Rockdale مربی تیم فوتبال بالدوین می میرد در سن 45

Category: ایستگاه Comments: No comments

جیمی Baldwin, سر مربی Rockdale County فوتبال و آهنگ و درست تیم, درگذشت دوشنبه, مدرسه, ورزش حساب توییتر ارسال شده است. علت مرگ شده است منتشر شد. او 45 است.

 

بالدوین بود آلاباما مادری که چهار, ورزش, ورزشکار در Clarke County بالا است. او به ارتش پیوست از دبیرستان و خدمت در عملیات طوفان صحرا.

بالدوین شده بود مستقر در دشت برای یک زمان یک درجه در آرمسترانگ دانشگاه و انتقال به آموزش و مربیگری. در سال 2012 بالدوین ساخته شده یک علامت در جانسون بالا دشت که در آن به عنوان سر مربی او به رهبری 53 ساله مدرسه به آن اولین و تنها فوتبال حذفی پیروزی.

بالدوین آمد به Rockdale County, به عنوان یک دفاعی هماهنگ کننده و ترویج می شد به سر مربی در سال 2017.

Rockdale سه دبيرستان بودند در مترو آتلانتا به بازگشت به تابستان مطبوع در هفته گذشته به دلیل منطقه مدرسه COVID-19 نگرانی. Rockdale بالا را دوشنبه تمرینات لغو شده است.

بالدوین سوم گرجستان, سر مربی تیم فوتبال به مرگ این offseason. اروین شهرستان Buddy اشراف تسلیم به یک ماه-نبرد طولانی با سرطان در سن 53 در ژانویه. کوه مشاهده Robb Kellogg درگذشت در ماه آوریل است. او 58.

 

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>