چین می گوید هنگ کنگ مخالفان مقدماتی در تقابل با قانون تامین

طرفدار دموکراسی فعال جاشوا وانگ مبارزات انتخاباتی در هنگ کنگ جولای 11.

عکس: Liau Chung-رن/زوما پرس

دلار هنگ کنگ—پکن گفته مقامات غیر رسمی قانونی مقدماتی برگزار شده توسط هنگ کنگ مخالفان سیاسی در بیش از آخر هفته “پرهیاهو و چالش ها” جدید امنیت ملی قانون به عنوان طرفدار دموکراسی نامزدها قرار دارد برای قوی نشان دادن در انتخابات این سقوط.

در روز سه شنبه چین بالا برای هنگ کنگ امور هنگ کنگ و ماکائو دفتر امور دولت شورای اصطلاح طرفدار دموکراسی اردوگاه مقدماتی یک “آشکار تحریک” از شهر جدید امنیت ملی که تحمیل شد ژوئن 30 توسط پکن. آن گفت که به طور کامل پشتیبانی یک دلار هنگ کنگ دولت رسیدگی به آخر هفته را به فعالیت است. یک روز زودتر در چین دفتر ارتباطی در این شهرستان نام مقدماتی غیر قانونی ابراز احساسات مشابه و گفت: در این حوادث آسیب دیده از حقوق قانونی و منافع مشروع از نامزدهای دیگر.

هنگ کنگ مقامات دولتی از جمله رئیس اجرایی کری لام نیز گفت: این شرکت می تواند نقض قانون جدید است که به معنای محافظت در برابر تجزیه طلبی براندازی تروریسم و دخالت خارجی ، احزاب مخالف هستند با هم متحد شدند به امید پیروزی اکثریت در این شهر قانونگذاری بدن شناخته شده به عنوان شورای قانونگذاری—یا حداقل به دست آوردن رای کافی برای جلوگیری از قانون. خانم لام گفته خود اظهار داشت: هدف از مسدود کردن سیاست های دولت طرح می تواند سقوط و گرفتار مقررات در قانون جدید در برابر اخلال قدرت دولت است.

“من نمی گویم که آن را نقض کرده اما من به جلو قرار داده و هشدار داد که در صورتی که در حال رفتن بود و ثابت کرده بود که مورد وجود دارد قطعا مورد پاسخ به” خانم لام روز دوشنبه گفت:.

مربوط تصویری

چین افتتاح امنیتی جدید در یک هتل در نزدیکی شناخته شده در اعتراض به نقطه داغ در هنگ کنگ یک هفته پس از اعمال امنیت ملی و قانون در شهر است. وال استریت ژورنال دن Strumpf گزارش. عکس: Li باند/زوما پرس

برنامه ریزی برای مقدماتی شد و در حال حاضر در راه ماه قبل از امنیت ملی قانون اعلام شد در اواخر ماه مه.

هنگ کنگ قانون اساسی و سرزمین اصلی امور اداره روز دوشنبه گفت: آن را باز کرده است رسیدگی به شکایات رسیدگی به مخاطره انداخته یکپارچگی روند انتخابات و نقض قوانین حفظ حریم خصوصی. آن گفت: این امر به دنبال مشاوره حقوقی در صورت لزوم.

مقامات دولتی در هنگ کنگ و پکن حال تاکید کرد از طریق ماه گذشته که جدید امنیت ملی قانون امر تنها بر آنچه آنها می گویند در حال یک “بسیار کوچک” تعداد مشکل در حالی که این شهر آزادی و نظام سیاسی حفظ می شود.

از آنجا که قانون در اجرای این مقامات گفته اند که برخی اعتراض پرچم شعارهای و در حال حاضر مقدماتی می تواند غیر قانونی و پلیس ساخته شده اند تعدادی از بازداشت به صورت بالقوه نقض.

گسترده ای تفسیر کرده لرزاند کارشناسان حقوقی که می گویند کسانی که اعمال باید سقوط آزادی بیان و شهر خارجی کسب و کار جامعه که در آن نظرسنجی ها نشان می دهد نگرانی رو به رشد در قانون خواهد بود محدود تر از آگهی.

معلوم نیست که آیا هر یک از این رفتار خواهد واقع شود غیر قانونی است. هنگ کنگ سیستم قضایی که در آن بسیاری از موارد می شود سعی شده است در عین حال به حکومت در هر گونه اتهام.

