صدها هزار رای در هنگ کنگ مقدماتی

Category: ایستگاه Comments: No comments

مردم در صف برای رای دادن در انتخابات مقدماتی در هنگ کنگ در روز یکشنبه.

عکس: اسحاق لارنس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دلار هنگ کنگ—صدها نفر از هزاران نفر از مردم رای دادند در مقدماتی برگزار شد که در این شهر طرفدار دموکراسی اردوگاه بیش از آخر هفته, بازتاب پولادین برای حمایت از این جنبش با وجود پکن اعمال امنیت ملی و قانون است که پیشتر عمومی ابراز مخالفت در هفته های اخیر.

طرفدار دموکراسی احزاب برگزار مقدماتی که نمی رسما بخشی از این شهر روند سیاسی برای حل و فصل نامزدها و جلوگیری از تقسیم رای به قانونی این انتخابات سپتامبر. آنها امید به امن به اندازه کافی رای به خوب بکار بردن بیشتر تاثیر تنظیم دستور کار و یا حداقل قدرت بیشتر برای جلوگیری از تلاش دولت برای تصویب اصلاحات قانون.

بزرگتر-از-انتظار مردم در انتخابات نشان می دهد که وجود دارد باقی می ماند مخالفت با دولت است که به طور فزاینده ای خم به پکن را بیش از سال گذشته است.

سازمان دهندگان گفت: در مورد 230,000 مردم رای دادند روز شنبه اولین روز از مقدماتی برگزار شد و در بیش از 200 مغازه ها و خیابان ایستگاه در سراسر شهرستان و همچنین به عنوان آنلاین. وجود دارد و حدود 4.5 میلیون ثبت نام رای دهندگان در شهر 7.5 میلیون نفر است.

سازمان دهندگان گفت: در مورد 230,000 مردم رای دادند روز شنبه اولین روز از مقدماتی.

عکس:
stringer/ایسنا

“هنگ Kongers’ میل به دموکراسی انعطاف پذیر باقی می ماند گفت:” ادموند چنگ یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه شهر هنگ کنگ است. “اعتراض شرکت حمل ریسک بیشتر است و بنابراین علنا اعلام مواضع سیاسی خود را به طوری که آنها ابراز نظرات خود را با رای دادن.”

در حالی که منطقه در انتخابات ماه نوامبر گذشته نشان داد که آنها لذت بردن از حمایت مردمی مخالفت نامزدها به احتمال زیاد با یک نبرد دشوار شدن از طریق سپتامبر رای دادن. مقامات دولت پیشنهاد کرده اند برخی می تواند صلاحیت خود را به دلیل antigovernment مواضع هر چند از آن خواهد شد در هفته قبل از آن شناخته شده است که نامزدهای تایید شده توسط مقامات دولتی.

پیش از مقدماتی, وزیر سرزمین اصلی و اساسی امور Erick Tsang گفته یک روزنامه محلی که مقدماتی خود را می تواند نقض امنیت ملی و قانون گفت: این رویداد در نظر گرفته شده بود به دستکاری قانونی رای دادن و تماس با برخی از نامزدهای تعهد به حق وتو بودجه دولت به فلج عملیات خود را.

روز جمعه پلیس با حکم دادگاه بازدید از دفتر مستقل انتخابات اپراتور است که کمک به آخر هفته رای دادن. پلیس گفت: این بازدید که مربوط به یک گزارش هک که تا به حال به بیرون درز مردم اطلاعات شخصی. هیچ دستگیری ساخته شد.

تحت فشار از چین, هنگ کنگ شده است chipping دور در قلمرو آزادی بیان که یکی از ارکان اصلی این شهر هویت. وال استریت ژورنال بازديد از سرمقاله روزنامه,” محبوب طنز, اخبار, نشان می دهد برای پیدا کردن چگونه یک پیشنهاد امنیت ملی قانون می تواند تغییر جهانی hub. عکس/تصویری: Clément Bürge/وال استریت ژورنال

جدید قانون تامین اهداف تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی با مجازات از جمله حبس ابد برای جرایم جدی است. ساکنان این شهرستان در—و بسیاری از مقامات دولت—یادگیری نیست جزئیات کامل تا حدود زمان در آن زمان اثر در تاریخ 30 ژوئن.

کارشناسان حقوقی به انتقاد از زبان قانون به عنوان مبهم و بیش از حد وسیع است. برخی از احزاب مخالف را منحل و مردم در سراسر شهر را پاک خود را رسانه اجتماعی پروفایل و تماس های گرفته شده به عقب نمایش عمومی از اعتراض.

پکن و هنگ کنگ دولت باید در دفاع از این قانون در صورت لزوم برای برقراری نظم و پلاگین حفره های امنیتی پس از یک سال تظاهرات.

بیشتر در هنگ کنگ

  • آنچه در هنگ کنگ جدید امنیت ملی و قانون
  • هنگ کنگ قانون تامین Stuns کسب و کار بین المللی
  • چین منصوب اعتراض و تبلیغات مجری برای رام هنگ کنگ

تحلیلگران گفته اند که یکی از دلایل پکن را تحت فشار قرار دادند از طریق قانون است احتمال جامد شکست برای دولت در ماه سپتامبر انتخابات پارلمانی که آن را حتی سخت تر برای شهرستان به تصویب برانگیز صورتحساب خود را.

انتظارات از قوی نشان توسط مخالفان اجرای بالا پس از دموکراسی اردوگاه جاروب انتخابات شوراهای ولسوالی در اواخر سال گذشته.

طرفدار دموکراسی احزاب سابقه بیش از 50 نامزد بیش از آخر هفته و همچنین عملیاتی در مورد خط مقدم نامزدهای دریافت صلاحیت شده.

تحت هنگ کنگ انتخابات قوانین نیمی از 70 کرسی در این شورا تصمیم دارد با لينک مستقيم, رای گیری با بقیه در میان توزیع های مختلف کسب و کار و دیگر حوزه های است که انتخاب خود را نامزد.

آخر هفته رأی گیری به طور کلی هموار با پوشش در گرمای سوزان به صدا در تنظیمات خود را. نامزدها باید متعهد به احترام به نتایج مقدماتی.

نوشتن به ناتاشا خان در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>