یادداشت سردبیر: The Atlanta Journal-Constitution تصمیم گرفتند برای حضور در این سرگیری MLS فصل در اورلاندو در میان COVID-19 بیماری همه گیر. لیگ احتیاطی شدت محدود پاسخگویی و عدالت را در عمق پوشش از آتلانتا ایالات. گزارش زیر وارد شده از پخش تلویزیونی و ویدئو کنفرانس مصاحبه.

هر چند تیم او بسته شد برای اولین بار در 28 بازی لیگ در شنبه 1-0 از دست دادن به New York Red Bulls در آن بازی باز از MLS مسابقات آتلانتا ایالات مدیر Frank de Boer گفت: بازگشت به 3-4-3 شکل گیری است که بهترین سیستم چون تیم خیلی با کیفیت حمله به بازیکنان.

“من واقعا معتقدم که ما می تواند یک حمله به سمت” او گفت:. “به عنوان همکار خود را که قبلا ذکر شد ما تا به حال بیش از 20 عبور امشب. این چیزی است که من می خواهم برای دیدن. من می خواهم ابتکار عمل آمده از مرکز پشت و بال عقب. ما بسیاری از بازیکنان تهاجمی. من می خواهم برای دیدن یک حمله از طرف چه آتلانتا انتظار این چیزی است که طرفداران ما انتظار می رود. ما نشان داد یک نگاه اجمالی از آن است. من فکر می کنم در این سیستم ما می توانید انجام دهید که. اگر شما می بینید که بازیکنان ما باید آن را یک فرد کامل برای آنها.”

این 3-4-3 تشکیل شد مورد استفاده قرار گیرد برای شروع 2019 فصل de Boer اولین مسئول است. پس از یک رشته از میانگین اجرای برنامه ها و جلسات تیم de Boer تجربه تا فرود در 3-5-2 این تیم در پلی آف فصل قبل تحت خراردو مارتینو. آن را دوباره موفق با تیم های برنده آمریکا باز جام و Campeones جام پیوستن به MLS در سال 2018 به عنوان تیم اصلی غنائم.

شکل گیری دوباره استفاده بیشتر از زمان در این تیم پنج بازی (سه لیگ قهرمانان اروپا دو در لیگ برتر) در این فصل است.

و پس از آن آمد روز شنبه تعجب.

در حالی که نتیجه نهایی رضایت بخش نبود به de Boer یا خود بازیکنان متعددی وجود دارد لحظات مثبت.

پنج راه راه در زمان 14 عکس قرار دادن چهار بر هدف که فقط یکی از آنها یک هدر با آدم جان در ثانیه های پایانی ساخته شده دروازه بان کار می کنند.

جورج Bello آمار میره که به حساب نمی کند به عنوان یک شات در هدف. مانوئل کاسترو نمی تواند رسیدن به یک کیفیت صلیب توسط بروکس لنون در نیمه اول از دست رفته و هدف به طور کامل در دو کیفیت فرصت در اوایل نیمه دوم.

“عبور باید بهتر اما شغل در جعبه خود را به البته بهتر” de Boer گفت. “من فکر می کنم در پایان نیز هست. ما تا به حال دو تلاقی امشب به مانوئل کاسترو و دو بار او mishit آن است. پس از آن یک شات در هدف اما برای من این یک فرصت خوب. در نیمه اول بروکس به خوبی عبور بود که یک کمی بیش از حد سخت و شاید کاسترو نمی تواند آن را کنترل کنید. اگر توپ کمی آهسته تر او می تواند یک شیر آسان-و یا آن را کنترل کرده و در یک فرصت بزرگ است. آن را نه تنها تحویل گاهی اوقات این بازی گاهی اوقات آن را تحویل و یا اشغال در جعبه.”

به صورت جداگانه و متعددی وجود دارد نقاط روشن است که حمایت de Boer استدلال. بللو و لنون شد خطرناک روی بال. لنون با اعتبار دو شانس ایجاد شده است. Bello نبود اعتبار با هر اما او با سرعت یک تهدید ثابت پایین و چپ می توانست تا به حال یک هدف است. دفاعی, دروازه بان براد گوزان گفت که او می تواند بیشتر آگاه اما می آید که با تجربه.

Matheus Rossetto در اولین شروع شد و اعتبار با ایجاد دو احتمال است.

یاهن اواخر زیر ثابت شده است که کیفیت هدف انسان برای عبور با هدر arrowing به سمت گوشه بالا تا زمانی که ذخیره شده توسط David Jensen به انکار آتلانتا ایالات ارزش نقطه.

حیف مارتینز بود و مسلما این تیم بهترین بازیکن در شکل گیری. او ایجاد یک تیم بالا چهار شانس و قرار دادن دو تا از این سه عکس در هدف. او خطرناک ترین در نیمه دوم زمانی که او با بازی در سمت چپ. از وجود او در خطرناک متعدد می گذرد. او به پایان رسید و با شش عبور از باز کردن بازی و پنج از مجموعه نمایشنامه. تنها یک بر یک هدف که ممکن است بیشتر بازتابی از شانس بد از عدم کیفیت.

“من بسیاری از چیزهای مثبت اما ما آتلانتا, ایالات,” de Boer گفت. “ما می خواهیم به پیروزی در هر بازی و این نگرشی است که ما می خواهم برای دیدن ، ما هرگز راضی به یک نقطه و یا با هیچ امتیاز است.”

Southern Fried فوتبال پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد آتلانتا ایالات:

دنبال من در توییتر @DougRobersonAJC

در Facebook در آتلانتا ایالات اخبار شرکت

آتلانتا ایالات پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در droberson@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله