دریایی سپاه به ممنوع کردن-پایگاه فعالیت برای پرسنل در اوکیناوا پس از شیوع کروناویروس.

عکس: /آسوشیتد پرس

توکیو—ارتش آمریکا روز یکشنبه گفت که این دستور دریایی پرسنل در ژاپنی در جزیره اوکیناوا به ماندن در پایه پس از شیوع کروناویروس شامل ده ها تن از موارد جلب انتقاد از جزیره فرماندار.

دریایی سپاه گفت: مقامات اوکیناوا که در مجموع 61 جدید کروناویروس عفونت تایید شد میان ایالات متحده خدمات اعضا و پرسنل مرتبط در اوکیناوا بین جولای 7 و 11 ژوئیه گفت دریایی سخنگوی مسلح ، کن Kunze.

جزیره جنوبی میزبان بیش از نیمی از حدود 50,000 پرسنل نظامی ایالات متحده در ژاپن و تنش های مکرر بین مردم محلی و نیروهای ایالات متحده بیش از سر و صدا جرم نظامی حوادث و مسائل دیگر.

اوکیناوا رژیم صهیونیستی است. دنی Tamaki در روز شنبه با انتقاد از نظامی ایالات متحده را از دست داده و وقوع.

“این بسیار تاسف است که بسیاری از عفونت ها در میان پرسنل نظامی ایالات متحده را شکسته و در یک دوره کوتاه” آقای Tamaki گفت. “من نمی تواند کمک کند اما باید شک و تردید جدی در مورد نظامی ایالات متحده اقدامات برای جلوگیری از عفونت.”

فرماندار گفت: ایالات متحده خدمات اعضا و دیگران زندگی در پایگاه های خود در اوکیناوا جرأت را به شب سرگرمی نقاط در جزیره برگزار شد و احزاب ساحل دور چهارم جولای تعطیلات. او ابراز نگرانی کرد که این ویروس می تواند گسترش به جامعه محلی از طریق چنین باشد.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، Kunze گفت دریایی سپاه پا کرده است تا اقدامات حفاظتی از جمله منع کردن-پایگاه فعالیت ها و بسته شدن غیر ضروری امکانات. او گفت: ظروف سرباز یا مسافر سالن را در خدمت takeout تنها غذایی است.

“کامل تماس ردیابی در حال انجام است به شناسایی و جداسازی کسانی که ممکن است در تماس با آلوده پرسنل” مسلح ، Kunze گفت.

قبل از coronavirus همه گیر اوکیناوا و سواحل آن بودند برترین مقصد برای گردشگران است. پس Covid-19 شیوع در ماه آوریل ریاست رفت و برای بیش از دو ماه و بدون هر گونه موارد جدید. آن را فاش پس از شش ماه جولای 8, اما هیچ ارتباط گزارش شده به ارتش ایالات متحده.

نوشتن به پیتر Landers در peter.landers@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله