Q&A: Tori میلر در “شکستن قالب’ به G لیگ GM

Category: ایستگاه Comments: No comments

پس از او دانشجوی سال دوم فصل در دانشگاه میامی, Tori میلر می دانستم که او می خواست برای تبدیل شدن به یک مدیر. او می خواست برای ساخت فهرست اسامی و او می خواست برای کمک به یک تیم برنده مسابقات قهرمانی.

آن را بیش از حد طولانی برای میلر به کار راه خود را تا به عنوان 29 ساله از دکتور اخیرا پیشنهاد شد به جنرال موتورز در کالج پارک Skyhawks اول زن برای نگه داشتن عنوان جنرال موتورز در تاریخ G لیگ.

در سال گذشته میلر زندانی برای زنان بسکتبال, مربیان, انجمن, صرف دو فصل به عنوان یک بسکتبال-عملیات کارآموز برای Phoenix Suns و آیا خود او پرداخت نشده سراغ کار در آتلانتا و دلاور و حد عالی رساندن در G لیگ که در نهایت در را باز کرد برای تبدیل شدن به مدیر بسکتبال عملیات با ایری BayHawks سه فصل پیش. او دستیار جنرال موتورز از Skyhawks در ماه جولای سال 2019 به عنوان حق رای دادن rebranded نقل مکان کرد و از ایری به کالج پارک.

میلر در پاسخ چند سوال از AJC در مورد نقش جدید او:

س: واکنش شما چه بود به نام بودن Skyhawks مدیر کل?

یک: ما تا به حال بحث شده است این است که هفته (شاهین مدیر کل تراویس Schlenk) رسید و گفت همه چیز شده بود نهایی در اوایل هفته است و ما برای رفتن به جلو حرکت کند. رفتن آنها به حرکت رو به جلو نامگذاری من GM از Skyhawks. در آن زمان من هیجان زده بود اما آن را فقط مانند “خوب این یک ارتقاء است.” … هنگامی که همه چیز وجود دارد و من واقعا نمی دانند قدر از این لحظه تا زمانی که من دیدم متون, تمام, تماس, تمام, ایمیل, تمام نوشته های. و سپس از دختران جوان که بودند گفت که من الهام بخش بود و به آنها امید که شاید یک روز آنها می تواند کار در NBA. که زمانی که آن را واقعا فقط به من رسید که این یک لحظه بزرگ. این چند روز گذشته شده اند بسیار فروتنی تجربه برای خودم.

س: چه نوع حمایت ها و پیام های شما و بعد فورا رفت واز آنجا که خبر شکست ؟

A: مقدار پشتیبانی شده غیر واقعی است. امروز از آن است آهسته کمی, اما من LinkedIn است که هنوز هم دیوانه. متون, من تا به حال بیش از 100 متون 150 نفر از پیام های متنی, ایمیل, تلفن, تماس بوده است, دیوانه به حداقل می گویند, اما من می خواهم گفت آن بوده است فروتنی تجربه فقط برای دیدن فوران حمایت به ویژه از دختران جوان فقط به کسی که مانند یک مدل نقش به نگاه کردن به و نوع رسیدن به آنها نیاز به مشاوره. من همیشه مایل به پرداخت آن را به جلو.

س: به چه معنی است به شما برای اولین بار زن جنرال موتورز در تاریخ G لیگ ؟

یک: آن را به معنای زیادی. آن را صادقانه سخت برای قرار دادن به کلمات. فقط قادر به یک پیشگام و پیشگامی برای خانم های جوان و زنان که می خواهند به کار در این صنعت به این معنی که بیشتر از من صادقانه می تواند به کلمات قرار داده فقط می دانم که این کار سخت است که من به رسیدن به اهداف من فقط به این باور است که Atlanta Hawks آن چیزی است که من حتی نمی تواند برای بپرسید.

س: چه شما بیشتر به دنبال به جلو به در مورد تبدیل شدن به GM?

یک: من فقط هیجان زده می شود قادر به قادر به انجام چیزی که من دوست دارم و به عقب بر گردیم به بازی بسکتبال. تماشای بازی بسکتبال, دیده بانی, بازی بسکتبال فقط به اطراف بازی. فقط به این فرصت را برای کمک به رشد نه تنها بازیکنان ما اما کارکنان ما به عنوان به خوبی. برای کمک به ساخت یک سازمان به دلیل این است که فقط در سال دوم ما در اینجا در کالج پارک. بنابراین فقط به بخشی از چیزی است که در چنین نوزادی مرحله به کمک آن به دیدن آن رشد می کنند, من فکر می کنم که احتمالا آنچه من در مورد هیجان زده.

س: چه هستند برخی از چیزهایی که مردم فلسفه کمک کرد که شما را به جایی که شما هستند امروز ؟

یک: یکی از چیزهایی است که من همیشه سعی می کنم با چوب و اقامت با فقط “قرار داده و در این کار اعتماد به نفس در توانایی های خود را زندگی می کنند و با نتایج.” چرا که در پایان روز اگر شما سخت کار می کنند اگر شما خوب در آنچه که شما انجام دهید که در نهایت را متوجه. و این نوع از چگونه من حمله چیزها. من تقریبا فقط نگه داشتن سر و کار نگه دارید. در نهایت شما خواهد آمد و هنگامی که زمان می آید و آماده می شود برای این فرصت.

س: آیا آن را ناامید کننده در همه است که وجود ندارد بیشتر زن GMs وجود دارد که می تواند به عنوان مدل نقش?

