پوشش [email protected]: شمارش معکوس به اردوگاه تمرکز خواهد شد در خط حمله

Category: ایستگاه Comments: No comments

خوش آمدید به فرهنگ پوشش [email protected] وبلاگ ما لیست هفتگی از نه چیز است که شما نیاز به دانستن در مورد آتلانتا فالکونز.

1. بدون چرخش منطقه. زمانی که شاهین باز اردوگاه های آموزشی که برنامه ریزی شده است برای شروع جولای 28, بسیاری از تمرکز خواهد شد در خط حمله.

در حال حاضر با این بیماری همه گیر کوروناویروس و NFL و NFLPA تلاش برای کار بر روی یک بازگشت به کار طرح چیزهایی که می تواند تحت فشار قرار دادند.

هر زمان که شاهین به اردوگاه خط حمله که خیلی تلاش کرد با سلامت و بی تجربگی فصل گذشته را دریافت کنید بیشتر از این توجه است.

مقابل دفتر ساخته شده تنها یک حرکت قابل توجهی در این offseason در امتداد خط حمله با تدوین مرکز گارد مت هنسی در دور سوم پیش نویس NFL. او می آید بسیار توصیه می شود برای Georgia Tech مربی جف کالینز که مربی او را برای بخشی از کار خود را در معبد.

شاهین’ 2019 خط حمله قرار گرفت 24th در لیگ با تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت profootballfocus.com و به نظر می رسد که کمی در سمت بالا داده شده است که این واحد به همراه داشت 50 کارفرمایی کیسه 135 کارفرمایی بازدید و نمی تواند اجرا شود و توپ با هر مقام.

شاهین نوشته شده بدترین تصویب مسدود کردن (67.2 در مقیاس 100) و اجرا-مسدود کردن (58.2) نمرات در طول Matt Ryan تصدی با توجه PFF.

شاهین در حال بانکی در مرکز الکس مک و چپ مقابله با جیک مک منجر به تجدید حیات. راست گارد کریس Lindstrom که از دست رفته بیشتر از فصل گذشته با شکسته پا نیاز به ماندن سلامت.

PFF اشاره می کند که متیوز یکی از منطقه مسدود کننده (89 درصد بیش از دو فصل گذشته) در لیگ. ماک دارای رتبه دوم و چهارم و آغشته به نهم فصل گذشته در حالی که او ظاهر می شود و بازی را از طریق یک آسیب است.

قرمز گرم مشکل لکه های که در حق مقابله و چپ گارد است.

شاهین هنوز هم امیدوار است که Kaleb McGary می تواند تحقق وعده آنها تا به حال برای او هنگامی که آنها معامله شد تا در اواخر دور اول 2019 پیش نویس است. McGary در حالی که پیشرو لیگ در کیسه مجاز مدرج با 53 که رتبه او 79 از 89 مقدماتی می پردازد.

McGary باید توسعه یافته به یک جامد pro. اگر او نمی کند گزینه های بالا به نظر می رسد جانبازان جان Wetzel و جاستین McCray.

شاهین باید گزینه در سمت چپ گارد است.

جانباز James Carpenter باید به گزاف گویی از یک متخلخل فصل است. او تا به حال یک 45.2 درجه در PFF سیستم درجه بندی که بود بدتر از همه اما هفت پاسداران در فصل گذشته.

اگر نجار می توانید آن را به عقب هنسی و مت Gono در دسترس هستند.

2. سوپر طولانی عکس به این تیم: اگر همه چیز در حال انجام در اینجا پنج undrafted rookie رایگان عوامل را تماشا کنید:

ری Wilborn, LB/S Ball State. شاهین نازک در ایمنی قوی پشت کیانو نیل که نباید با عجله از یک پاره آشیل. آنها بازی رایگان ایمنی ریکاردو آلن در قوی, ایمنی در فصل گذشته. Wilborn که 6 پا-4 و 224 پوند منتقل شد از linebacker به ایمنی در فصل گذشته برای کاردینالز. شاهین لیست هستند او را به عنوان یک linebacker اما او می تواند این تیم در قوی ایمنی. او 83 پردازد در ایمنی و دو interceptions.

“Hinwa Allieu DT, نبراسکا-کارنی: بازی دفاعی در کالج. او متولد در غرب کشور آفریقایی سیرالئون. او به ایالات متحده در سال 2013. شاهین به نظر می رسد به تغییر تمرکز خود را از تصویب با عجله به داخل دفاع. آنها نیاز به بازی بهتر از تکل و شاید Allieu محکم به اندازه کافی برای نگه دارید تا در یک فاصله و به اندازه کافی سریع برای دریافت کردن بلوک. در 6-5, 290 او را بلند و به اندازه کافی بزرگ به برخی از نگهبانان مشکل است.

