در سفر به کیش لحظات مهیجی را تجربه کنید

کیش یکی از جزایر جنوبی ایران است که به عنوان یکی از مهم ترین قطب های گردشگری نیز شناخته می شود. هر ساله بخش قابل توجهی از برنامه تورهای گردشگری به جزیره کیش اختصاص یافته و لحظات مفرحی را برای گردشگران خلق می کنند. کیش به عنوان سرزمین مهیج ترین تفریحات آبی نیز شناخته می شود. با این حال تفریحات مهیج این جزیره در تفریحات آبی خلاصه نشده و انواع مختلفی از تفریحات غیر آبی و غیر دریایی را نیز در بر می گیرد. در ادامه مهیج ترین تفریحات دریایی و غیره دریایی جزیره کیش را معرفی می کنیم.

 

8 تفریح مهیج در کیش

تفریحات میهج در کیش کم نیستند، با این وجود ما در این بخش قصد داریم تا به 5 مورد از مهیج ترین این تفریحات پرداخته و شما را بیش از پیش با آنها َآشنا کنیم. توجه داشته باشید که بسیاری از این تفریحات در زمره تفریحات آبی بوده و بعضا شامل هزینه بالایی هستند. در صورتی که اهل تجربه کردن تجربیات خاص هستید پیشنهاد می کنیم تا حداقل یکی از این 5 تفریج مهیج در کیش را تجربه کنید. در بخش دیگری نیز به معرفی تعدادی از تفریحاتی که می توانید از آن ها نیز در کیش بهره مند شوید خواهیم پرداخت تا بتوانید با اطلاع از آن ها در بازه زمانی که به کیش سفر می کنید هیجان و تفریح را در کنار هم تجربه کنید.

فلای بورد کیش: فایل بورد به تازگی وارد جزیره کیش شده است و اگر سابقه مسافرت به جزیره کیش در سالیان قبل را نداشته اید به احتمال بسیار زیاد با این تفریح آشنا نیستید. فلای بورد حاصل اتصال وسیله ای شیلنگ مانند به یک جت اسکی است که به علت پمپاژ آب با فشار بسیار زیاد، شخص را به ارتفاعاتی فراتر از سطح آب برده در صورتی که شخص مهارت های ورزشی داشته باشد می تواند با استفاده از آن حرکات نمایشی همچون شیرجه زدن در آب را اجرا کند. استفاده از فلای بورد حسی شبیه به پرواز در آسمان همچون پرواز پرندگان را به انسان القا می کند و به علت درهم شکستن نیروی جاذبه زمین یکی از مهیج ترین بازی های جزیره کیش است.

 

 

سافاری جزیره کیش : این تفریح به معنای سیاحت اکتشافی در قاره آفریقاست و امروزه در دیگر کشورهای جهان نیز به یک بازی مهیج تبدیل شده است. در سافاری کیش مسافران با انواع خودرو های لوکس به طبیعت گردی در دشت های بیابانی جزیره کیش می پردازند. اغلب این خودروها دو دیفرانسیل و چهار محور هستند و به علت کیفیت بسیار بالا شرایط رفاهی مناسبی را برای مسافران در قلب دشت های کویری جزیره کیش ایجاد می کنند.

شاتل و بنانا سواری در جزیره‌ کیش : شاتل و بنانا دو تفریح متمایز و بسیار شبیه به یکدیگر در جزیره کیش هستند. در هر دوی آن ها با اتصال  به قایق های تندرو و کشیدن آن ها در سطح آب‌ های خلیج فارس لحظات مهیجی را برای افرادی که از آن ها استفاده می کنند خلق می کنند. معمولاً افرادی که تفریحات بنانا و شاتل در کیش را اجرا می کنند مهارت بسیار زیادی در انداختن افراد به آب های خلیج فارس و نجات زود هنگام آن‌ها برای افزایش هیجان این تفریحات دارند. در این دو تفریح نیز همانند فلای بورد کیش، سطح آدرنالین خون افزایش یافته و تخلیه هیجان بسیار شدیدی رخ می دهد.

