دلار هنگ کنگ تبدیل شدن به کروناویروس خاموش شدن ناگهانی

Category: ایستگاه Comments: No comments

قطار مسافری به تن فولاد ماسک در هنگ کنگ در روز دوشنبه.

عکس: تایرون سیو/ایسنا

هنگ کنگ اعمال خواهد شد آن دقیقترین اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و در عین حال در تلاش برای مهر کردن یک جدید شیوع کروناویروس عفونت.

قوانین که اثر را روز شنبه را تعطیل فعالیت در یک شهر که به تازگی به عنوان آغاز ماه ژوئیه به نظر میرسد که قرار دادن همه گیر در پشت آن.

مدیر اجرایی کری لام گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که حداکثر اندازه اجتماعات قطع خواهد شد و به چهار نفر از 50. ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها ممنوع خواهد شد از 6 بعد از ظهر تا 5 صبح و امکانات از جمله ورزشگاه بسته خواهد شد برای هفت روز.

ماسک, که بیشتر هنگ کنگ از ساکنان پوشیده شده اند به طور داوطلبانه در حال حاضر اجباری در حمل و نقل عمومی. دولت کارگران را هنوز هم تا حد زیادی به رفتن به کار هر چند خانم لام خواست بخش خصوصی کسب و کار اجازه می دهد تا کارکنان خود را برای کار از خانه که در آن ممکن است.

مسافران بین المللی از مناطق پر خطر روبرو خواهد شد محدودیت های جدید از جمله نیاز به تست منفی برای Covid-19 قبل از پرواز به هنگ کنگ.

هنگ کنگ تا به حال هیچ عفونت های محلی به مدت سه هفته تا یک شیوع آغاز شد که 5 جولای. از آن پس این شهر بیداد می کرد تا بیش از 180 محلی قرارداد موارد از جمله 41 در روز دوشنبه.

شهرستان مقامات نگران هستند که تعدادی از موارد است که در ادامه به رشد است و منبع بسیاری از عفونت نیست, روشن, پیچیده, تماس, ردیابی و بالا بردن خطر یک جامعه شیوع آن دشوار خواهد بود برای کنترل.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس آزمون, درمان و واکسن
  • Coronavirus علائم و چگونه برای محافظت از خودتان

این شهرستان خواهد شد در صورت بیماری برای مدت طولانی و نیاز به تنظیم استراتژی خود را و تشدید آن پاسخ خانم لام گفت.

نشانه هایی از هنگ کنگ آخرین شیوع هفته گذشته آغاز شد زمانی که یک تعداد انگشت شماری از محلی خوشه ها شروع به ظهور, از جمله یکی در سالمندان-مراقبت از تاسیسات در شمال محله شهرستان. دیگران رخ داده در اطراف برخی از رستوران ها.

منابع 51 مورد بین جولای 9 و 13 ژوئیه شناخته نمی, مقامات گفته اند.

موج جدید موارد پس از هنگ کنگ به طور قابل توجهی آرامش اجتماعی آن-فاصله قوانین پیروی از آنچه که دیده بود به عنوان گسترده موفقیت حاوی ویروس در شهر حدود 7.5 میلیون نفر است.

مقامات بهداشت گفت: آنها مشکوک بسیاری از موارد جدید منتقل گرديد و در شرایطی که ماسک پوشیدن آرام بود. اقدامات جدیدی را مورد هدف قرار گرفتند و در آن موارد.

این آمار و ارقام را در هنگ کنگ در مجموع تعداد موارد تایید شده به 1,522 با هشت مرگ و میر تا کنون.

مربوط تصویری

درک این که چگونه بدن پاک کروناویروس جدید در حال تبدیل شدن مهم تر به عنوان ایالات متحده شروع به بازگشایی شده است. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد که چگونه بدن در مبارزه با عفونت و چرا احساس بهتر نیست مساوی بودن ویروس رایگان. تصویر عکس: لورا Kammermann

نوشتن به ناتاشا خان در [email protected] و دن Strumpf در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>