Scottie شوید, RT, Memphis: او 6-7, 297. آغاز شده 13 بازی برای ببرها در فصل گذشته. پدر اسکات شوید بازی در 10 فصل در NFL (1988-97). او احتمالا نمی تواند فشار گذشته McGary در یک مجازی offseason اما اگر McGary همچنان به مبارزه در عبور حفاظت شاهین خواهد شد نیاز به یک گزینه بهتر است.

جارد Pinkney TE واندربیلت: او تا به حال یک دیدنی junior فصل زمانی که او گرفتار 50 عبور می کند. او dropoff فصل گذشته شده است نسبت به شیب کارفرمایی در بازی. Pinkney سهام کاهش یافته است در این پیش نویس پس از یک فقیر نشان دادن در NFL سراغ ترکیب. داشتن یک شانس برای نجات خود در Vandy طرفدار روز نیز یک عامل بود پس از او فرار کمترین 40-حیاط داش زمان (4.96) در میان تنگ به پایان می رسد. او کمک کرد نورکراس بالا برنده back-to-back گرجستان دولت عنوان قبل از امضای قرارداد با Commodores. قبل از ارشد رکود و جنس بنجل ترکیب, تصور می شد که او می تواند تبدیل به یک NFL استارتر اگر او خود را بهبود مسدود کردن.

“کریس رولند WR, Tennessee State: هنگامی که شما شکستن برخی از جری برنج را ثبت و سپس شما در حال رفتن به دریافت یک نگاه سخت. رولند که 5-8 و 180 پوند بود 2019, سیاه, کالج, فوتبال, بازیکن سال. او مجموعه HBCU رکورد با 104 پذیرایی در طول این فصل گرفتی علامت 103 مجموعه توسط جری برنج در سال 1984. او اجرا می شود 40 yard dash در 4.48 ثانیه است. او می تواند جای خواب در آنچه قرار بود در طول تاریخ خوب گیرنده گسترده ای کلاس.

3. دو زن پیشاهنگی: شاهین در ادامه لیگ گسترده ای روند خود را برای تنوع بخشیدن سراغ کارکنان.
Rushell هاروی و Kjahna O استخدام شده بودند به سراغ هماهنگ شده است.

هاروی با Tulane و تا به حال مشغول به کار در استخدام در هوستون و LSU. او فارغ التحصیل از LSU, جایی که او سه بار و میدانی همه آمریکایی.

O کار در کارولینای جنوبی که در آن او مدرک کارشناسی ارشد. او همچنین دارای مدرک از Chowan.

هاروی و O عضویت هانا برنت (New York Giants) کاتلین چوب (Cleveland Browns) و رایلی Hecklinski (Browns) به عنوان زنان شروع جدید سراغ شغل در اطراف لیگ در سال 2020 است.

4. بلیط فصل دارنده نامه در راه: شاهین’ فصل دارندگان بلیط باید در مواظب برای یک نامه از این تیم توضیح گزینه های خود را برای فصل آینده.

چند تیم در حال حاضر ارائه شده بدون قید و شرط opt-outs برای سال 2020 فصل را با هر هزینه کامل و یا گزینه ای برای فشار به 2021 به عنوان یک اعتبار است.

5. فریمن از کار اخراج شدند. سابق شاهین در حال اجرا پشت Devonta فریمن و عامل کریستین کمپبل از رپ افسانه عمو لوتر کمپبل را جدا از راه به گفته NFL رسانه مایکل نقره ای.

فریمن و کمپبل خواهد شد و هر دو به پایین در شاهین’ Super Bowl LI تاریخ lore. کمپبل خواستار یک قرارداد جدید این هفته از بازی و فریمن از دست رفته بلوک بود و نقش مهمی در 28-3 سقوط.

سیاتل و جکسون ابراز علاقه فریمن.

همچنین نگه داشتن چشم در سان فرانسیسکو که در آن سابق شاهین مربی Kyle Shanahan و در حال اجرا پشت مربی بابی ترنر. فریمن به حال خود بهترین سال تحت ترنر و 49ers در حال اجرا پشت Raheem eagles report خواسته است و ستد می شود.

6. رایان GoFundMe به روز رسانی: شاهین کارفرمایی مت رایان GoFundMe برای پیشبرد زندگی سیاه و سفید جامعه در آتلانتا است تا $1.28 میلیون.

این مجموع شامل برخی از کمک های مالی از شاهین مدیریت و مربیان و 2,400 های مختلف اهدا می کنند.

7. Madden رتبه: Ryan هفتم رتبه کارفرمایی در Madden 2021.

8. خالی است خاطرات. شاهین صاحب آرتور خالی است خاطرات آینده در سپتامبر. 15. این کتاب با عنوان “شرکت خوب” و پیشگفتار نوشته شده توسط جیمی کارتر رئیس جمهور. سفید سهام خود را چشم انداز و نقشه راه برای ارزش های مبتنی بر کسب و کار.

