لوقا Schniederjans قطاری گرجستان Amatuer

Category: ایستگاه Comments: No comments

در اولین سوراخ از مرگ ناگهانی, Georgia Tech فارغ التحصیل لوقا Schniederjans تصمیم گرفت از آن زمان به تهاجمی. 4-آهن از 225 متری فرود آمد پین بالا برای راه اندازی دو زدن توپ مرغک و کسب او پیروزی در 99 گرجستان کار در آتلانتا باشگاه ورزشی.

“این رفتن به یک حافظه سرد به می دانم که من برنده یک دولت تازه در آتلانتا باشگاه ورزشی, فقط 15 دقیقه از خانه من” Schniederjans گفت. “احساس خوبی است برای برنده شدن در مسابقات شبیه به این.”

Schiederjans را بدست آورده و 10 سال معافیت به گرجستان کار و همچنین به عنوان یک نقطه در گرجستان باز در فورد کشت و زرع در ماه اوت است.

حذفی آغاز شد و همتراز 5 18 سوراخ که در آن دقیقه زودتر برت بارون ساخته شده 10-بالا و پایین صفحه به کراوات Schniederjans و نیروی حذفی. دو گره خورده بودند حتی در پر 213 پس از 54 سوراخ مقررات; Schniederjans شات 71 و بارون شات 74 در دور نهایی.

که به معنای مرگ ناگهانی حذفی بین دوستان قدیمی. Schniederjans به یاد بودن زوج با بارون در اولین 36-سوراخ junior مسابقات سال پیش. اما دوستی بودند به سرعت خود را کنار بگذارند در طول حذفی که Schiederjans رفت برای سریع اعتصاب.

در اولین اضافی سوراخ Schniederjans قرار دادن خود در موقعیت خوب با 3-چوب توپ را روی گوه. پس از تماشای بارون توپ را روی گوه شات در fairway پناهگاه Schiederjans آمار بالا شات که فرود 35 فوت دور. بارون تا به حال به لیآپ اما زنده ماند زمانی که سوم خود را به ضرب گلوله کشته شد و تقریبا در همان محل آن را به حال شده است در 54 سوراخ.

تکان دادن و فشار Schniederjans نورد خود را عقاب زدن توپ اقدام به ظرف چهار پا و زمانی که بارون رفته رفته او مرغک تلاش همه او نیاز به انجام شد ضربه بزنید و آن را برای برنده شدن.

“آن را فوق العاده آسان دو توپ” او گفت:. “من تا به حال به ظریف آن پایین وجود دارد.”

Schniederjans شد اولین Georgia Tech گلف باز را به نفع خود گرجستان تازه پس از Bunky هنری در سال 1964. او 10th, Yellow Jacket برای برنده شدن در این مسابقات یک لیست که شروع با بابی جونز در سال 1916.

Schniederjans آغاز روز بسته به جایگاه چهارم در حتی همتراز. او parred اول 10 سوراخ قبل از سه توپ دیو در شماره 11. او آن را به عقب با یک مرغک در شماره 12 به پایان رسید و دور پارس.

“پس از دور دوم دیدم رهبران نگه دارید و رها کردن و حذف” Schniederjans گفت. “مهم نیست که چگونه من می خواهم بازی های برگزار شده تا کنون من هنوز در این چیز.”

بارون شروع روز گره خورده است برای سرب با نوجوان Deven پاتل در 3-تحت. همه چیز به دنبال خوبی برای بارون زمانی که گرجستان جنوبی ارشد birdied سوراخ اول و در زمان آشکار منجر شود. اما بارون ساخته شده و چهار bogeys در جبهه و نه در بر داشت خود را بیش از 2 پس از یک دیو در 15 تنها به دو مرغک نهایی سه سوراخ به زور حذفی.

بارون های 2018 گرجستان تازه قهرمان شد تلاش برای تبدیل شدن به 17 بازیکن برای برنده شدن در این عنوان بیش از یک بار.

پاتل ارشد در دانشگاه جانز کریک دبیرستان و ویرجینیا متعهد باقی مانده در تصویر تا زمانی که او به یک رویکرد شات در 14 سوراخ به بوته گرفت و یک سه گانه-bogey. او به پایان رسید با 79 و ششم در 5-بیش از.

دبیرستان ارشد ماکسول فورد عضو آتلانتا باشگاه ورزشی, شات 72 به پایان رسید و سوم در بیش از 2.

وجود دارد تنها دو نمره زیر پر در چهار شنبه: 67 توسط جیک طاووس از میلتون که گره خورده است برای ششم و جیک افرای از دانا که شات 70 و برای 22nd.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>