود را اجازه می دهد آنها را برای ایستادن شانه به شانه دوباره. اثر این افزایش صوتی, آن را به عنوان نامیده می شد بود فقط نوع تحریف واقعیت شما انتظار می رود که از اموال دیزنی.

تصاویر ویدیویی از طرفداران هر دو تیم را دیدم بر روی صفحه نمایش بزرگ تا مبادا این همراهان فراموش کرده ام چقدر مسخره همه ما در طرف دیگر از زمین واقعا هستند. آتلانتا رسانه های تحت پوشش این بازی بزرگ را از 440 مایل دورتر از آنجا که شما نمی خواهید برای دریافت بسیار نزدیک حتی اگر شما وجود دارد با توجه به کروناویروس قوانین در بازی.

بدیهی است اشتباه اولیه در مورد اجتماعی فاصله قوانین ایالات مدافعان تصمیم به ماندن به عنوان دور از Red Bulls Florian Valot به عنوان ممکن است به عنوان او موفق به دریافت یک قوس عبور از ترسناک کاکو. سپاسگزار فرانسوی کاسته به جبهه متحد هدف به ثمر رساند و قبل از این شب بود و پنج دقیقه است. وجود خود را به ثمر رساند خلاصه.

آن شده اند که بدتر اگر ایالات دروازه بان براد گوزان نبود بیشتر ضربه موجب صرفه جویی در بیش از مارتین Brodeur در نخست خود را. بهترین از شب برای ایالات متعلق به گوزان و ترحم مارتینز که زد تمام شب از طریق مرطوب و گرم فلوریدا هوا با انرژی بی حد و حصر و هدف درآمد هر تاریخ و زمان آخرین بیت از او کاهش می یابد پرداخت.

از آن شده است نزدیک به چهار ماه از فوتبال تعطیل همراه با همه چیز و در مورد شما را فراموش کرده ام, آتلانتا, ایالات قرار است خیلی خوب است. یک قهرمان فقط در سال دوم خود را از زندگی به عنوان یک ماده در واقع, و تهدید به آن را دوباره. این تیم که تا به حال به ثمر رساند حداقل یک گل در 27 بازی قدمت آن به بیش از یک سال پیش. اما در حال حاضر مورد ضرب و شتم 1-0 توسط Red Bulls – که دارای تقریبا شوم 6-1-2 طول عمر رکورد در برابر ایالات – قرار داده است MLS ترین غبطه می خوردند حق رای دادن در موقعیت unenviable از تکاپوی آن را از مرحله گروهی بازی. دو بازی باقی مانده در مرحله. و نگه داشتن در ذهن که این بازی تمام فاکتور به فصل به طور منظم اگر در واقع وجود دارد در حال رفتن به یکی.

ایالات خود را فراموش نکرده که در آن است و آنچه که انتظار می رود از آن است. دست نخورده پس از آن بود والا امتناع از دریافت بیش از حد نگران نتایج این بازی تک.

“ما می دانیم که ما باید به پیروزی در بازی است که آنچه آتلانتا مخفف” گفت: ایالات مربی Frank de Boer. “ما میخوای کاری که دفعه بعد.”

“هیچ چیز تغییر” گفت: هافبک Mo Adams. “ما در حال آتلانتا ایالات. ما در حال انتظار برای پیروزی در هر بازی ما. این تغییر نمی کند هر چیزی – بازی دو بازی را به نفع خود و خارج شدن از مرحله گروهی است.”

گوزان ساخته شده آن را به عنوان روشن به عنوان یکی می تواند از طریق یک زوم کنفرانس مطبوعاتی که او هیچ یک بیش از حد هیجان زده دفاع در مقابل او. بیش از حد بسیاری از لغزش در مارک های مختلف خطرناک Red Bulls. حداقل یکی بیش از حد بسیاری از, تا مطمئن شوید.

و هجومی هیچ کس نمی تواند کاملا نزدیک کرد. جورج Bello clanked یکی میره. آدم یاهن قرار دادن تمام خود را 6-پا-3 به استفاده از نزدیک به عنوان یک صلیب در ثانیه مرگ. مانوئل کاسترو تا به حال دوست داشتنی فرصت اما به جای لگد زدن به توپ خود را مچ پا قلب او را برکت دهد. و در جایی ایران را بزرگ دان مجروح Josef مارتینز پانچ دیوار.

فراتر از نتیجه آن را فقط ساده اطمینان بخش به مردم در حال اجرا در اطراف دوباره در یک میدان سبز, حتی اگر شما نمی واقعا به هدف خود را اعمال.

به عنوان گوزان قرار داده و آن را: “ما بسیار خوش شانس بود در این موقعیت هستیم و به این کار است که ما انجام می دهیم اگر شما می خواهید به آن تماس بگیرید که. ما بسیار خوش شانس است. بنابراین قادر به بیرون رفتن و بازی کردن بازی که در آن ما شادی ما.

“به رفتن را از طریق آنچه در تمام جهان رفته از طریق چهار ماه گذشته و در حال حاضر قادر به گام به عقب در این زمینه و رقابت است که آنچه در آن همه مورد است. آن را احساس خوب است.”

ایران برنامه ریزی شده است برای بازگشت به پنج شنبه به یکی از کسانی که دیزنی زمینه بیشتر عادت به میزبانی جوانان در بازی. حریف FC سینسیناتی. بازی زمان – صادقانه – است نه در صبح است. نامشخص است که پدر و مادر مسئول آوردن آب جعبه و تنقلات برای بازی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسنده

Steve Hummer

استیو هامر

استیو هامر می نویسد: امکانات ورزشی برای Atlanta Journal-Constitution. او را پوشش می دهد طیف گسترده ای از ورزش ها و موضوعات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>