لهستان ملی رئیس جمهور Duda دقت در انتخابات

رئیس آندره Duda چشمک می زند یک پیروزی ثبت نام در Pultusk لهستان در روز یکشنبه.

عکس: Sami Sokolowski/آسوشیتد پرس

ورشو— لهستان ملی رئیس جمهور آندره Duda دقت شکست رقیب لیبرال خود به پرچ عبارت دوم یک تیغ نازک انتخابات که نتایج صحبت کرد و به این کشور اروپایی را شدید سیاسی میکنند.

آقای Duda که در حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مبارزات انتخاباتی و حمایت ملی گرا-محافظه کار قانون و حزب عدالت دریافت کرده بود 51.21 درصد از رای دادن با برگه در از 99.7 درصد از مراکز رای دهی در این کشور ملی کمیسیون انتخابات روز دوشنبه گفت:. برجسته رای بعید به نکته نتیجه به لیبرال-محافظه کار در انتخابات شهردار ورشو Rafal Trzaskowski که به دست آورده 48.79% کمیسیون گفت.

نتیجه این شد که نزدیک هر انتخابات در لهستان مدرن تاریخ را برای دیدن یک حاشیه حدود 500000 رای در یک کشور از 38 میلیون. به عنوان نهایی آرا در حال شمارش آن را نیز ممکن است مردم در انتخابات خواهد شکست لهستان در انتخابات اخیر پرونده با 68 درصد از رای دهندگان برگه های رای ریخته گری به بالاترین سطح در حداقل 25 سال است.

این نتیجه بدان معنی است که آقای Duda ادامه خواهد داد به قانون و عدالت را گسترده تعمیرات اساسی جامعه و نهادهای دولتی از جمله یک درایو به شیفت خارجی متعلق به اخبار رسانه ها را به لهستانی دست و یک بحث برانگیز اصلاح دستگاه قضایی است که باعث قوی محکومیت بین المللی.

آقای Duda آموزش دیده و وکیل سابق قانونگذار خود را اعلام کرد برنده در یکشنبه شب و دعوت آقای Trzaskowski به ملاقات با وی در کاخ ریاست جمهوری. “برای پیروزی در این انتخابات با حضور نزدیک به 70% باور نکردنی پیام” رئیس جمهور گفت: هواداران است. “من احساس می کنم عمیقا فروتن است.”

رسمی اما هنوز هم ناقص و گفت: تعداد 68.12 درصد از رای دهندگان بازیگران آراء درست در زیر 1995 انتخابات ریاست جمهوری که به دنبال انتقال کشور از کمونیسم. این تعداد ممکن است هنوز تکان دادن تا به عنوان رای نهایی در آمده و خروج سنجی تا به حال پیش بینی شده آن به لهستان بالاترین میزان مشارکت در انتخابات از هر انتخابات در تاریخ مدرن با 69 درصد از رای دهندگان مصاحبه برگه های رای.

نتایج رسمی هستند و انتظار می رود بعد از روز دوشنبه یا سه شنبه با توجه به Sylwester Marciniak رئیس کمیسیون انتخابات که گفت که تعداد نسبتا زیادی از آرا توسط قطب های زندگی در انگلستان و بلژیک شد و در حال شمارش است اما که نمی خواهد بود قادر به به طور قابل توجهی تغییر نتایج. آن را ممکن است برای به چالش کشیدن انصاف از انتخابات و نتیجه آن در دادگاه یک فرایند است که ارائه برخی از راه دور امید به آقای Trzaskowski مدنی پلت فرم ، روز دوشنبه رهبران حزب گفت: آنها در حال انتظار برای نتایج نهایی را به تصمیم گیری.

“هر دو نامزد را به خوبی تحت, اما آندره Duda برنده بیش از 10 میلیون رای در یکی از بزرگترین سوئیچ در تاریخ لهستان است که ترجمه را به یکی از قوی ترین سیاسی مقرر در اتحادیه اروپا دوم تنها به رئیس جمهور فرانسه گفت: Slawomir Debski, سر, لهستانی موسسه امور بین المللی یک دولت-بودجه فکر می کنم تانک.

ربع-قرن-رکورد مشارکت در انتخابات و چاقو لبه نتیجه آن تولید می شود به شواهد به چگونه عمیقا سیاسی و فرهنگی قطبش در حال حاضر احساس در لهستان. این کشور faultlines آشنا هستند برای اروپا است. آقای Trzaskowski raked در رای از جوان لیبرال تر و شهری رای دهندگان—به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در این کشور در طول تاریخ بیشتر توسعه یافته غرب است. آقای Duda قادر به جیر جیر پیش با حمایت قاطع از کاتولیک محافظه کار رای دهندگان به خصوص در لهستان را بیشتر روستایی و یقه آبی شرق—بازتاب جمعیتی تقسیم که تحویل Brexit برای انگلستان یا که باید نگه داشته مجارستان ملی نخست وزیر ویکتور اوربان در قدرت پس از سال 2010.

برای برنده شدن آقای Duda یش سخت به حق و هشدار داد که شکست خود را هموار کردن راه برای دفاع از حقوق همجنسگرایان به دست آوردن جای پایی در عابدانه کاتولیک لهستان. دولت متعلق به تلویزیون زد منظم پخش اخبار اعلام کرد که تنها آقای Duda می تواند قابل اعتماد برای حفاظت از رای دهندگان از مردم یهودی به دنبال جبران اموال از دست رفته در طول هولوکاست—عمیقا-موضوع حساس در کشور که در آن نازی ها در آلمان ساخته شده است آن بدنام ترین اردوگاه های مرگ.

آقای Duda نیز بهره مند از دیدار با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته فقط چهار روز قبل از دور اول رای. ایستاده در باغ گل رز کاخ سفید آقای ترامپ پیش بینی کرده بود آقای Duda را یک کمپین موفق. “او را به انجام یک کار فوق العاده مردم لهستان فکر می کنم جهان از او” آقای ترامپ گفت.

نوشتن به خود جلب کرد Hinshaw در drew.hinshaw@wsj.com و Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر