بسیاری از تیم NFL تنظیم برنامه ای برای کاهش ظرفیت; شاهین بعدی

Category: ایستگاه Comments: No comments

حداقل چهار تیم NFL اطلاع داده اند که طرفداران 2020 نجومی بلیط های در حال لغو در پیش بینی شدت کاهش می یابد صندلی ظرفیت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

و بیش از یک دوجین دیگر تیم NFL گفته اند طرفداران آنها می توانید انتخاب کردن از خود بلیط فصل در این نقطه بدون مجازات.

شاهین هنوز اعلام کرد برنامه های خود را برای کاهش ظرفیت در مرسدس بنز, ورزشگاه, اما آنها انتظار می رود برای شروع اطلاع رسانی نجومی دارندگان بلیط از گزینه های به عنوان به زودی به عنوان شنبه ،

تصمیم گیری توسط تیم های دیگر در اطراف لیگ ارائه بینش به آنچه شاهین طرفداران می توانند انتظار می رود.

تیم های که اعلام کرده اند نجومی بلیط لغو و یا انتخاب کردن مقررات باید گفت که طرفداران می توانید دریافت اعتبارات برای پرداخت در حال حاضر ساخته شده با این گزینه از استفاده از اعتبار آن به 2021 بلیط فصل یا سال 2020 تک-بلیط بازی (در صورت موجود بودن). یا طرفداران می توانید انتخاب کنید برای دریافت هزینه کامل برای سال 2020 بلیط فصل در حالی که حفظ همان صندلی مکان برای 2021 بسیاری از تیم ها گفته اند.

موضوع مشترک است اذعان کرد که اگر NFL بازی ها با طرفداران در استادیوم این سال, اجتماعی-فاصله مورد نیاز به شدت کاهش حضور و غیاب. برخی از تیم ها نیز باید به اطلاع طرفداران که شرکت کنندگان در بازی های 2020 مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک.

این Jacksonville Jaguars که هفته گذشته اعلام کرد که تمام بلیط فصل “برگردانده خواهد شد” به این تیم برای اعتبار و یا بازپرداخت گفت: خود را به ورزشگاه خواهد بود قادر به تطبیق حدود 25 درصد از ظرفیت عادی. در 25% ظرفیت TIAA بانک زمینه — همچنین سایت سالانه کالج, بازی فوتبال بین گرجستان و فلوریدا — خواهد صندلی کمتر از 17,000 طرفداران. این پلنگ گفت که می تواند به افزایش پس از شروع فصل بر اساس “تحولات در سلامت و ایمنی جلو.”

تیم های دیگر که در اصل باید به پایان رسید نجومی بلیط برای سال 2020 شامل دفاع از قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs به Baltimore Ravens و سان فرانسیسکو 49ers.

“از آنجا که باشگاه نمی تواند نسبتا re-صندلی تمام فصل بلیط پایگاه در سراسر تعداد محدودی از صندلی” این ستاد در انتشار اخبار گفت: “همه بلیط فصل اعضا به طور خودکار خود را تا سال 2020 پرداخت اعتبار برای 2021 فصل بدون هر گونه اقدام در بخشی خود را.”

کلاغ گفت: آنها انتظار دارند یک استادیوم ظرفیت — “اگر طرفداران مجاز” — در زیر 14,000 هر بازی.

“ما در حال نا امید خواهد شد که این یک اختلال برای بسیاری از خریداران بلیط,” کلاغ جمهور, کیر, Cass, در بیانیه ای گفت: “اما ما باید یک تعهد برای طرفداران ما و جامعه ما برای حفظ M&T Bank ورزشگاه به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

تیم های که در حال حاضر ارائه شده بدون قید و شرط opt-outs از بلیط فصل عبارتند از لوایح بوفالو, Chicago Bears, Cincinnati Bengals کلیولند براونز Green Bay Packers, Houston Texans, Los Angeles, قوچ, New Orleans Saints, New York Giants, New York Jets, فیلادلفیا ایگلز, Pittsburgh Steelers, Seattle Seahawks و تنسی تیتان.

در این مراسم بازی ها لغو می شود و یا بازی با طرفداران در حضور NFL سیاست های تماس برای همه تیم ها برای ارائه به هر کسی که خریداری یک بلیط به طور مستقیم از یک تیم انتخاب خود را از یک هزینه کامل و یا اعتباری نسبت به آینده خرید بلیط.

تیم های که اعلام کرده اند برنامه های خود را برای مقابله با کاهش ظرفیت در سال 2020 باید گفت فصل دارندگان بلیط که انتخاب کردن و یا بلیط خود را لغو دریافت خواهد کرد اولویت دسترسی به محدود 2020 تک-بلیط بازی به عنوان در دسترس است. هنوز هم با فرض اینکه برخی از طرفداران مجاز در استادیوم تیم مواجه خواهد شد با تعیین که فصل دارندگان بلیط دسترسی به بلیط اگر بیشتر می خواهید برای حضور در بازی ها نسبت به کاهش ظرفیت می تواند جای. و بسیاری از طرفداران نمی توان همان کرسی آنها در اصل خریداری شده است.

برخی از تیم ها باید گفت: هشت ردیف از صندلی های نزدیک به این رشته را می توان با پوشش برزنت برای سال 2020 فصل برای نگه داشتن فاصله بین طرفداران و بازیکنان.

شخصی, صندلی مجوز وضعیت نمی تواند با تغییرات ساخته شده برای این سال برخی از تیم ها اشاره کرده اند.

برخی از ارائه مشوق برای نورد بیش قبلی 2020 پرداخت تا 2021 به جای دنبال بازپرداخت مانند تگزاسی’ پیشنهاد اضافی 10 درصد اعتبار مورد استفاده قرار گیرد به سمت مواد غذایی و آشامیدنی و یا کالا در سال آینده.

بسیاری از تیم ها نیز قطع کرده اند تنها-بازی فروش بلیط تا جدید صندلی ظرفیت در حال تاسیس و جدید صندلی تنظیمات مرتب شده اند.

چند تیم به تازگی اعلام کرد بدون پرداخت پول نقد در معاملات و تلفن همراه تنها فروش بلیط در بازی های این سال به دلیل COVID-19 دو اقدامات اجرا شده که قبلا در مرسدس بنز ورزشگاه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>