بریوز پایه سوم مربی ران واشنگتن در سن 68 است راحت مربیگری در این فصل به خاطر او ایمان در لیگ اصلی بیس بال ،

واشنگتن می افتد تحت دسته پر خطر در میان coronavirus بیماری همه گیر. او می تواند تصمیم گرفتند خارج از فصل و یا شاید حتی مربی دیجیتالی به جای حضور فیزیکی. اما او نمی تواند به میل خود گام به دور از ورزش است که در آن او درگیر شده است و بیش از چهار دهه است.

“من اعتماد لیگ اصلی بیس بال پروتکل آنها” واشنگتن گفت. “اما من نیز به من اعتماد کن. من قصد دارم به مطمئن است که من همه چیز را من باید انجام دهید به برخی از من می توانید آن را از طریق این 60-بازی فصل برگشتی در صورتی تمام است که ممکن است دریافت و با خیال راحت به خانه. بنابراین من پوشش بیش از حد. من همه چیز را من باید انجام دهید. من ماندن دور از مردم. من فقط گرفتن وقتی که آن زمان برای رفتن به فروشگاه. من روند به خانه به ورزشگاه به خانه به ورزشگاه.

“همسر من به من اجازه داد که تصمیم گیری. اکثر همسران با این COVID-19 در اینجا می خواهم عزیزان خود را اما او می داند که این چیزی است که من برای زندگی. او می داند که من چقدر آن را دوست دارم. او اعتماد من به آنچه که من باید انجام دهید برای ایمن ماندن.”

بریوز در حال حاضر سه نفر تصمیم می گیرید در برابر شرکت کننده در این فصل است. استارت فلیکس هرناندز تصمیم گرفتند. Outfielder نیک Blackburn را انتخاب و به بازی. پایه اول مربی اریک جوان Sr. که در معرض خطر نیز تصمیم گرفتند.

کسانی که اطلاعیه ها پس از بریوز اعلام کرد چهار بازیکن – فردی Freeman, Will Smith, Touki توسن و پیت Kozma – تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 جولای 3. اخبار چرخه آرام پس با مدیر برایان Snitker به تازگی گفت: آن شروع به احساس می کنم مثل عادی تر از قبل آموزش فصل دوباره.

“در آن زمان یک روز زن و شوهر و ما در حال بازگشت به جایی که ما هنگامی که ما را ترک بهار, آموزش” واشنگتن گفت. “تا آنجا که ما, پا, دست, راه, ما در حال حرکت در اطراف من احساس خیلی خوبی در مورد که در آن ما در حال حاضر است.”

بریوز شده اند در اردوگاه برای نه روز. مثل بقیه بازی بیس بال آنها در حال رشد عادت کرده اند به این ورزش را گسترده بهداشتی و پروتکل های ایمنی. این قوانین باید به طور کامل تغییر بازیکنان و مربیان’ زندگی روزمره با Blackburn حتی ذکر است که او تصمیم به بازی را تحت تاثیر قرار چگونه پروتکل های آسیب دیده خود را آماده است.

واشنگتن مفتخر است که چگونه بازیکنان خود را به کار گرفته اند که واقعیت های جدید است. وی تاکید کرد یکی از دلیل اصلی او احساس بسیار امن است زیرا از بلوغ از فهرست و چگونه آنها در حال نزدیک شدن بی سابقه ای از شرایط.

“بچه های جوان ما کلاس هستند, اعمال,” او گفت:. “من فکر می کنم آنها ثابت کرده ایم که سال گذشته در راه رفتن آنها در مورد کسب و کار خود و راه آنها بازی بازی بیس بال. آنها می دانند که چه چیزی در خطر است و آنها در حال گرفتن آن را به طور جدی. شما شنیدن در مورد تیم های دیگر در اطراف لیگ و چگونه آنها با داشتن مشکلات اما در اینجا ما شده اند با داشتن هر گونه مشکلات. چرا که بچه های جوان ما باید واقعا واقعا واقعا خاصی است که زمانی که آنها به دور از در ballpark آنها مراقبت از خود. زمانی که آنها می آیند به ورزشگاه آنها مراقبت از خود.”

واشنگتن در ادامه توضیح داد او احساس امن تر در Truist پارک از هر جای دیگری به دلیل گسترده دستورالعمل.

“این بسیار امن است. شما نمی توانید در اینجا مگر اینکه شما منفی است که چیز خوبی است. آنها شما بررسی و هنگامی که شما در اینجا آموزش کارکنان و کادر پزشکی که در اینجا آنها مانند شاهین. آنها در اطراف ساخت برخی از بچه ها در حال انجام آنچه آنها قرار است به انجام. گاهی اوقات شما خارج وجود دارد و شما ممکن است کمی سهل انگاری اما همیشه وجود دارد کسی در گوش شما را تا خاصی است که شما در حال گرفتن به پروتکل. آن را برای رفتن به متفاوت, اما در پایان, آن را بیس بال. من شخصا احساس می کنم که امن ترین مکان در حال حاضر در ballpark.”

در طول ماه از کارهای خانه ثابت تلویزیون و تماشای فیلم و نادر سفر به فروشگاه مواد غذایی, واشنگتن, ساخته شده, سبک زندگی تغییر میکند. او گفت که او نمی دودی سیگار پس از ترک این تیم امکانات در بندر شمالی فلوریدا در مارس 13.

زندگی مانند بازی بیس بال, همه چیز در مورد تنظیمات ،

“من تا به حال یک سیگار” واشنگتن گفت. “این ذهن بیش از ماده است. من شده است با یک اراده قوی, قوی, فکر, فرد تمام زندگی من است. شما باید به انجام آنچه شما باید انجام دهید. زندگی در حال تغییر است و شما فقط باید برای رفتن با آن. امیدوارم روزی خواهد آمد که ما در حال بازگشت به حالت عادی به زودی.

“این کسب و کار جدی است. من فقط تلاش برای نگه داشتن خودم را به عنوان امن که من احتمالا می تواند. من خوشحال هستم که در آن من در حال حاضر هستم. … هر چه تنظیمات شما را به را. بازی بیس بال است که در مورد تنظیم مجدد تنظیم و تنظیم مجدد. آن هرگز متوقف نمی شود. زندگی در همان الگوی.”

واشنگتن پیوست این سازمان در ماه اکتبر 2016 به عنوان Snitker سوم پایه مربی. او شده است ابزاری در این تیم چرخش تحسین خود را برای دفاعی تخصص پر جنب و جوش رهبری عفونی شور و شوق و توانایی مربوط به بازیکنان است.

چند بریوز به خصوص baseman دوم Ozzie Albies را توسعه داده اند تنگ اوراق قرضه با واشنگتن است. او دارای مشهور سابقه در آموزش زمین زیر کشت دفاع و سازمان تا حد زیادی اعتبار او را برای آن استرلینگ دفاعی بازی در گذشته به دو بخش برنده فصل است.

“شستشو یعنی همه چیز برای تیم ما” Albies گفت. “نه فقط من بلکه برای تیم ما است. او تلاش خود را می کند تا همه آماده در آنچه که ما انجام دهد. بهتر پا بهتر دست. او باعث می شود چیزهای اتفاق می افتد. او باعث می شود سحر و جادو اتفاق می افتد با بسیاری از بچه ها. من آن را ببینید.”

واشنگتن فینالیست برای Padres مدیریتی کار گذشته offseason. او را موفق پس از تصدی خود با رنجرز (2007-14) که در طی آن باشگاه ساخته شده postseason و سه بار برنده آن تنها دو لیگ آمریکا پرچم سه گوش.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله