آتلانتا ایالات را امرسون Hyndman گفت: او یکی از دو بازیکن در تیم که تست مثبت برای COVID-19 چند هفته پیش. تیم خود گزارش دو تست مثبت ژوئن 18 و 20 ژوئن.

Hyndman گفت: او بدون علامت باقی مانده و نمی داند که چگونه او قراردادی ویروس.

“تقریبا تمام تیم نگه داشته است یک زندگی ساده” او گفت:. “این می تواند هر چیزی بوده است. می توانست راه می رفت و با کسی و به پایان رسید تا گرفتن آن است. آموزش زمین بسیار پروتکل هدایت می شود. من اعتماد به نفس بود که زمین تمرین بود و محل امن.”

Hyndman از دست رفته دو هفته آموزش در حالی که در قرنطینه. پس از آزمایش منفی چندین بار او دوباره به تیم آغاز شده و شنبه 1-0 از دست دادن به New York Red Bulls در MLS مسابقات در اورلاندو است. آتلانتا ایران بازی خواهد کرد سینسیناتی در ساعت 9 صبح پنج شنبه در دومین بازی از مرحله گروهی.

قبل از اینکه تیم ها می تواند شروع در سه مرحله آموزش (خود گروه و تیم های لیگ نیاز به یک لیست طولانی از دستورالعمل به ملاقات و پروتکل به دنبال داشته باشد.

Hyndman گفت که او آزمایش مثبت شد و بلافاصله جدا شده است یک عهد به پروتکل کار می کند. او پرداخت می شود همان تعریف به لیگ برای چگونه از آن است که دست زدن به حباب در اورلاندو است. هم تیمی فرانکو Escobar توصیف Hyndman تست مثبت به عنوان “بخت برگشته” از آنجا که همه به دنبال اقدامات ایمنی.

Hyndman گفت: آن را خسته کننده بودن و دور از تیم و جسمی او احساس خوب است. او گفت که او در حال انجام است همه چیز ممکن است برای جلوگیری از آزمایش مثبت دوباره.

“در حال حاضر من می توانید تمرکز بر روی فوتبال, که خوب است,” او گفت:.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله