بریوز نیست تنها NL East مدعی برخورد با COVID-19 ساییدگی

Category: ایستگاه Comments: No comments

این سوال برای مدیر برایان Snitker بود در مورد چگونه بسیاری از کوزه بریوز را حمل بر 30 فهرستی که کوتاه شروع فصل جولای 24.

“من امیدوار هستم که ما رو (به اندازه کافی) سالم بچه ها به 30 در حال حاضر” Snitker گفت. “ما هنوز مطمئن نیستید.”

من فکر می کنم که کمی اغراق از کاپیتان. بریوز از دست رفته به طور منظم در حال حاضر, اما همه چیز نیست که وخیم حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. اما Snitker پاسخ نیز اشاره ای به بی امان سایه که COVID-19 در حال حاضر است در این عجیب و غریب MLB فصل است.

فردی فریمن, بهترین بریوز بازیکن پس از جیک جیک جونز خداحافظی گفت: هنوز هم در حالی که دوره نقاهت بعد از COVID-19 علائم. بازگشت تاریخ ناشناخته است. مسکن ویل اسمیت در زمستان سال گذشته را ليزينگ کسب شده در COVID-19 مجروح لیست از جولای 9. تیم گزارش Smith and right-hander Touki توسن بدون علامت هستند.

تا کنون Freeman, چهار-زمان-ستاره, بهترین MLB بازیکن شناخته شده آلوده رمان coronavirus. اما بریوز’ لیگ ملی شرق رقبای معنی هر کس به جز مارلین نیز احساس اثرات. با توجه به این که دو سوم از 60 بازی در برابر لشکر دشمنان COVID-19 ساییدگی در شرق می تواند یک عامل بزرگ در مسابقه.

اتباع رود به بریوز اصلی رقابت برای عنوان بخش اند به خصوص ضربه سخت شده. رایان زیمرمن که بازی 1 هومر در پاییز گذشته فرستاده اتباع در راه به قهرمانی تصمیم به نشستن در این فصل است. هشت اتباع بازیکنان هنوز برای پیوستن به این تیم از جمله standout جوان outfielders ژوئن صوت و ویکتور روبلز.

واشنگتن در حال حاضر به رفتن به یک کار دشوار دفاع از خود را در جهان سری. ستاره مشت آنتونی رندن از بین رفته است و وجود دارد بسیاری از اتفاقی در 60 بازی فصل. در حال حاضر بوندس لیگا هستند و بدون طرفدار زیمرمن و در مواجهه با احتمال از دست رفته دو بازیکن کلیدی در آغاز به دلیل یک بار پاک آنها هنوز هم شما نیاز به زمان برای آماده شدن برای فصل.

“ما در یک وضعیت دشوار” مدیر دیو مارتینز به خبرنگاران گفت:. “شما در حال صحبت کردن در مورد برخی از بازیکنان جوان ما بیش از حد. ما نمی خواهیم به آنها صدمه دیده است. ما باید هوشمند باشد. اما ما نیز در حال صحبت کردن در مورد کوتاه فصل که در آن ما نیاز به پیروزی در بازی حق دور.”

روشن نیست که از دست رفته بازیکنان بوندس لیگا با آلوده COVID-19 و که جداسازی به دلیل قرار گرفتن در معرض. تیم نیست باید بگویم که آسیب دیدگی در لیست بازیکنان و نمی تواند فاش مثبت COVID-19 آزمون بدون اجازه از فرد آلوده. اضافه کردن COVID-19 حدس و گمان به طاقی از این MLB فصل است.

متس دوم baseman کانو رابینسون خارج شده و به صورت یک هفته پس از کار کردن با این تیم در اوایل اردوگاه. Cano, هشت-زمان All-Star نگاه شسته تا 2019. اما متس می تواند با استفاده از او در یک صف که یک درجه زیر اتباع و بریوز (با فریمن) و با تبادل کارکنان کاهش یافته توسط نوح Syndergaard را جراحی آرنج و زاک ویلر امضای قرارداد با فیلیز.

فیلیز حال COVID-19 شیوع در بهار تسهیلات در ماه گذشته. سپس چهار بازیکن شروع اردوگاه مجروح لیست: اسکات Kingery هکتور Neris تامی شکارچی و رنجر سوارز. Kingery پروژه به عنوان یک صف منظم و Neris است فیلادلفیا بالای مسکن.