به مقدماتی نمی رسما بخشی از این شهر در انتخابات برگزار شد اما با مخالفت اردوگاه مخروطی پایین آن نامزد استخر به امید بهبود شانس برنده شدن. با تظاهرات خیابانی خاموش توسط coronavirus شیوع و اشکال دیگر از مخالفت ضعیف فراگیر امنیت ملی قانون شهر را دموکراسی می بیند آینده انتخابات شورای قانونگذاری به عنوان بعدی میدان نبرد.

سازمان دهندگان گفت: حدود 600000 نفر رای دادند بیش از آخر هفته در مقدماتی با اکثریت قریب به اتفاق مصاحبه انتخاب های خود را آنلاین در حالی که دیگران در صف برای رای دادن در مغازه ها و خیابان ایستگاه در سراسر شهرستان. وجود دارد و حدود 4.5 میلیون ثبت نام رای دهندگان در شهر 7.5 میلیون نفر است.

“بسیاری از حامیان جنبش دموکراسی خواهی احساس نشده و می خواهید انتخاب قانونگذاران برای انجام مبارزه” گفت: Ma Ngok یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه چینی هنگ کنگ. “آنها برداشت نامزدهای با سابقه قوی در سال گذشته جنبش—صرف نظر از ایدئولوژی حزب انتخاب شود.”

نتایج اولیه نشان می دهد که بسیاری از صریح آمار و ارقام از سال گذشته تظاهرات در حال حاضر مجموعه ای برای ایستادن به عنوان طرفدار دموکراتیک اردوگاه نامزدها در انتخابات مجلس از جمله جاشوا وانگ یک فعال سیاسی بود که تنها نامزد شود رد صلاحیت شده برای انتخابات منطقه ای در ماه نوامبر گذشته. دیگران که دریافت و با آرا در مقدماتی شامل Gwyneth هو در خط مقدم محلی روزنامه نگار-تبدیل-فعال و جیمی شم که منجر گروهی که سازمان یافته برخی از شهرستان بزرگترین تظاهرات سال گذشته است.

نیمی از 70 کرسی در مجلس تصمیم دارد انتخابات مستقیم. دیگران در میان توزیع های مختلف کسب و کار و اجتماعی حوزه های است که انتخاب خود را نامزد.

نامزدهای اپوزیسیون ممکن است آرا را به نفع خود بسیاری از کرسی اما آنها را به صورت یک نبرد دشوار در هفته های آینده.

تعدادی از دموکراسی نامزدهای رد صلاحیت شده و یا سقوط در آخرین انتخابات چهار سال پیش—یک دلیل کلیدی بسیاری از افراد جوان تصمیم به اعتراض در تظاهرات توده ای سال گذشته است.

طرفدار دموکراسی اردوگاه شد و در حال حاضر در انتظار یک تکرار. پکن اعلام نشان می دهد برخی از نامزدها در حال حاضر ممکن است بیشتر در معرض خطر بودن برای بررسی جنایات.

“به عنوان یکی از نامزدهای من آماده هستم به اتهام براندازی” گفت: ادی چو یک زمان قانونگذار که بیشترین تعداد آرا در حوزه خود را به سرزمین های جدید غرب در آخر هفته مقدماتی با 97 درصد آرا شمارش شد. “است که تنها به دنیا بگویید چگونه پکن است دستکاری سیستم قانونی برای سرکوب.”

آخر هفته مقدماتی دیده می شد به عنوان نمادی از همبستگی در میان این شهر بسیاری از دموکراسی متمایل سازمان که با هم پس از سالها نزاع جناحی به مرحله یکی از بزرگترین شورش در شهر, تاریخچه سال گذشته است.

“انتخابات برگزار شده بود این وحدت هدف در ذهن و آمد به رای دادن در راه همان است که نشانه خوبی برای جنبش دموکراسی گفت:” سوزان فلفل مستقل علمی است که به مطالعه هنگ کنگ.

در آن بیانیه روز دوشنبه در پکن دفتر رابط خاص حقوقی دانشگاهی بنی تای که به قید وثیقه در انتظار تجدید نظر در محکومیت قبلی خود را برای مشارکت در 2014 طرفدار دموکراسی تظاهرات. آقای تای یکی از سازمان دهندگان از تعطیلات آخر هفته شرکت کنند ، دفتر گفت: هدف آقای تای سازماندهی گروه و حزب مخالف بود به “تصرف حکومت” از هنگ کنگ و اتهام آنها عمدا در مرحله یک انقلاب در این شهرستان است.

“او آشکارا دستکاری انتخابات; که آموزش او را ؟ که جسارت او را؟” رابط کرد.

نوشتن به ناتاشا خان در natasha.khan@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر