آتلانتا ایالات مهاجم مانوئل کاسترو خواسته های او به ثمر رساند در شنبه 1-0 از دست دادن به New York Red Bulls اما واقعیت این است که سه بار او را در موقعیت برای انجام این کار به او اعتماد به نفس.

کاسترو ممکن است دیگر فرصتی شنبه زمانی که در آتلانتا ایالات نقش سینسیناتی در دومین بازی از مسابقات لیگ. این یک بازی بسیار مهم است زیرا هر دو تیم بودند مورد ضرب و شتم در بازی اول خود. فقط شش امتیاز باقی مانده به جمع آوری به امید پیشبرد به دور حذفی.

“ما باید برای اصلاح برخی از اشتباهات ما و تمرکز بر روی بازی مانند ما می خواهیم” کاسترو گفت. “ما شانس ایجاد. ما باید بیشتر تعیین کننده در ایجاد و اتمام آن شانس است. ما می خواهیم به پیروزی در این بازی و پس از آن باید همه چیز را برای بازی در این مسابقه بعدی در برابر یک حریف مشکل است در کلمبوس.”

کاسترو روز دوشنبه گفت که او شناخته شده از هفته دوم از آموزش است که او قرار بود به مهاجم. به طور معمول گسترده ای بازیکن در قبلی باشگاه مونته ویدئو در اروگوئه و Estudiantes در آرژانتین کاسترو گفت: مهاجم است نه یک موقعیت که در آن او احساس ناراحت کننده است.

کاسترو گفت که او به خوبی در آموزش اهداف به ثمر رساند. هنگامی که او را از دست شانس و احساس اضطراب او صحبت می Josef مارتینز که موقعیت او در حال پخش است. مارتینز را برای این فصل به دلیل مصدومیت زانو رنج می برد در بازی افتتاحیه در ماه فوریه است.

کاسترو گفت: مارتینز به او توصیه می شود گاهی دیگری را لمس کنید به جمع آوری خود را. آن چیزی مارتینز اغلب توسط faking یک شات و یا به سادگی با فشار دادن توپ به یکی از دو سمت به عنوان مدافعان اسلاید گذشته و یا دروازه بان فلپ در هوا.

مارتینز برنده MVP لیگ در سال 2018 دارنده چندین پرونده, یکی از ترس اعتصاب در لیگ وجود دارد برخی از فشار از انتظار در هنگام بازی موقعیت.

“من فکر می کنم آنها را در بازی بعدی” کاسترو گفت.

کاسترو بود مارتینز-مانند چندین بار در برابر Red Bulls. او در گذشته centerbacks و آمد در یک پا-فشار با نوک انگشت از اتصال با عبور از بروکس لنون در نیمه اول.

در نیمه دوم او از دست رفته دو احتمال در عرض چند دقیقه. در ابتدا او گفت که او جعلی اجرا به پست های قبل از سرعت در سراسر چهره مدافع جایی که او ملاقات صلیب اما mishit ضربه خود را به سمت چپ مچ پا. این یک مارتینز-مانند اجرای بدون نتیجه. اما مارتینز آن باید گفت, نمی, نمره هر بار که او توپ را لمس کرد. آن را فقط گاهی اوقات به نظر می رسید مانند آن.

“(کاسترو) یک حضور دارد و برای مطمئن” بیمارستان جورج Bello روز دوشنبه گفت:. “او خود را در سمت راست. او یک کارگر سخت.”

Southern Fried فوتبال پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد آتلانتا ایالات:

دنبال من در توییتر @DougRobersonAJC

در Facebook در آتلانتا ایالات اخبار شرکت

آتلانتا ایالات پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در droberson@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله