ایالات متحده مجموعه ای برای رد برخی از چینی دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی

Category: ایستگاه Comments: No comments

آمریکا با ارسال دو هواپیما حامل برای شرکت در تمرینات نیروی دریایی در دریای چین جنوبی—در همان زمان که چین شد برگزاری مانور در منطقه است.

عکس:
جزوه/شاتر

دلار هنگ کنگ—آمریکا قصد دارد به طور رسمی مخالفت با یک نوار چینی ادعای ارضی در دریای چین جنوبی به گفته افراد آشنا با این موضوع به واشنگتن طول می کشد یک خط سخت تر در برابر پکن تلاش برای ادعا کنترل استراتژیک آب.

در حالی که واشنگتن قبلا گفت که آن را می بیند پکن گسترده حاکمیت ادعا می کند بیش از بسیاری از دریای چین جنوبی به عنوان غیر قانونی وزارت امور خارجه آماده است به موضوع مقاله که رسما رد خاص چینی ادعا می کند برای اولین بار به مردم گفت.

چنین حرکت حرکت از گذشته ایالات متحده در عمل و نه در نظر گرفتن طرف در اختلافات ارضی در دریای چین جنوبی به مردم گفت.

این مقاله می تواند صادر شده در این هفته مردم گفت: فقط پس از چهارمین سالگرد یک سال 2016 حکم یک دادگاه بین المللی است که هیچ پایه و اساس قانونی برای پکن ادعای تاریخی و حقوق اقتصادی در بسیاری از دریای چین جنوبی است.

به تازگی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتقاد کرده است پکن برای دفاع از “غیر قانونی دریایی ادعا می کند” در دریای چین جنوبی در حالی که ramping تا عملیات نیروی دریایی برای به چالش کشیدن کسانی که ادعا می کند. این ماه در آمریکا با ارسال دو ناو هواپیمابر به شرکت در یکی از بزرگترین تمرینات نیروی دریایی در سال های اخیر در دریای چین جنوبی—در همان زمان که چین شد برگزاری مانور در منطقه است.

وزارت امور خارجه نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

چین بارها را رد کرده و حکم صادر شده توسط دادگاه در دیوان دائمی داوری در لاهه پس از یک چالش قانونی آورده شده توسط فیلیپین در سال 2013. پکن را ندارد در دادگاه است که در آن اصرار داشت تا به حال هیچ صلاحیت ندارد. در عوض چین ادامه داد: تلاش برای ساخت جزایر مصنوعی در اطراف مورد مناقشه دریای چین جنوبی امکانات و تقویت آنها را با سلاح.

مربوط تصویری

در حالی که ایالات متحده می پردازد رمان coronavirus نژادی و بی عدالتی و مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری تنش با چین همچنان گشوده است. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: وانگ ژائو/AFP

در زمان حاکم دولت اوباما به نام اشخاص مربوط به آن احترام بگذارند در حالی که حاکی از این است که آمریکا نمی تواند طرف خاص در اختلافات ارضی در دریای چین جنوبی است. واشنگتن به مدت طولانی اصرار داشت که این علاقه به حفظ آزادی ناوبری در این منطقه است.

در این مقاله به ایالات متحده آمریکا را دولتی است که “چین دریایی ادعاهای مطرح تنها بزرگترین تهدید برای آزادی دریاها در تاریخ مدرن” با توجه به پیش نویس دیده می شود توسط وال استریت ژورنال. “ما نمی توانیم به دوباره وارد دورانی که در آن کشورهای مانند چین و تلاش برای دفاع از حاکمیت بر دریاها” پیش نویس گفت.

ایالات متحده را رد کرد تعدادی از چینی ادعا می کند برای مناطق خاص و ویژگی های دریای چین جنوبی که همچنین ادعا کرد که با کشورهای جنوب شرق آسیا از جمله برونئی ، مالزی و اندونزی و فیلیپین و ویتنام با توجه به پیش نویس.

واشنگتن نیز اعلام نظر آن است که تلاش های چینی به “آزار و اذیت جنوب شرقی آسیا ماهیگیری و یا هیدروکربن توسعه و یا به طور یک جانبه به انجام چنین فعالیت های خود در این مناطق هستند غیر قانونی” با توجه به پیش نویس است.

نوشتن به Chun هان وانگ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>