جورج Bello شرح داده شده در دوشنبه بازی برای آتلانتا آمریکا برای اولین بار در 15 ماه به عنوان یک دستاورد است.

Bello, 18 سال, پیر بیمارستان آغاز شده و 72 ساعت در شنبه 1-0 از دست دادن به New York Red Bulls در اورلاندو به عنوان آتلانتا ایالات از سر بازی پس از یک lenghty همه گیر مربوط به شکستن.

“احساس بزرگ به عقب” او گفت:.

داغ و گرم شب در مرکز فلوریدا بود و هیچ چیز مانند شرایط گذشته خود را شروع و در یک هوای سرد و باد می وزد شب در کاستاریکا در ماه فوریه 2019.

که شروع که برای اولین بار بسیاری را برای این تیم وطنی امضای.

اما Bello بدن تا به حال برنامه های دیگر.

او تشدید یک adductor در آن بازی و دوباره تشدید آن در حالی که بازی با آتلانتا ایالات 2. در حالی که عمل جراحی برای ترمیم آسیب پزشکان کشف کردند که دیگر او را adductor بود در مورد برشی ،

یک فصل از انتظار تبدیل به چیزی متفاوت است.

Bello بازی نمی کند برای ارشد تیم دوباره در سال 2019 هر چند او به نظر می رسد 12 بار برای آتلانتا ایالات 2.

به نوبه خود به 2020 و Bello دوباره به نظر می رسید آماده رقابت برای شروع کار.

اما در یک پیش فصل دوستانه مقابل بیرمنگام در حالی که دفاع از یک مجموعه قطعه Bello رو وارونه و فرود بر روی سر خود را. او گرفته شد به بیرمنگام-منطقه بیمارستان مشاهده پاک و منتشر شد روز بعد. اما آن را در زمان در حالی که برای دوباره شروع به آموزش با ارشد تیم.

“شما هرگز نمی توانید پیش بینی این نوع از همه چیز,” او گفت:.

Bello بازی نمی کند در هر یک از این تیم پنج بازی ها: سه در لیگ قهرمانان و دو در MLS. او را از 18 به صورت دو: آخرین بازی لیگ در برابر سینسیناتی و نهایی لیگ قهرمانان بازی در باشگاه امریکا در شهر مکزیک در ماه مارس است.

که آخرین مسابقه قبل از اینکه لیگ تعطیل به دلیل نگرانی در مورد COVID-19.

Bello استفاده شده در آموزش را دوباره نشان می دهد که مربیان به همین دلیل او را از فکر به عنوان یکی از بازیکنان بهتر در ایالات متحده استعداد جوانان ، او نشان داد برخی از کسانی که صفات سرعت, پرخاشگری, توانایی های فنی — در برابر Red Bulls. Bello به حال این تیم بهترین فرصت در نیمه اول زمانی که او به دور از فرار خود را مدافع و گرفتار به عبور از ترحم مارتینز قبل از pinging او چپ پا شات در برابر میره.

“من فکر کردم آن بود (در) اما میره نمی خواهید آن را به در,” او گفت:.

Bello اذعان کرد که او نیاز به پیدا کردن یک تعادل بین جرم و دفاع. مدیر Frank de Boer دوست دارد برای wingbacks به فشار رو به جلو, اما آنها نیز باید آماده رها کردن و دفاع حتی به عنوان بللو گفت: هنگامی که در خود احساس می کنید مثل آنها در مورد به من بدهید. Bello, همراه با بسیاری دیگر از آتلانتا ایالات بازیکنان, کردم, گرفتار, upfield که Red Bulls counterattacked و گل پیروزی در دقیقه چهارم.

“ما می دانیم که او دارای استعداد و توانایی” آتلانتا ایالات دروازه بان براد گوزان گفت. “اما آن را متفاوت هنگامی که شما در حال بازی در تیم اول. متفاوت است زمانی که شما در حال بازی در برابر مردان است. تا آنجا که ما می خواهیم او را برای رفتن به جلو ما نیز می خواهید او را به دفاع و آگاهی از آنچه در اطراف او. شما بدانید این نوع از مسائل و موقعیت های بازی و تجربه آنها است. برای همه با کیفیت او در حال حاضر این ماده از تلاش برای رشته در طول بازی به طور مداوم به دنبال در عملکرد خود از یک فرد نظر و چگونه او می تواند بهتر به صورت جداگانه و در نهایت بهتر است برای کمک به این تیم است.”

Bello است در رقابت با ادگار کستیللو و جیک Mulraney در سمت چپ wingback. این تیم نقش سینسیناتی در ساعت 9 صبح پنج شنبه در یک بازی است که به آن نیاز دارد را به نفع خود به منظور افزایش احتمال که آن را به پیشرفت از مرحله گروهی به دور حذفی این مسابقات است.

“گروه واقعا با انگیزه به اینجا و دیگر فرصتی برای نشان دادن آنچه که ما می توانید انجام دهید” بللو گفت. “نگرش شده است واقعا خوب با وجود ناامید کننده از دست دادن.”

Southern Fried فوتبال پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد آتلانتا ایالات:

دنبال من در توییتر @DougRobersonAJC

در Facebook در آتلانتا ایالات اخبار شرکت

آتلانتا ایالات پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در droberson@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله