طرفدار دموکراسی اعتراضات اخیر در هنگ کنگ و مختل کسب و کار بیش از سال گذشته است.

عکس: تایرون سیو/ایسنا

آمریکایی-انگلیسی عضو یک نهاد مشورتی به چین مستقل-ثروت صندوق به استعفا از پست خود به دلیل نگرانی بیش چینی محدودیت در آزادی بیان از جمله پکن جدید و جنجالی امنیت ملی و قانون برای هنگ کنگ است.

در نامه ای به صندوق رئیس مورخ 10 ژوئیه و مشاهده شده توسط وال استریت ژورنال DeAnne ژولیوس گفت: او استعفا “با تاسف” از شورای مشاوران بین المللی از سرمایه گذاری چین Corp. “تحولات اخیر در هنگ کنگ و به طور فزاینده به چالش کشیدن روابط بین چین و تعدادی از کشورهای بزرگ” خواهد آن را دشوار برای او را به ماندن در نقش او نوشت.

چین در ماه گذشته اعمال گسترده امنیت ملی و قانون در هنگ کنگ به مقامات فراگیر قدرت های جدید به مجازات antigovernment خشونت بلکه به سرکوب مخالفان موسسه مقررات سخت تر از رسانه های بین المللی و اینترنت و نگه داشتن نزدیک زبانه خارجی در فعالیت های.

دکتر ژولیوس یکی از عالی رتبه غربی مشاوران کار با یک موسسه به مرحله با استناد به نگرانی در مورد چین آخرین سیاست. استعفای او می آید به عنوان کسب و کار خارجی در هنگ کنگ ابراز نگرانی در مورد پکن جدید امنیت ملی و قانون در یک نظرسنجی جدید توسط اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ است.

DeAnne Julius از اتاق فکر چتم هاوس در تصویر در سال 2006.

عکس: آلن Weller/مهر نیوز

با وجود این دولت اطمینان داد که قانون را شهر امن تر اکثریت 183 پاسخ دهندگان به این نظرسنجی گفت: قانون آنها را کمتر احساس امن و 76 درصد گفت: آنها تا حدودی و یا به شدت نگران در مورد قانون. فقط زیر نیم گفت: این امر تاثیر منفی خود را کسب و کار.

“اعداد برای خود صحبت می کنند از نظر سطح نگرانی و افزایش سطح نگرانی در مورد چگونه این است که در واقع رفتن به اجرا گفت:” تارا یوسف رئیس اتاق. او گفت بسیاری از پاسخ دهندگان در توصیف این قانون به عنوان “مبهم و رک و پوست کنده است که باعث می شود آن را کمی ترسناک است.”

کمی بیش از یک چهارم از پاسخ دهندگان گفت: قانون را احساس امن تر تا حد زیادی به صورت آرام و گاهی خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات لرزاند که شهر و مختل کسب و کار در سال گذشته است. وجود دارد یک “هسته اقلیت از افرادی که احساس می کنند که امنیت قانون است که نیاز به ایمنی را به خیابان” خانم یوسف گفت.

یک سخنگوی هنگ کنگ گفت: دولت قانون کمک خواهد کرد که بازگرداندن اعتماد سرمایه گذاران. “سرمایه گذاران خارج از کشور و اعضای عمومی مطیع قانون نیاز به نگرانی نیست,” او گفت:.

تایید تصمیم خود را برای کناره دکتر ژولیوس گفت: در یک ایمیل دوشنبه که قانون جدید را برون رسیدن به “خطری برای باز کردن بحث و گفتگو حتی با غیر چینی شهروندان یا ساکنان.”

دکتر جولیوس یک همکار در موسسه سلطنتی امور بین المللی یک مخزن فکر می کنم به عنوان شناخته شده چتم هاوس خدمت در IAC برای چهار سال است.

این شورا متشکل از صنعت bigwigs دولت آمار و ارقام و دانشگاهیان که به مشاوره در اقتصاد کلان و امور مالی و راهنمایی در استراتژی های سرمایه گذاری.

مربوط تصویری

چین افتتاح امنیتی جدید در یک هتل در نزدیکی شناخته شده در اعتراض به نقطه داغ در هنگ کنگ یک هفته پس از اعمال امنیت ملی و قانون در شهر است. وال استریت ژورنال دن Strumpf گزارش. عکس: Li باند/زوما پرس

IAC اعضای عبارتند از: جان تورنتون اجرایی رئیس Barrick Gold Corp. و سابق Goldman Sachs Group Inc. رئیس جمهور; Jean Lemierre رئیس BNP Paribas SA و اندرو شنگ مشاور ارشد چین تنظیم بانکی.

دکتر ژولیوس قبلا خدمت در کمیته سیاست پولی بانک مرکزی انگلستان و همچنین بر روی تخته BP PLC و جونز لانگ LaSalle , Inc.

CIC بود $940 میلیارد دلار دارایی به عنوان 2018 با توجه به آخرین آمار و ارقام از وب سایت خود را. آیا این پاسخ به یک درخواست برای نظر. دکتر جولیوس در ایمیل خود گفت: تصمیم نبود بازتابی در کار CIC که او می گوید که کارکنان به خوبی واجد شرایط حرفه ای است که در تصمیمات سرمایه گذاری بر اساس غیرسیاسی و تجاری زمینه.

بزرگ ایالات متحده آمریکا شرکت های فن آوری از جمله Facebook , Inc., Twitter, Inc. و الفبای Inc.’s گوگل گفته اند که آنها در حال تعلیق پردازش درخواست برای داده های کاربر از هنگ کنگ اجرای قانون. موسسات مالی مانند HSBC Holdings PLC و stan که مشتق مقدار از سود خود را از آسیا حمایت کرده اند قانون عموم درآمد سوئیس از سرمایه گذاران از جمله انگلستان مدیریت دارایی شرکت Aviva سرمایه گذاران و همچنین از سیاستمداران در آمریکا و انگلستان

نوشتن جولی استاینبرگ در julie.steinberg@wsj.com و دن Strumpf در daniel.strumpf@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله