چوب پنبهای Kell کلاسیک نهایی بعد از نقل مکان به میل کریک به دلیل همه گیر

Category: ایستگاه Comments: No comments

این چوب پنبهای Kell کلاسیک دیگر نمی خواهد بازی فینال بعد از آن چهار روز صف در مرسدس بنز ورزشگاه به عنوان برنامه ریزی شده بود.

بازی منتقل شدند به میل کریک دبیرستان به صورت نهایی بعد از این رویداد برنامه ریزی شده برای Aug. 19-22.

چالش ها آورده مداوم COVID-19 همه گیر مرکب مشکلات انطباق پنج بازی شنبه صف و پس از هفته از ملاحظات یک حرکت ساخته شده بود به دنبال مکانی دیگر.

“بعد از در نظر گرفتن تیم ما در مجموع مشخص شد که با توجه به عدم اطمینان از محیط زیست در حال حاضر به طور موقت در حال حرکت به محل کلاسیک بهترین خواهد بود برای هر دو طرف گفت:” تیم Zulawski ارشد درآمد افسر AMB ورزش و سرگرمی. “ما مشتاقانه منتظر استقبال از چوب پنبهای Kell کلاسیک در 2021.”

چوب پنبهای Kell رهبری نقل مکان کرد و به سرعت به امن Markhan زمینه در میل کریک به عنوان جایگزین میزبان سایت.

“میل کریک به خوبی کار خواهد کرد برای ما برای بسیاری از دلایل گفت:” دیو شکارچی مدیر اجرایی این چوب پنبهای Kell کلاسیک. “این یکی از بزرگتر استادیوم در Gwinnett County (و) را به ما ارائه مقدار زیادی از فضای و ما می توانیم با استفاده از زمینه های عملی برای قرار دادن چادر برای تیم خیلی خوب است. علاوه بر آن حق است از من-85 پس از آن آسان است برای رسیدن به, و وجود دارد مقدار زیادی از پارکینگ.”

این چوب پنبهای Kell کلاسیک بازی نهایی آن روز در مرسدس بنز ورزشگاه هر یک از دو سال گذشته.

“ما تا به حال مکالمات متعدد و مرسدس بنز ورزشگاه شده است بسیار چشمگیر مورد وضعیت” شکارچی گفت. “آنها تا به حال به دنبال NFL پروتکل و این در حالی است که یکی از چیزهایی که. تنها 6,000 مردم می تواند در پایین کاسه و ما می خواهم به آنها را و پاک کردن تمام صندلی و سپس مردم را پشت در. اولین 10 ردیف در دسترس هستند تحت NFL استانداردها و هزینه بهداشت بود واقعا دشوار است برای ما و این اصلا مناسب نیست مدل ما در این سال است. نیاز به رفتن را از طریق تمام این اقدامات با پنج بازی این امر احتمالا منجر به این رویداد که نجوم ، شما می توانید این بازی ها در دو یا سه صبح.”

گرجستان دبیرستان انجمن در حال کار تحت یک برنامه برای سهولت گرجستان مدارس به آماده شدن برای دو و میدانی در سال تحصیلی آینده. این چوب پنبهای Kell کلاسیک سالانه آغاز این فصل فوتبال باقی می ماند و در مسیر انجام است که در این سال.

شکارچی خوش بین است که صورت خواهد رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

“این برنامه شده اند انعطاف پذیر و مفید از طریق تمام این” شکارچی گفت. “یکی از چیزهایی که ما در حال انجام است و تیم ها به طور معمول تحت یک قرارداد دو ساله اما به دلیل تغییرات ما می رویم به ارائه همه آنها را انتخاب و آن را به یک قرارداد چهار ساله. … این امر می تواند بزرگ برای ما به جلو این رویداد پس از هر چیزی که تا کنون اتفاق افتاده است در سال 2020 است. نه فقط بزرگ برای چوب پنبهای Kell تاریخ, اما برای کودکان و نوجوانان در گرجستان است.

“همانطور که ما همچنان در هفته های آینده ما را به مطمئن شوید که همه ما کارکنان و تمام مدارس ما در حال قرار دادن ایمنی و امنیت کودکان و نوجوانان برای اولین بار. ما می خواهیم به انجام این کار است و ما قطعا می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم برای فن-پروتکل های ایمنی به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان است.”

2020 چوب پنبهای Kell کلاسیک برنامه

(خانه تیم های ذکر شده در سمت چپ)سه شنبه ، 19 (در غرب Forsyth)

چروکی در مقابل کارور-آتلانتا (5:30 p. m.)
غرب فورسیت در مقابل ذرت (8:30 p. m.)
پنج شنبه, اوت. 20 (در Dacula)

دانمارک در مقابل تاکر (5:30 p. m.)
Dacula مقابل کماندار (8:30 p. m.)
جمعه, اوت. 21 (در بارون ورزشگاه رم)

بینبریج در مقابل کارولتون (5:30 p. m.)
رم در مقابل rocky ford (8:30 p. m.)
شنبه, اوت. 22 (در میل کریک)

Kell در مقابل والتون (ساعت 9 صبح)
Brookwood مقابل هیل کالینز (11:45 a. m.)
میل کریک در مقابل Parkview (3 p. m.)
Lowndes مقابل هوور (6 p. m.)
شمال Gwinnett مقابل McEachern (9 p. m.)

برای اطلاعات بیشتر در مورد کلاسیک, رفتن به www.CorkyKellClassic.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>