گزارش: Braves به ثبت نام outfielder dodgers

Category: ایستگاه Comments: No comments

بریوز خواهد شد و ثبت نام رایگان-عامل outfielder dodgers, با توجه به MLB.com’s علامت Feinsand. این تیم تایید نشده امضای.

Puig, 29 در نظر گرفته شد بهترین عامل در دسترس است. او به جای نیک Blackburn که تصمیم گرفت علیه این فصل با اضافه کردن یکی دیگر از خفاش به خود مخلوط کنید.

پس از شش فصل با داجرز پویگ تقسیم فصل گذشته بین سینسیناتی کلیولند. او ضربه .267/.327/.458 با 24 homers و 84 RBIs در سراسر 149 بازی در سال 2019. Puig نیز به سرقت برده 19 پایگاه.

بریوز مدیر برایان Snitker نظر نیست در پویگ خود را در طول رسانه های جلسه پنج شنبه بعد از ظهر. Puig نشده کامل فیزیکی خود را.

با Blackburn و فردی فریمن به طور بالقوه از دست رفته شروع فصل به خاطر او آزمایش مثبت برای COVID-19 بریوز بودند حتی نازک تر در برابر دست راست تبادل. Puig است کاهش .285/.350/.495 در برابر righties در حرفه خود.

امضای بیشتر تعمیق تیم خود. بریوز را رونالد Acuna, Marcell Ozuna, Ender Inciarte آدم دووال و پویگ به عنوان گزینه های. Austin رایلی همچنین می توانید مسئولیت رسیدگی به چپ-زمینه وظایف در صورت نیاز, اما او به ورود بیشتر وقت خود را در سوم و پایه اول.

بالا چشم انداز Cristian Pache که نزدیک شدن به او MLB اولین صدمه دیده مچ پا خود را در طول روز دوشنبه intrasquad بازی. مچ پا شد و هنوز هم درد سهشنبه و بریوز او را بعد از چند روز خاموش است.

به یقین در بیرون از محیط, Acuna بازی خواهد کرد در هر روز است. Ozuna که امضا یک سال 18 میلیون دلار معامله بیش از زمستان بازی خواهد کرد هر روز هر چند بریوز می تواند با استفاده از او به عنوان تعیین شده خود را hitter وظیفه منظم تر با توجه به این که او ضعیف ترین مدافع این گروه است.

دووال موثر تر است در برابر چپی و قبل از امضای Ozuna این بریوز برنامه ریزی شده به جوخه او با Blackburn. قطعا اضافه کردن پویگ کاهش ضربه از دست دادن Blackburn’ تولید در برابر righties.

به طور کلی بریوز دارای قوی خود چرخش با این حال آنها تصمیم به استفاده از آن.

بریوز مدیر کل Alex Anthopoulos در داجرز مقابل دفتر برای دو فصل قبل از پیوستن به بریوز, بنابراین در حال توسعه آشنایی با پویگ که قابل مشاهده شور و شوق و انرژی نیست همیشه در آغوش گرفت.

Puig تا به حال ساکت و آرام, بازار, گزارش, نقاشی علاقه اخیر از Marlins و آرام. با بریوز, Puig از این فرصت برای افزایش ارزش خود را در طول 60 بازی فصل در آنچه که او امیدوار است که یک تیم برنده و شاید دوباره وارد بازار زمستان آینده.

اگر بریوز انجام ثبت نام پویگ آن کلاه کردن یک offseason که در این باشگاه به دست آورد چندین سابق همه ستاره ها از جمله استارت کول Hamels, مسکن, ویل اسمیت, Ozuna و پویگ.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>