رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در یک مراسم نظامی در روز باستیل. پشت سر او است ژان کستکس فرانسه را به عنوان نخست وزیر.

عکس: Maxppp/زوما پرس

در پاریس با پوشیدن ماسک در محصور فضاهای عمومی تبدیل خواهد شد و اجباری در عرض چند هفته آینده در, فرانسه, که در آن وجود داشته است های اخیر نشانه هایی از اندکی وانت در گردش جدید کروناویروس رئیس امانوئل پاکسازی گفت: در روز سه شنبه.

فرانسه سخت دو ماه ملی مستند از اواسط ماه مارس تا ماه مه کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر. تعداد روزانه عفونت کاهش یافته است به چند صد موارد در مقایسه با چند هزار در اوج بحران بهداشت و درمان در ماه آوریل است. زندگی به تدریج به حالت عادی بازگشت به مدارس و رستوران ها و برخی از دفاتر بازگشایی شد.

اما به عنوان ترس از ویروس فروکش تعداد فزاینده ای از مردم را شروع کرده اند بی توجهی اجتماعی-فاصله, قوانین, جمع آوری برای کنسرت و تبریک به یکدیگر با یک بوسه. این نگرانی که موج دوم می تواند آمار کشور به زودی.

“ما باید سعی کنید برای جلوگیری از آن و آماده شود” آقای پاکسازی گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی به مناسبت روز باستیل فرانسه روز ملی.

این ماه, این بیماری را با نرخ تولید مثل—یک نزدیک تماشا شاخص برای اندازه گیری چگونه به سرعت این ویروس در حال گسترش است—عبور از آستانه از 1. این بدان معناست که هر فرد آلوده به طور متوسط گسترش این ویروس به بیش از یک نفر دیگر.

“من به همه توصیه به پوشیدن ماسک به عنوان آنجا که ممکن است زمانی که آنها خارج از خانه خود را” آقای پاکسازی گفت. او گفت: این امر می تواند ساخته شده اجباری محصور در مکان های عمومی مانند مغازه ها احتمالا شروع Aug. 1.

اندازه گیری های جدید برجسته چگونه نامشخص تکامل از همه گیر باقی می ماند حتی در کشورهایی که این بیماری همه گیر باقی مانده است به ظاهر تحت کنترل است.

در روز سه شنبه, انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: پوشیدن ماسک خواهد بود و اجباری در مغازه ها و سوپر مارکت ها در انگلستان شروع جولای 24 به عنوان دولت به دنبال حفظ آن سخت مبارزه داشت.

“ما نه از جنگل هنوز پس بیایید همه ما تمام تلاش خود را برای نگه داشتن این ویروس گوشه و لذت بردن از تابستان با خیال راحت” او گفت:. هر کسی با پوشیدن یک ماسک می تواند جریمه تا 100 پوند ($125).

کارشناسان در فرانسه مخالف در مورد احتمال موج دوم و زمانی که آن می تواند ضربه زدن به کشور است.

آقای پاکسازی گفت: دولت تا به حال ساخته شده است یک سهام از ماسک و مواد مخدر و ماسک و آماده خواهد بود تا در صورت افزایش جدید در مورد. او گفت که او سعی خواهد کرد برای جلوگیری از هزینه ملی مستند حتی اگر مقامات محلی می تواند مهر و موم کردن برخی از مناطق در صورت لزوم.

بخشی از فرانسه جشن روز باستیل در روز سه شنبه در پاریس که در آن بسیاری از سنتی جشن های عمومی لغو شد.

عکس: ایسنا/زوما پرس

ملی مستند گرفته شده تلفات سنگین در فرانسه به اقتصاد است. بانک مرکزی فرانسه انتظار دارد اقتصاد این کشور کوچک حدود 10 درصد در سال جاری و نرخ بیکاری برای رسیدن به بیش از 11.5 درصد در اواسط سال آینده.

آقای پاکسازی عهد کرده است به انجام آنچه در آن طول می کشد برای احیای اقتصاد است. در ماه مارس دولت نورد زیادی برنامه یارانه برای جلوگیری از بیکاری گسترده که دیده شده است در ایالات متحده اما این وضعیت می تواند به سرعت فاسد شدن به عنوان دولت weans شرکت ها و کارگران کردن پشتیبانی می کند. صدها نفر از شرکت ها در حال حاضر اعلام کرد در مقیاس بزرگ اخراج.

آقای پاکسازی کرد: دولت در هفته گذشته به حرکت اقتصادی خرید اینترنتی از بحران بهداشت و درمان.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنید مردم فرانسه را حمایت رئیس جمهور پاکسازی در دستور کار? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

او در دفاع از تصمیم خود را به جای او نخست وزیر محبوب با یک نسبتا ناشناخته های کوچک-شهر و شهردار گفت: رئیس جدید دولت خواهد بود توجه بیشتر به مطالبات از اتحادیه های کارگری و مقامات محلی است.

آقای پاکسازی اغلب مارک توسط مخالفان خود را به عنوان خارج از لمس و متکبر است متعهد به محوری به دور از بالا به پایین حاکم بر سبک مشخص شده است که او در اولین سال و سعی کنید برای ایجاد اجماع.

“ما نمی توانیم بگوییم که ما در حال تغییر مسیر اتخاذ یک روش جدید و سپس با نگه داشتن همان تیم” آقای پاکسازی گفت.

آقای پاکسازی متعهد به نونهالان با اقتصادی در دستور کار ویژه خود را بسیار رقابت تعمیرات اساسی سیستم بازنشستگی است.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

اقدامات پیشنهاد شده را به سیستم عادلانه تر و پایدار گفت: آقای پاکسازی. سوپر مارکت تحویلدار تحویل مردان و افراد دیگر که نقش حیاتی در طول مستند خواهد بود که برنده اصلی از تعمیرات اساسی ،

این کارگران همراه با پرستاران و پزشکان در میان چند مهمان دعوت به تماشای این سال را به جشن روز باستیل در پاریس در روز سه شنبه. فرانسه برگزار شد مدرج پشت در جشن روز Place de la Concorde این شهر بزرگترین مربع است.

فرانسه نیز افتخار آلمان, اتریش, سوئیس و لوکزامبورگ. چهار کشور درمان حدود 160 فرانسوی بیماران در اوج بحران.

فرانسه نمی نگه داشتن آن سنتی رژه نظامی پایین پاریس شانزه لیزه خیابان. هزاران نفر از مردم معمولا جمع آوری وجود دارد هر سال به تماشای نشان می دهد در تعطیلات ملی که قدمت آن به انقلاب فرانسه. در 14 ژوئیه 1789 مردم با هجوم به قلعه باستیل یک زندان که نمادی از سخت قاعده سلطنت فرانسه.

نوشتن به Noemie Bisserbe در noemie.bisserbe@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله