اسرائیلی ها از ترس مدارس بازگشایی شد بیش از حد به زودی به عنوان Covid-19 مورد صعود

Category: ایستگاه Comments: No comments

اسرائیل دانش آموزان در شهرستان Modin بازگشت به مدرسه ابتدایی برای اولین بار در نزدیک به دو ماه در مارس 3.

عکس: ایسنا/زوما پرس

تل آویو—برخی از اسرائیل-بهداشت مقامات این کشور تصمیم به بازگشایی مدارس در ماه مه برای کمک به سوخت زیادی موج جدیدی از کروناویروس عفونت است که باعث شده است تا مقامات را تعطیل بخش از اقتصاد یک بار دیگر.

در هفته های اخیر تعداد موارد جدید Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید افزایش یافته است به حدود 1500 در روز در سراسر کشور از کم کمتر از 50 روز حدود دو ماه پیش.

این افزایش به دنبال شیوع بیماری در مدارس که از روز شنبه تا به حال آلوده حداقل 1,335 دانش آموزان و 691 کارکنان از بازگشایی مدارس در اوایل ممکن است با توجه به وزارت آموزش و پرورش.

بررسی اپیدمیولوژیک توسط اسرائیل وزارت بهداشت نشان داد که اسرائیل پس از افتتاح آن در کل سیستم مدرسه بدون محدودیت در مارس 17 سنبله در عفونت های رخ داده میان این کشور و جوانان است که بعد از گسترش به جمعیت عمومی است. دولت آمار و ارقام نیز نشان داد که در ماه ژوئن در مدارس شد دوم بالاترین شناخته شده محل عفونت خارج خود مردم جوامع است.

در حال حاضر رویداد, سالن و کافه ها در سراسر کشور نیز دستور داده شده است تا دوباره بسته شده و دولت هشدار داد محدودیت های اضافی می تواند لازم است.

در اوایل ماه مه هنگامی که عفونت زوال یافت, دولت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر بازگشایی بسیاری از اسرائیلی اقتصاد و جامعه از جمله مدارس در یک فشار به احیای فعالیت های کسب و کار و رسیدن اسرائیلی ها به کار می کنند. پس از یک مرحله به مرحله بازگشت به کلاس درس به دولت تحمیل چند محدودیت در مدارس.

اسرائیل بالا, عمومی بهداشت, رسمی, Siegal Sadetzki. استعفا داد و در هفته گذشته در اعتراض به دولت را از دست داده و coronavirus همه گیر از جمله مدرسه دوباره دهانه.

“بسیار از منبع موج دوم ناشی از افتتاح سیستم آموزش و پرورش در راه است که سازگار نیست به تاج و انبوه تجمعات,” او گفت: در Facebook پست توضیح استعفای او.

در حالی که برخی استدلال می کنند که مدارس عمده کمک کننده به طور کلی افزایش دیگران می گویند آن را دشوار است برای جدا کردن آنها از گسترده تر بازگشایی.

مقامات اسرائیل برای از سرگیری سریع از اجتماعات بزرگ مانند عروسی و دعا خدمات. وجود دارد کمی اجرای قوانین نیاز به ماسک ،

اسرائیلی ها در اعتراض به دولت را از دست داده و coronavirus بحران در روز شنبه در تل آویو.

عکس: امیر لوی/گتی ایماژ

“با توجه به این واقعیت است که محدودیت منتشر شد بسیار سریع آن را دشوار است به رها کردن اثرات هر یک به طور جداگانه گفت:” الی Waxman یک فیزیکدان که ریاست پانل از کارشناسان ارائه مشاوره به دولت در coronavirus. “وجود دارد مقدار زیادی از فشار و مقدار زیادی از فشار سیاسی و این منجر به این بیش از حد سریع سرعت. نیز وجود دارد یک ناموجه احساس—که ما هشدار داد علیه—است.”

آقای نتانیاهو هفته گذشته گفت که اسرائیل باز اقتصاد بیش از حد به سرعت به منظور قرار دادن به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است اما اذعان کرد که کامل راه اندازی مجدد و آمد بیش از حد به زودی. “من بر خودم مسئولیت این مرحله و من هم بر خودم مسئولیت برای رفع آن,” او گفت:.

کشورها در سراسر جهان با وزن خطرات ناشی از فرستادن کودکان به کلاس در برابر عواقب ناشی از ترک مدارس بسته شده است.

در آمریکا رئیس جمهور تهمت خواستار مدارس به فرد در یادگیری و یا خطر از دست دادن بودجه فدرال. مقامات دولت تاکید کرده اند که مدارس به اهمیت اقتصاد گفت که نگه داشتن آنها را بسته ارائه یک چالش به کار پدر و مادر است.

اما برخی از مربیان حال ابراز نگرانی, با استناد به این کشور افزایش موارد جدید و مورد بحث و بررسی گزینه های دیگر مانند ترکیبی از آنلاین و آموزش از راه دور و یا به تأخیر انداختن شروع سال تحصیلی. لس آنجلس مقامات روز دوشنبه گفت که آنها شروع سال تحصیلی با آموزش آنلاین.