جت اسکی : کمتر کسی را می توان یافت که اهل تفریح و مسافرت باشد اما هیچ گونه آشنایی اولیه ای با جت اسکی نداشته باشد؛ با این حال امکان استفاده از جت اسکی تنها در مناطق شمالی و جنوبی کشور فراهم بوده و در اغلب نقاط کشور امکان دسترسی به این تفریح مهیج وجود ندارد. شما می توانید در جزیره کیش یک جت اسکی با کیفیت اجاره کرده و به سیر و سیاحت بر روی آب های خلیج فارس بپردازید. جت اسکی یکی از مهیج ترین و در عین حال امن ترین تفریحات جزیره کیش در خلیج فارس است که صرفاً به تعادل و کنترل نیاز دارد.

 

 

قلعه وحشت کیش : اگر مشکل قلبی ندارید به شما تهیه بلیط قلعه وحشت کیش را پیشنهاد می کنیم. امروزه بسیاری از مسافران جزیره کیش ساعت ها در صف شرکت در این بازی مهیج منتظر می مانند و اغلب آنها با رضایت خاطر کامل از این مکان مخوف بیرون می آیند. در این قلعه وحشتناک شما باید به دنبال راه خروج بگردید تا از دست افرادی که قصد جان شما را دارند نجات یابید. تم های تعبیه شده در داخل این قلعه بسیار وحشتناک هستند و بیشترین هیجان را برای دختران جوان ایجاد می کنند.

پاراسل : پاراسل یک تفریح آبی مهیج بوده و به معنای چتر بازی کردن بر فراز آب‌ های خلیج فارس است. پاراسل با توجه به نوع بلیط خریداری شده، شما را به ارتفاعاتی فراتر از ۱۵۰ تا ۳۰۰ متر از سطح آب های خلیج فارس خواهد برد.

حرکت فرد در پاراسل وابسته به حرکت قایق تندروی است که چتر مورد نظر به آن اتصال یافته و با توجه به شیوه حرکت قایق، چتر نیز در هوا به پرواز در می آید. پاراسل در عین سادگی می‌ تواند لحظات مفرح و بسیار مهیجی را برای شما خلق کند.

غواصی در آب های خلیج فارس : در صورت مسافرت به جزیره‌ کیش فرصت غواصی در آب های خلیج فارس را از دست ندهید. عمق آب های خلیج فارس با انواع ماهیان، مرجان‌ ها، سنگ های زیبا و گونه های مختلف جانوری پوشش یافته است. به هیچ وجه نگران امنیت خود در آب ‌های خلیج‌فارس نباشید. گروه های آموزشی و نجات غریق ها در تمامی شرایط شما را همراهی کرده و از بروز کوچکترین مسائل امنیتی نیز جلوگیری می کنند. حتی اگر مهارت شنا کردن هم نداشته باشید گروه های آموزشی موجود در سایت های مختلف آماده آموزش شنا و غواصی به شما هستند.

 

 

تم پارک آبی اوشن : پارک روباز آبی اوشن بزرگترین پارک آبی جزیره کیش است که می‌ توانید در آن لحظات مفرحی را پشت سر بگذارید با این حال این تم پارک آبی اوشن است که مهیج بوده و شما را به جنب و جوش و هیجان وادار می کند. تم پارک آبی اوشن داستان حمله دزدان دریایی است. این داستان بسیار وحشتناک بوده و و لحظات مهیجی را برای افراد حاضر در این تم ایجاد می کند. داستان مربوط به گروهی از دزدان دریایی است که با هدف دست یافتن به خورشید نورانی و حکومت بر دریاها به قلعه خورشید حمله کرده و آنجا را تصرف می کنند. سه برادر به نام ‌های پولاد، ماهان و باشو نیز با دزدان دریایی به مبارزه پرداخته و سعی می کنند قلعه خورشید را از آن ها پس بگیرند.

تور کیش لحظه آخر در روزهای متعددی از ایام سال مبادرت به تشکیل گروه های مختلف جهت مسافرت به جزیره کیش می کند. تور کیش لحظه آخر در اغلب ایام سال فعال بوده و مسافران را با کیفیت های متفاوت و قیمت های متنوع راهی این دیار مهیج می کند. شما می توانید این تفریحات مهیج و بسیاری دیگر از تفریحات موجود در جزیره کیش را با تور کیش لحظه آخر تجربه کنید.