 

9. نمودار عمق. زمانی که شاهین باز برای اردوگاه آموزشی آنها را به 17 سابق میدارد دور اول در فهرست. در علاوه بر این به cornerback A. J. ترل (16th کلی) در اینجا میدارد دور اول به دست آورد و این offseason:

 • Linebacker Deone Bucannon (شماره 27 به طور کلی, 2014)
 • پایان دفاعی دانته فاولر (3, 2015)
 • در حال اجرا پشت تاد Gurley (10, 2015)
 • گیرنده گسترده Laquon Treadwell (23, 2016)
 • پایان دفاعی چارلز هریس (22, 2017)
 • تنگ پایان هیدن هرست (25, 2018)

دیگر میدارد دور اول در فهرست:

 • کارفرمایی مت رایان (3, 2008)
 • مرکز الکس مک (21, 2009)
 • گیرنده گسترده خولیو جونز (6, 2011)
 • گارد James Carpenter (25, 2011)
 • چپ مقابله با جیک متیوز (6, 2014)
 • ایمنی کیانو نیل (17, 2016)
 • پایان دفاعی Takk مک کینلی (26, 2017)
 • گیرنده گسترده Calvin ریدلی (26, 2018)
 • راست گارد کریس Lindstrom (14, 2019)
 • حق مقابله با Kaleb McGary (31, 2019)

پر عمق نمودار

جرم

WR 11 خولیو جونز, 13 مسیحی بلیک, 19 Devin خاکستری 80 Laquon Treadwell, کریس Rowland, Juwan سبز
LT 70 جیک ماتیوز 75 جان Wetzel, شکارچی, اتکینسون
LG 61 مت Hennessy, 73 مت Gono, 77 James Carpenter, 64 شان هارلو
C 51 الکس مک, 61 مت Hennessy, 64 شان هارلو Austin Capps
RG 63 کریس Lindstrom 68 Jamon قهوه ای 65 جاستین McCray, جاستین انگور فرنگی
RT 76 Kaleb McGary و 65 جاستین McCray, 69 Scottie شوید اوین Ksiezarczyk
TE 81 هیدن هرست, 86 Khari لی 87 Jaeden گراهام 85 کارسون Meier, جارد Pinkney, Caleb Repp
WR 18 Calvin ریدلی, 83 راسل Gage, 17 Olamide Zaccheaus, 15 براندون پاول Jalen McCleskey
QB 2 Matt Ryan, 8 مت Schaub, 6 Kurt Benkert, 16 دنی Etling
RB 21 تاد Gurley, 25 Ito اسمیت 30 Qadree Ollison, 23 برایان هیل, 42 کریگ رینولدز
FB 40 Keith Smith, Mikey Daniel

دفاع

د 56 دانته فاولر 53 Austin لارکین, 71 Bryson جوان
DT 97 Grady Jarrett, 50, جان Cominsky, Hinwa Allieu
DT 96 Tyeler Davison, 90 Marlon Davidson 94 Deadrin Senat, Sailosi Latu
د 93 آلن Bailey, 55 استیون معنی 53 Austin لارکین
د 98 Takk مک کینلی 92 چارلز هریس 91 یعقوب Tuioti مارینر Austin ادواردز
LB 54 Foyesade Oluokun, 36 Deone Bucannon, 46 ادموند رابینسون 52 احمد توماس جردن ویلیامز
LB 45 Deion جونز, 59 LaRoy رینولدز 43 Mykal واکر ری Wilborn
RCB 26 اشعیا الیور 29 جاش Hawkins, 39 C. J. Reavis, Delrick آبرامز, 44 تایلر سالن
LCB 24 A. J. Terrell, 33 Blidi Wreh-ویلسون 28 اردن میلر Rojesterman Farris
NCB 20 کندال شفیلد 34 Chris Cooper
SS 37 ریکاردو Allen, 22 کیانو نیل 32 Jaylinn Hawkins, 35 جمال کارتر
FS 27 Damontae Kazee, 37 ریکاردو آلن 41 Sharrod Neasman

متخصصان

K 7 Younghoe کو
KO 7 Younghoe کو
P 9 Ryan Allen, 4 استرلینگ Hofrichter
LS 47 جاش هریس
ثانیه 9 Ryan Allen
KOR 15 براندون پاول 17 Olamide Zaccheaus
روابط عمومی 15 براندون پاول 17 Olamide Zaccheaus

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسنده

D. Orlando Ledbetter

D. اورلاندو Ledbetter

D. اورلاندو Ledbetter است آتلانتا فالکونز ضرب و شتم نویسنده برای مجله آتلانتا قانون اساسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>