کشورهای اروپایی که بازگشایی مدارس در این بهار تا حد زیادی اجتناب شیوع بیماری با هیچ اصلی شعله ور شدن یو پی اس پس از بازگشت دانش آموزان به کلاس های درس در 22 کشور جهان است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

خود سیستم مدرسه به دنبال یک تنوع اجتماعی-فاصله نزدیک. هلند نصف اندازه کلاس و اجرا اجتماعی فاصله اما نه برای دانش آموزان زیر 12. در دانمارک دانش آموزان نگهداری می شدند در گروه های کوچک.

اسرائیل در مقابل متوقف شده بود تحمیل هر گونه اجتماعی-محدودیت فاصله تا اواسط ماه مه. در ابتدا پس از توقف تدریجی در بازگشایی مدارس و کلاس ها به سرعت بازگشت و به اندازه کامل با عنوان بسیاری از 40 دانش آموزان است.

“ما اسرائیلی ها واقعا عشق, اجتماعی, نزدیکی, بغل کردن, بوسیدن, دادن بالا و سپاس و دست در دست” گفت: منشه لوی رئیس مدرسه مديران انجمن مدارس و دبیرستان. “برای نگه داشتن که فاصله فیزیکی در اسرائیل آن را بسیار بسیار سخت است.”

پس از اسرائیل را مورد coronavirus کاهش یافت در اوایل ممکن است بینی Zomer تا به حال چند تردیدی در مورد ارسال او چهار فرزند به مدرسه است. 47-سال, انرژی های اجرایی مورد اعتماد دولت اسرائیل به تصمیم گیری درست و بازگشت به کلاس آزاد تا همسر خود را به سر کار به عنوان یک معلم زبان انگلیسی.

سپس خانواده آموخته و معلم خود را 10 سال پیر با دختر آزمایش مثبت برای coronavirus. شش دانش آموزان دیگر در کلاس خود نیز قرارداد Covid-19. همسر و دخترش به زودی آزمایش مثبت است.

“آن چه به نظر می رسد بسته شدن در با ما از همه جا گفت:” آقای Zomer که سه نفر دیگر از دختران سنین 8, 14 و 16—آیا تا کنون آزمایش منفی است.

Danniel Leibovitch مدیر یک قدس دبیرستان که تا به حال بیشترین میزان شیوع با بیش از 150 مورد در میان دانش آموزان و کارکنان گفت: او می دانست که او در مدرسه بود شیوع بزرگ هنگامی که دو نفر با تعامل هر دو آزمایش مثبت است.

“این بسیار روشن است که در coronavirus شرایط شما می توانید در ادامه به آموزش کامل در کلاس های درس بدون شیوع گسترده” آقای Leibovitch هشدار داد.

در اوایل ماه ژوئن اسرائیل تصویب سیاست از بسته شدن به مدت دو هفته هر مدرسه ای که تا به حال حداقل یکی از شناخته شده آلوده دانشجو یا عضو هیات و quarantining همه کسانی که در کار و یا حضور در مدرسه. این سیاست منجر به قرنطینه بیش از 28,000 دانش آموزان و مربیان است.

اسرائیل بسته شده است 125 مدارس و 258 مهد کودک از آنجا که ممکن است.

در حال حاضر اسرائیل در وزارت آموزش و پرورش توسعه یافته مدل های مختلف برای بازگشایی مدارس در پاییز مورد استفاده قرار گیرد بسته به سطح از عفونت. هر طرح اعمال خواهد شد با توجه به عفونت موضعی سطح و نه از سراسر کشور با توجه به اینا Zaltsman ارشد وزارت آموزش و پرورش رسمی.

اگر عفونت در نظر گرفته تحت کنترل دانش آموزان کودکستان تا کلاس چهارم را به بازگشت به مدرسه به صورت عادی در حالی که متوسط و بالا مدرسه دانش آموزان خواهد شد که ترکیبی از حضوری و آموزش از راه دور و همچنین پلاستیک موانع در کلاس های درس برای جدا کردن دانش آموزان به عنوان آنجا که ممکن است.

اگر عفونت افزایش بیشتر کودکان خردسال را به حضور در مدرسه کپسول در حالی که کسانی که در کلاس پنج طریق 12 مطالعه از صفحه اصلی. در صورت زیادی افزایش تنها دانش آموزان جوان خود ادامه خواهد داد به مدرسه بروم اما کافی اجتماعی-دورى از پروتکل های.

تیم در حال کار بر روی ایجاد یک کتاب راهنما برای کمک به مدارس سوئیچ بین در مدرسه و آموزش از راه دور و یا چگونه به فاصله اجتماعی با جشن ها و مراسم فارغ التحصیلی.

“در طول چند ماه اول ما نیاز به حفظ و بازسازی خودمان را به خاطر آن بود که به هر کس گفت:” خانم Zaltsman.

این Zomers در ضمن باید رشد خسته از گیر بودن در خانه. خانم Zomer و 10 سال باید نقل مکان به زیر زمین پس از آزمایش مثبت است.

حتی پس از خانواده قرار گرفتن در معرض آنها نیست دوم حدس زدن تصمیمات دولت و قصد دارند به دنبال هر سیاست ها در محل سقوط. “اگر مدرسه باز است” آقای Zomer می گوید: “آنها بروید.”

نوشتن به Felicia شوارتز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>