آتلانتا ایالات سقوط به New York Red Bulls در MLS مسابقه بازکن

Category: ایستگاه Comments: No comments

یادداشت سردبیر: The Atlanta Journal-Constitution تصمیم گرفتند برای حضور در این سرگیری MLS فصل در اورلاندو در میان COVID-19 بیماری همه گیر. لیگ احتیاطی شدت محدود پاسخگویی و عدالت را در عمق پوشش از آتلانتا ایالات. گزارش زیر وارد شده از پخش تلویزیونی و ویدئو کنفرانس مصاحبه.

به دنبال بسیار بسیار شبیه به یک تیم است که تا به حال پخش شده در چهار ماه, آتلانتا, ایالات خود را از دست داد اولین بازی در MLS مسابقات به New York Red Bulls 1-0 در روز شنبه در اورلاندو است. این shutout جامعی آتلانتا ایالات را رگه هایی از بازی متوالی با یک هدف در 27.

پنج راه راه (2-1-0) بودند باطل در دفاع توسط فلوریان Valot هدف زمانی که او در سمت چپ بینام و نشان در مرکز میدان یکی از چندین بار که دفاع گرفتار شد ، براد گوزان آمد بزرگ بار دیگر با سخت موجب صرفه جویی در. آتلانتا ایالات کاهش یافت و به 3-14-8 زمانی که انتهایی در نیمه.

“استیو هامر: آتلانتا ایالات بازگشته است اما نه در بیاد

در جرم عدم وجود Josef مارتینز بود قابل توجه است. مانوئل کاسترو یک وینگر بازی مهاجم از دست رفته دو مارتینز-مانند فرصت ها در اوایل نیمه دوم. برجسته برای استراحت از بازی شامل یک تیر افقی برخورد با جورج Bello و پراکندگی 24 عبور است که می تواند تبدیل. این تیم به پایان رسید با چهار عکس در هدف تنها با یک آدم جان در هفتمین دقیقه از زمان توقف مورد نیاز است که موجب صرفه جویی در هر شبیه به گوزان است.

“بسیار خوشحال و چگونه آنها بازی های برگزار شده اما ما باید برای شروع به طور مستقیم از آغاز” آتلانتا ایالات مدیر Frank de Boer گفت. “ما بسیار نزدیک بودند در پایان اما متاسفانه آن را به ما داده یک قرعه کشی.”

آتلانتا ایالات بعدی بازی در مرحله گروهی خواهد بود در ساعت 9 صبح روز شنبه برابر سینسیناتی. اگر این تیم دریافت نمی کند سه امتیاز آن احتمال پیشرفت در خارج از گروه به مرحله حذفی بسیار پایین خواهد بود.

De Boer شروع 11 کنجکاو بود به دلیل آن را شامل نمی شود Ezequiel Barco که برداشت یک آسیب دیدگی جزئی در آموزش و پرورش در طول هفته است. دی بوئر گفت: دو روز پیش که هر کس در این فهرست به جز Josef مارتینز سالم بود. با استفاده از یک 3-4-3 شکل گیری است که کار نمی کند به خوبی در سال گذشته در ابتدای فصل گوزان آغاز شده و در هدف با centerback سه نفر از مایل رابینسون ساخت فصل اولین فرناندو مزا و فرانکو Escobar. هافبک بودند بروکس لنون امرسون Hyndman, Mo آدامز و Bello, ساخت اولین خود را. مقابل سه نفر ترحم مارتینز Matheus Rossetto و مانوئل کاسترو از آن دو خود را برای اولین بار شروع می شود. کاسترو به عنوان مهاجم در محل Josef مارتینز است که برای فصل بعد از درد و رنج یک مصدومیت زانو در باز کردن بازی لیگ در نشویل.

“مطلب: آتلانتا ایالات لباس شامل پیام های ویژه

کیکآف به تعویق افتاد 37 دقیقه به دلیل طوفان و از آنجا که به نظر می رسد که راه این سال می گذرد.

قرمز گاو نر در زمان 1-0 شود در دقیقه چهارم زمانی که Valot, بینام و نشان در مرکز زمین 30 متری از هدف دریافت یک پاس از Kaku که تقسیم از طریق حداقل پنج آتلانتا ایالات بازیکنان. یک در یک با گوزان, Valot چاک دار خود را به ضرب گلوله به گوشه سمت چپ. آن را به نظر می رسد که یا مزا یا Bello بودند از موقعیت زیرا که نه مشخص شده Valot.

“من initual واکنش است که احتمالا فرناندو بیش از حد به مراتب بیش از” گوزان گفت. “ما مکیده به توپ و ما فاصله خوب نیست به اندازه کافی.

“بازی های گذشته خود را fullbacks در سمت ضعیف خواهد بمب رو به جلو و همچنین داخلی هافبک. با یک توپ ما دچار مشکل بودند. ما فاصله به اندازه کافی خوب نیست.”

آتلانتا ایالات شروع به پیدا کردن ریتم با استفاده طولانی مورب عبور به بیش نیویورک برای خطوط کنار به اجرا بر روی. نتیجه این شد هفت عبور به سراسر مجازات جعبه با هیچ کدام نتیجه در یک شات در هدف در 20 دقیقه.

اما Red Bulls که بعد از شانس خوب وقتی که دانیل Royer باقی مانده بود بینام و نشان در پشت پست را در یک ضربه آزاد. Royer شات ذخیره شده توسط گوزان در 25 دقیقه است.

میکروفن نمايد تا توسط FOX در طول یک هیدراتاسیون شکستن در دقیقه 31 de Boer گفت تیم او آن را به حال برای پیدا کردن توپ دوم به کاسترو زمانی که بولز قرمز فشرده. در مصاحبه با فاکس گفت: این تیم نبود توجه در Red Bulls ” دو شانس خوبی. او گفت که او راضی بود توسط اکثریت چه این تیم انجام داد.

حیف مارتینز قرار داده و این تیم برای اولین بار شات در هدف به راحتی ذخیره در دقیقه 38. سه دقیقه بعد Bello قرار داده شد از طریق مارتینز اما او چپ پا شات ناودان میره و به بازی برگشت. آن را بهترین فرصت به ثمر رساند این تیم تا به حال به آن نقطه.

گوزان آمد بزرگ در برابر در 44 دقیقه زمانی که او با عجله به توقف کاکو. دوباره دو Red Bulls بازیکنان بودند بینام و نشان. یا می تواند با دریافت پاس و شوت.

کاسترو بهترین شانس – هک, آتلانتا, ایالات را بهترین فرصت — در آمد 48 دقیقه زمانی که او دور از هارون طولانی اما او راست پا شات از محدوده نزدیک منعکس کردن چپ مچ پا شد و رفت بیرون از مرزهای.

کاسترو نه یک مهاجم با استعداد بود فرصت دیگری در دقیقه 53 از یک صلیب توسط لنون اما دوباره شوت او به هیچ وجه نزدیک به بودن در هدف است. Barco به زودی در آمد برای کاسترو.

“فوتبال یک بازی از اشتباهات” de Boer گفت. “تیمی که کمتر اشتباه برنده است. ما باید برای بهبود آن است.”

Southern Fried فوتبال پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد آتلانتا ایالات:

دنبال من در توییتر @DougRobersonAJC

در Facebook در آتلانتا ایالات اخبار شرکت

آتلانتا ایالات پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>