ویلر همسر این است که به هنگام تولد به زودی. او انتظار می رود به دست حداقل یک زن و شوهر شروع می شود برای مرخصی. ویلر در حال آماده شدن برای شروع فصل, اما او می تواند در نهایت انصراف یک بار فرزند خود را متولد شده است.

Neris و Kingery باید دوباره به فیلیز. Kingery به خبرنگاران گفت: او را برداشته ماسک خود را پنبه حلاجی تمرین آخر هفته گذشته در بخشی به دلیل “تنگی نفس است که هنوز هم در نوع طولانی.” او گفت که او اولین تجربه علائم ژوئن 11.

“آن بوده است حدود یک ماه است که برای رفتن به نیم فصل اگر شما می توانید آن را در طول فصل” Kingery گفت.

فریمن توسعه COVID-19 علائم بیش از سه هفته قبل از شروع فصل, بنابراین این احتمال وجود دارد او می تواند به عقب در زمان برای ایجاد یک تفاوت. بدون فریمن و با جاش دونالدسون در مینه سوتا بریوز’ سه بزرگ از سال 2019 به دو: رونالد Acuna و Ozzie Albies. Outfielder نیک Blackburn and right-hander فلیکس هرناندز تصمیم به نشستن فصل chipping دور در عمق صف و تبادل چرخش است.

“این بچه ها که ما می دانیم که ما می توانید انجام دهید آسیب های ما می توانید نمره اجرا می شود, ما می توانیم بازی دفاع” بریوز outfielder Ender Inciarte گفت. “ما فقط باید تمرکز کنید و سعی کنید برای انجام بهترین های ما با آنچه که ما در اینجا. ما هنوز هم باید خیلی خوب تیم است. ما خوب اسلحه. صف که در حال رفتن به قرار دادن (خارج) توسط “Snit’ در حال رفتن به بهترین از آن روز است.”

Snitker عادت کرده است به عدم اطمینان در مورد در دسترس بودن بازیکنان آسیب دیده است. خود عمل معمول است برای حفظ وضعیت خود را از ذهن تا زمانی که او می شود یک گزارش که نزدیک به آنها بازگشت. COVID-19 می افزاید: عنصر دیگری که پویا است. علاوه بر تست منفی دو بار بازیکنان باید نشان می دهد هیچ نشانه ای برای 72 ساعت قبل از پاک بودن را به بازگشت.

“تا زمانی که آنها در اینجا هستند نه” Snitker گفت: درخواست بازیکنان در لیست. “این عجیب و غریب است. این چیزی است که ما در حال رفتن به مجبور به مقابله با روزانه.”

این واقعیت جدید برای بیس بال. آن را به برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به. COVID-19 در حال رفتن به یک مقدار زیادی برای گفتن در مورد این فصل است. یک ناشناس MLB جانباز ESPN گفت: “این تیم که کمترین موارد مثبت میخوام برنده سری جهانی.” مانند Snitker را ruminations در 30 فهرستی که احتمالا تنها اندکی اغراق از آمدن واقعیت است.

امکان (غیر قابل اجتناب?) مثبت تر از آزمایش تحت تاثیر قرار چگونه بریوز در حال انجام اردوگاه خود را. تمرکز خود را intrasquad scrimmages گرفتن به عنوان بسیاری از نوبت به عنوان امکان پذیر است برای به عنوان بسیاری از کوزه به عنوان آنها می تواند فقط در مورد.

“من می توانید تماس بگیرید که کسی چندان’ مثبت است و نمی توانید شروع به بازی امشب” Snitker گفت.

Inciarte گفت که برخی از چیزهایی که در مورد این کمپ پیش فصل احساس طبیعی است. بازیکنان در حال گرفتن درمان از آموزش کارکنان. آنها در همان کار به عنوان آنها را در بهار آموزش.

آن را به هر چیز دیگری که متفاوت است.

“چند روز اول بود و کمی ناراحت کننده” Inciarte گفت. “من فکر می کنم در حال حاضر همه در همان صفحه. ما شروع به داشتن برخی از سرگرم کننده در تمرین و بازی داد و بیداد. که یک چیز بزرگ است. ما آماده برای شروع به بازی بازی های واقعی و امیدوارم همه چیز خوب است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسنده

Michael Cunningham

مایکل کانینگهام

مایکل کانینگهام را پوشش داده است هاوکز و ضربه دیگر برای پاسخگویی و عدالت از سال 2010.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>