یک: من نمی خواهم بگویم ناامید کننده من می گویند مردم فقط نمی دانم. کسی به شکستن قالب شما ببینید چه کنم ؟ وجود دارد همیشه باید یک نفر به نوعی می گویند: “این فرد در حال شکستن قالب و در حال حاضر در اینجا می آید دیگر زنان است.” برای مثال شما ببینید افزایش زنان در مربیگری موقعیت خود را در NBA. تمام طول می کشد یک و یک نشانی از یک کار خوب و سپس آن را باز درب برای زنان دیگر است. در حالی که این یک کمی من نمی خواهد می گویند ناامید کننده شما می خواهم برای دیدن بیشتر, اما من فکر می کنم وجود دارد قطعا در آینده بیشتر برای اطمینان حاصل کنید. وجود دارد بیشتر در آینده است.

س: شما چه پیش بینی برای Skyhawks حرکت رو به جلو ؟

یک: من فکر می کنم شماره 1, ما فقط می خواهم به بازی بسکتبال دوباره. که اولین چیزی که ما باید انجام دهیم. بدیهی است که ایمنی و بازیکن ایمنی و تیم ایمنی مهم هستند. در کالج پارک و من فکر می کنم این اهداف هنگامی که ما برای اولین بار نقل مکان کرد و این تیم در اینجا بود که برای اولین بار آموزش مردم در G لیگ. بسیاری از مردم نمی دانند که چه چیزی G لیگ است و آن را Atlanta, اولین بار, سکس با داشتن یک G تیم لیگ خیلی نزدیک. بنابراین من فکر می کنم در سال اول ما, ما فقط می خواستم به آموزش همه طرفداران هر کس در این شهرستان در آنچه G لیگ شد به عنوان ستاره آینده از فردا. و این نوع از چگونه من می خواهم به بحث در مورد G لیگ.

زیرا بدیهی است که شما قادر به دیدن براندون گودوین در این سال شروع و در یک دو راهی با ما. بنابراین افرادی که به یک Skyhawks بازی شما قادر به دیدن براندون گودوین قبل از او براندون گودوین شما را دیدم با Atlanta Hawks. بنابراین این چیزی است که ما به نوعی در تلاش برای انجام هر سال برای کمک به رشد بازیکنان ما به خصوص برای Atlanta Hawks چرا که هدف نهایی. این که آیا آن را Bruno (فرناندو) در اینجا در انتساب, آیا یکی از ما دو راه مرد است و یا این که آیا آن یک G لیگ bear تماس بگیرید-تا به Atlanta Hawks, همه ما در مورد توسعه استعداد برای Atlanta Hawks اولین و مهمترین. و پس بدیهی است که فقط آوردن آگاهی از G لیگ و فقط در ادامه به رشد ما پایه فن در اینجا در کالج پارک و من فکر می کنم کسانی هستند که اقلام اصلی است که ما به دنبال انجام این فصل است.

س: آن را به شما هنگامی که این تیم نقل مکان کرد و نزدیک به آتلانتا?

یک: کاملا. برای یکی فقط قادر خانواده و دوستان آنها می دانند که آنچه من انجام می دهم اما آنها هرگز این فرصت را به دیدن من نزدیک, مگر اینکه آنها را به ققنوس زمانی که من در خارج وجود دارد و یا آنها می آیند تا به ایری اگر آنها شجاع است که آب و هوا است. اما فقط قادر به بازگشت به خانه و برای آنها را به بازی و فقط برای دیدن من به صورت روزانه و به دیدن من عنصر در یک معنا عالی بود. و بدیهی است که من از دکتور اما سمت جنوب من AAU در سمت جنوب در کالج پارک, پس ما در واقع تمرین در شمال کلیتون دبیرستان است که 2 Chainz مادر آلما. من به برخی از روابط به این منطقه است. مادر بزرگ من در زندگی بیش از وجود دارد بنابراین فقط قادر به بازگشت به خانه در یک حس و به همه خانواده و دوستان قادر به دیدن من عنصر آن بوده است واقعا یک تجربه بزرگ است.

س: چه هستند برخی از اهداف نهایی خود را در صنعت ؟

یک: هدف نهایی من خواهد بود جنرال موتورز از یک تیم NBA. … من آن عجله نمی کند. اگر آن را پنج سال از در حال حاضر اگر 10 سال در حال حاضر از هر زمانی است. من آن عجله نمی کند. من فقط متمرکز بودن در نقش من و بهترین بودن GM من می تواند برای کالج پارک Skyhawks و کمک به رشد بازیکنان و کارکنان ما. اما در نهایت من می خواهم برای جنرال موتورز از یک تیم NBA.

س: چه برخی از مشاوره شما می تواند به هر کسی, اما به خصوص زنان جوان به دنبال شکستن به NBA ،

یک: من همیشه به تمام دختران جوان که رسیدن به من فقط در آغوش خود منحصر به فرد است. در آغوش منحصر به فرد خود را به عنوان یک زن. فقط می دانم که زمانی که شما در یک مصاحبه هنگامی که شما درخواست برای یک کار نه بار از 10 شما تنها زن است که اعمال و یا تنها زن است که از آن ساخته شده که دور که در طول فرآیند مصاحبه بنابراین فقط آن را در آغوش. بود و شما در حال حاضر چیزی که شما جدا از همسالان خود که در حال رقابت برای همین فرصت است. من هم به آنها بگویید که عادت به شنیدن “نه” و خوب با شنیدن “نه” از آنجا که وجود دارد برخی از پیشرفت با “نه.” من اعتقاد راسخ در آن است. هر “نه” ای که من دریافت کرده ام به من کمک کرد در برخی از راه برای فرصت بعدی. آیا نمی شود ترس از “نه” رسیدن به آن عادت کرده اند و فقط می گویند “خوب بعدی.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>