بریوز برگزار شد اولین intrasquad بازی دوشنبه شب در Truist پارک. مایک Soroka مواجه جاش Tomlin در چهار برنامه ریزی بازی های این هفته به عنوان بریوز آماده شدن برای روز افتتاحیه جولای 24.

Soroka تبادل نظر برای “صفحه اصلی” تیم مجاز چهار بازدید بیش از چهار نوبت. خود را تغییر دهید تا, تحت تاثیر قرار, به طور خاص در یک strikeout از Ender Inciarte که پس از گردش در رسانه های اجتماعی. او حتی کار می کرد از یک جام جم قابل توجه تایلر گل با پایگاه های لود شده در زمین باز یافته.

“من دوست داشتم این واقعیت که او تا به حال به کار کمی امروز” مدیر برایان Snitker گفت. “شما نسیم را از طریق این چیزها و باز روز اولین بار است شما را به برخی از مشکلات. خوب بود برای او به کار را از طریق برخی از نوبت. او احساس می کند خوب چیزهای خوب بود. آن را خوب و سازنده تفرج.”

عکس: یک نگاه در روز دوشنبه داد و بیداد

Soroka آمد دور بیش از راضی است.

“این احساس بسیار نزدیک به یک بازی واقعی” Soroka گفت. “من (که در آن من می خواهم به). به صداقت, من چیزهای هرگز احساس بهتر است. من شده است در ساخت بسیاری از زمینهای که در حال سوار خط, شما می دانید. فقط از دست رفته و یا درست کردن. هنگامی که شما ناپاک توپ در اواخر شمارش آن را فقط در مورد افزایش سرعت آن کمی مانكن به مطمئن شوید که شما دریافت کنید که اعتصاب سه یا که توپ در بازی است. این چیزی است که من باید به آهن, اما من احساس می کنم به خوبی به عنوان من تا کنون داشته است.”

Soroka این تیم به احتمال زیاد باز-بعد استارت باید یکی بیشتر تفرج قبل از فصل به طور منظم. اول واقعی تفرج احتمالا خواهد آمد در مقابل متس آس و دو بار حاکم Cy جوان برنده یعقوب deGrom. Soroka نمی کند و پیش بینی هر گونه مسائل وارد شدن به کرات با وجود تبادل در خالی (طرفداران حکیم) lenders.

“من فکر می کنم آن را به صورت زنده” Soroka گفت. “این چیزی است که ما همه به دنبال به جلو به, فقط ضربه که آدرنالین که فقط هل می دهد شما بیش از لبه که در آن شما فقط واکنش نشان می دهند در غرایز. فقط اجازه دهید آن اتفاق می افتد به عنوان مخالف به تلاش برای ایجاد این اتفاق می افتد.”

یادداشت های دیگر از روز دوشنبه بازی:

بالا خود چشم انداز Cristian Pache رنگ و لعاب یک RBI-دو کردن سمت چپ-زمینه دیوار در برابر Tomlin. او قرار داده شده در پایه اول برای موقعیتی اهداف و صدمه دیده بود در اواخر اسلاید در حالی که سرقت دوم. پس از مربیان کمک او Pache ایستاده بود و راه می رفت در قدرت خود را دارد.

آن بود که تصور می شود فقط یک بترساند. Pache است که انتظار می رود روز سه شنبه.

“آنها (مربیان) فکر نمی کنم آنها محدود کردن هر چیزی به او فردا” Snitker گفت. بریوز تحت فشار بوده اند Pache برای اجرای بیشتر در این پایگاه به این دلیل که او هنوز خود را به تحقق سرقت-پایگاه بالقوه است. او به سرقت رفته تنها 15 پایگاه در سراسر گذشته دو جزئی-لیگ فصل است.

در حالی که Pache, 21, به احتمال زیاد نخواهد کرک اولیه فهرستی او به سرعت نزدیک شدن به او MLB اولین. خود فیزیکی و توهین آمیز توسعه بیش از چند سال گذشته مشهود است به همین دلیل است که او به عنوان سازمان ردیف 1 چشم انداز.

“فقط تماشای رشد او را از مادر بزرگتر و قوی تر” Snitker گفت. “او برای رفتن به یک معامله از یک بازیکن است.”

Ozzie Albies و Marcell Ozuna هر ثبت دو بازدید خاموش Soroka. پس از Albies دوم ضربه او به سرقت برده دوم به ثمر رساند و در یک Ozuna تک.

“(Ozuna) به نظر می رسد بزرگ است و ما هیجان زده هستیم” Soroka گفت. بریوز نمی اخم زمانی که خود را رایگان-عامل کسب شد 2-برای-24 اصلی در بهار و در حال حاضر آنها با خوشحالی و چگونه او را نگاه کرد در این مختصر بوت edition.

“من فکر می کنم او از در-خفاش” Snitker گفت. “او تمام وقت است. من فکر می کنم او احساس می کند واقعا خوب است با که در آن او در حال حاضر است. من انجام دهد.”

شکارچی تراویس d’Arnaud homered خاموش Tomlin. آن را خانه دوم اجرا تحت بازی مانند شرایط پس از او homered در کنترل داد و بیداد هفته گذشته است. جانباز backstop آمار 16 homers هر سال 2017 و 2019. او تنها بازی چهار بازی در سال 2018 به دلیل آسیب.

یوهان Camargo راه اندازی دو اجرای هومر خاموش تایلر Matzek. Camargo ساخته شده پیشرفت قابل توجه در دور انداخته بهار آموزش با باریک کردن بدن و توهین آمیز نشان می دهد که شامل 8-برای-28 (.286) خط با هومر و دو برابر در 11 نمایشگاه بازی های.

بریوز نیست و تصمیم گرفته خواهد شد که در درجه اول رسیدگی پایه سوم – Austin رایلی ممکن است در ابتدا اگر فردی فریمن در دسترس نیست تا شروع فصل او را به دلیل مثبت COVID-19 آزمون – اما Camargo خواهد شد بخش قابل توجهی بازی هر جا که او را می چرخاند.

Snitker مطمئن نیست که چگونه بسیاری از کوزه بریوز خواهد خود را در حمل اولیه 30-مرد فهرستی اما او حدس زده شنبه که این امر می تواند 17. بریوز خواهد شد تبادل سنگین با استفاده از گسترش فهرست در باز کشش است که شامل 20 بازی متوالی بدون یک روز خاموش.

بریوز باید سه intrasquad بازی این هفته است. آنها در بازی سه شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه. این تیم همچنین دو بازی در نمایشگاه بازی برابر Marlins هفته آینده (جولای 21-22) قبل از سفر به نیویورک برای روز افتتاحیه.

حداکثر سرخ شده, کریس Rusin, Bryse ویلسون تاکر دیویدسون و یعقوب روزنامه در میان بازیکنان انتظار می رود به زمین شنبه ، روز چهارشنبه بازی خواهد شد از ویژگی های یک استخر بزرگتر از کوزه Snitker گفت و به اطراف نه نوبت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله